pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wszystkie drużyny którym kibicowałem z całego serca odpadły, najpierw Argentyna teraz Hiszpania, ale dziwny ten sport się zrobił.
2
I co to dało? Podawać by się nauczył coś pożytecznego a nie
1
Myślałem że ten Isco coś więcej pokaże oprócz tych dryblingów i podpisywania się, ale się przeliczyłem on nie ma startu do tej dwójki wyżej wymienionej.
14
Bez Iniesty i Xaviego ta Hiszpania nic nie gra.
2
Poza tym dryblingiem to on nic nie pokazuje i się zachwycają nim.
0
I jest 1-0 dla Hiszpanii tak jest.
0
Jakby Polscy piłkarze tacy byli, a nie odrabiać na szamponach.
0
Akurat nie piję także nie o to chodzi :) Może mam wrażliwą skórę w jamie ustnej.
0
Mogą Ci usta zeschnąć, a tak to jest spoko. Wlewasz do kubka na oko 3 łyżeczki i płukasz 30 sekund tylko jak to twój pierwszy raz to uważaj bo pali jak nie wiem co.
0
Ogarnij się proszę bo głupoty piszesz XD
0
Śledziłem ale mecz Argentyny a ty to nie wiem widzisz tylko same złe rzeczy
4
Zachowaj te refleksje dla siebie i nie obrzydzaj innym wieczoru.
3
Ty chyba meczu nie oglądałeś, bo on akurat wszystko czyścił i pracował za dwóch także nie pisz głupot.
1
Argentyna lepiej gra w przeciwięstwie do Portugalii
0
Bo walczył i mu zależało w przeciwieństwie do Nigerii która była po prostu słabsza
0
Tak o to chodzi Argentyna walczyła do końca i zasłużyła na awans. Nigeria niechwraca do siebie antylopy ganiać
0
W ogóle lepiej rozgrywają są pewni, a nie chaotycznie jak ostatnio. Nigeria nie jest słabsza o Islandii więc nie wiem o co ci chodzi
3
Argentyna naprawdę dużo lepiej wygląda niż ostatnio
9
Messi obudź w sobie bestie i roznieś w pojedynkę ten mundial. Vamos
0
Nie ta forma, ale to Messi
1
Jak będzie mu się chciało grać to może być jego wieczór.
1
Zgadzam się z tobą niektórzy nie mają szacunku dla tak legendarnego komentatora jakim jest Szpakowski.
1
Piłka się zmienia niestety. Teraz nie ma słabych i lepszych trzeba grać taktycznie.
0
No to pograła sobie Polska
4
Szkoda że Islandia nie chciała grać w piłkę.
1
Naprawdę świetny mecz Portugalia miała sporo szczęścia przy tych bramkach, ale to też trzeba mieć. Szkoda Hiszpanii bo grali pięknie.
3
0
Ale problemy mają XDD. Jak dzieci o baloniki.
2
Theo Hernandez lubi to.
0
Myślę że większość zapamięta te kluby tak jak ja napisałem, więc wyluzuj trochę.