4

Wszystkie drużyny którym kibicowałem z całego serca odpadły, najpierw Argentyna teraz Hiszpania, ale dziwny ten sport się zrobił.




2

I co to dało? Podawać by się nauczył coś pożytecznego a nie

1

Myślałem że ten Isco coś więcej pokaże oprócz tych dryblingów i podpisywania się, ale się przeliczyłem on nie ma startu do tej dwójki wyżej wymienionej.

14

Bez Iniesty i Xaviego ta Hiszpania nic nie gra.

2

Poza tym dryblingiem to on nic nie pokazuje i się zachwycają nim.

0

I jest 1-0 dla Hiszpanii tak jest.

0

Jakby Polscy piłkarze tacy byli, a nie odrabiać na szamponach.

0

Akurat nie piję także nie o to chodzi :) Może mam wrażliwą skórę w jamie ustnej.

0

Mogą Ci usta zeschnąć, a tak to jest spoko. Wlewasz do kubka na oko 3 łyżeczki i płukasz 30 sekund tylko jak to twój pierwszy raz to uważaj bo pali jak nie wiem co.

0

Ogarnij się proszę bo głupoty piszesz XD

0

Śledziłem ale mecz Argentyny a ty to nie wiem widzisz tylko same złe rzeczy

4

Zachowaj te refleksje dla siebie i nie obrzydzaj innym wieczoru.

3

Ty chyba meczu nie oglądałeś, bo on akurat wszystko czyścił i pracował za dwóch także nie pisz głupot.

1

Argentyna lepiej gra w przeciwięstwie do Portugalii

0

Bo walczył i mu zależało w przeciwieństwie do Nigerii która była po prostu słabsza

0

Tak o to chodzi Argentyna walczyła do końca i zasłużyła na awans. Nigeria niechwraca do siebie antylopy ganiać

0

W ogóle lepiej rozgrywają są pewni, a nie chaotycznie jak ostatnio. Nigeria nie jest słabsza o Islandii więc nie wiem o co ci chodzi

3

Argentyna naprawdę dużo lepiej wygląda niż ostatnio

9

Messi obudź w sobie bestie i roznieś w pojedynkę ten mundial. Vamos

0

Nie ta forma, ale to Messi

1

Jak będzie mu się chciało grać to może być jego wieczór.

1

Zgadzam się z tobą niektórzy nie mają szacunku dla tak legendarnego komentatora jakim jest Szpakowski.

1

Piłka się zmienia niestety. Teraz nie ma słabych i lepszych trzeba grać taktycznie.

0

No to pograła sobie Polska

4

Szkoda że Islandia nie chciała grać w piłkę.

1

Naprawdę świetny mecz Portugalia miała sporo szczęścia przy tych bramkach, ale to też trzeba mieć. Szkoda Hiszpanii bo grali pięknie.

3

Jak to oglądam czuję taką pustkę że aż chce mi się płakać.

0

Ale problemy mają XDD. Jak dzieci o baloniki.

2

Theo Hernandez lubi to.

0

Myślę że większość zapamięta te kluby tak jak ja napisałem, więc wyluzuj trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?