pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Błędem było ściągnięcie Iniesty w takim meczu, bo potem w pomocy nie miał kto grać
1
Tak to jest chore co ci sędziowie robią i to wszystko w meczach z Barceloną.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja bym zmienił Rakiticia za Vidala i Roberto do pomocy i Umtitiego za Vermalena.
0
Przecież Messi nie gra sam po prostu efektownie gra dzisiaj, ale inni też grają świetnie może oprócz Umtitiego i Rakiticia, ale nie przesadzaj z tym że Messi gra sam.
0
Świetnie w ofensywie ale średnio radzą sobie z tymi kontrami to znaczy radzą sobie ale jest niebezpiecznie.
0
W ofensywie gramy świetnie gorzej z tymi kontrami.
0
Moje zdanie na temat pierwszej połowy Barcelony. Umtiti dzisiaj bardzo słabo przy straconej bramce odpuścił albo myślał że nie bedzie gola. Roberto jak dla mnie mało widoczny i marnuje się tylko w tej obronie, Rakitić no dobrze ale jak na Barcelone to za mało, Messi magia, Iniesta to samo reszta bardzo dobrze.
26
W języku obcym.
1
Ja też jestem fanem talentu Roberto ale i jeszcze tych wychowanków co grali w dzisiejszym meczu. No ale kupowanie dziadostwa (wiemy jakiego) i jeszcze dawanie temu szortowi szans kosztem tak dobrze utalentowanych wychowanków to według mnie zabijanie prawdziwej Barcy. Dla mnie Roberto powinien grać w pierwszym składzie, Denis i Alena Powinni grać regularnie czy to wchodząc z ławki cz to dać jednemu grać zagrać w pierwszym składzie np. Alenie na pozycje Rakiticia, ale obok doświadczonego Iniesty. i tak bym to widział żeby grali na zmiane po 90 min z kimś obok siebie juz doświadczonym czyli Iniestą albo Busketsem.
0
Alena wszystkie piłki albo większość podaje do przodu i wychodzi jakaś akcja np. przy golu Pique to od Aleny się zaczęło.
0
No ogólnie wychowankowie wyglądają bardzo dobrze. Ten Arianiz też z niego może być niezły dzik.
18
Powiem wam że pomoc Roberto, Denis, Alena wygląda w niektórych akcjach w tym meczu lepiej niż nasza podstawowa pomoc. Ta trójka to przyszłość Barcelony, gdyby dostawali więcej szans gry razem to ta pomoc mogłaby być tak świetna jak za Guardioli.
0
Podoba mi się ta gra Barcelony.
0
Za Inieste, bo za Andresa jest potrzebny ktoś kto potrafi być kozakiem, a Iniesta niedługo zakończy kariere pewnie.
0
W Niedziele najgorzej, bo do szkoły trzeba się wyspać potem.
10
Najgorszy dzień
4
On myśli że to będzie Drugi Xavi i Iniesta, a tacy zawodnicy pojawiają sie raz na 100 lat tak samo jak Messi.
0
To była prawdziwa Barcelona to była Barcelona którą chce się oglądać i do czego nas kiedyś przyzwyczaiła.
0
Ale chodzi o wpływ na gre, a wtedy dobrze grał a mało strzelał i asystował bo bylo msn
0
Może nie czwarty być może 2,5 sezonu.
0
Oni zaczeli tak naprawde grac od 80 minuty, a wcześniej dreptali jak niewiem co.
5
Czemu nie Roberto za gomesa ? Przeciez roberto jest duzo lepszy
0
Jakim Bayernem gościu, a wiesz jak trio Messi Xavi Iniesta bawiło się z Realem kiedyś?
0
hahahahahaha
1
Chyba pierwszy raz od 2009 roku nie ma Iniesty.
3
No to teraz straciłem do niego całkowity szacunek.
0
Chciałbym chociaż zobaczyć taki skład:http://www.futhead.com/18/squads/570580/
0
No to przepraszam że Cię tak uraziłem, ale mógłbyś trochę kulturalniej odpisać(nędznym). I dzięki za poprawkę.