0

Błędem było ściągnięcie Iniesty w takim meczu, bo potem w pomocy nie miał kto grać

1

Tak to jest chore co ci sędziowie robią i to wszystko w meczach z Barceloną.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja bym zmienił Rakiticia za Vidala i Roberto do pomocy i Umtitiego za Vermalena.

0

Przecież Messi nie gra sam po prostu efektownie gra dzisiaj, ale inni też grają świetnie może oprócz Umtitiego i Rakiticia, ale nie przesadzaj z tym że Messi gra sam.

0

Świetnie w ofensywie ale średnio radzą sobie z tymi kontrami to znaczy radzą sobie ale jest niebezpiecznie.

0

W ofensywie gramy świetnie gorzej z tymi kontrami.

0

Moje zdanie na temat pierwszej połowy Barcelony. Umtiti dzisiaj bardzo słabo przy straconej bramce odpuścił albo myślał że nie bedzie gola. Roberto jak dla mnie mało widoczny i marnuje się tylko w tej obronie, Rakitić no dobrze ale jak na Barcelone to za mało, Messi magia, Iniesta to samo reszta bardzo dobrze.

26

W języku obcym.

1

Ja też jestem fanem talentu Roberto ale i jeszcze tych wychowanków co grali w dzisiejszym meczu. No ale kupowanie dziadostwa (wiemy jakiego) i jeszcze dawanie temu szortowi szans kosztem tak dobrze utalentowanych wychowanków to według mnie zabijanie prawdziwej Barcy. Dla mnie Roberto powinien grać w pierwszym składzie, Denis i Alena Powinni grać regularnie czy to wchodząc z ławki cz to dać jednemu grać zagrać w pierwszym składzie np. Alenie na pozycje Rakiticia, ale obok doświadczonego Iniesty. i tak bym to widział żeby grali na zmiane po 90 min z kimś obok siebie juz doświadczonym czyli Iniestą albo Busketsem.

0

Alena wszystkie piłki albo większość podaje do przodu i wychodzi jakaś akcja np. przy golu Pique to od Aleny się zaczęło.

0

No ogólnie wychowankowie wyglądają bardzo dobrze. Ten Arianiz też z niego może być niezły dzik.

18

Powiem wam że pomoc Roberto, Denis, Alena wygląda w niektórych akcjach w tym meczu lepiej niż nasza podstawowa pomoc. Ta trójka to przyszłość Barcelony, gdyby dostawali więcej szans gry razem to ta pomoc mogłaby być tak świetna jak za Guardioli.

0

Podoba mi się ta gra Barcelony.

0

Za Inieste, bo za Andresa jest potrzebny ktoś kto potrafi być kozakiem, a Iniesta niedługo zakończy kariere pewnie.

0

W Niedziele najgorzej, bo do szkoły trzeba się wyspać potem.

10

Najgorszy dzień

4

On myśli że to będzie Drugi Xavi i Iniesta, a tacy zawodnicy pojawiają sie raz na 100 lat tak samo jak Messi.

0

To była prawdziwa Barcelona to była Barcelona którą chce się oglądać i do czego nas kiedyś przyzwyczaiła.

0

Ale chodzi o wpływ na gre, a wtedy dobrze grał a mało strzelał i asystował bo bylo msn

0

Może nie czwarty być może 2,5 sezonu.

0

Oni zaczeli tak naprawde grac od 80 minuty, a wcześniej dreptali jak niewiem co.

5

Czemu nie Roberto za gomesa ? Przeciez roberto jest duzo lepszy

0

Jakim Bayernem gościu, a wiesz jak trio Messi Xavi Iniesta bawiło się z Realem kiedyś?

0

hahahahahaha

1

Chyba pierwszy raz od 2009 roku nie ma Iniesty.

3

No to teraz straciłem do niego całkowity szacunek.

0

Chciałbym chociaż zobaczyć taki skład:http://www.futhead.com/18/squads/570580/

0

No to przepraszam że Cię tak uraziłem, ale mógłbyś trochę kulturalniej odpisać(nędznym). I dzięki za poprawkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?