pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co sądzicie o takim składzie:http://www.futhead.com/18/squads/2490255/
0
Przecież jest w artykule na dole XD.
0
Masz może link do tej konferencji?
2
Ja też dziękuje że napisałeś ten komentarz :)
2
Mam podobną fryzurę jak Coutinho.
0
Dembele zestresowany, ale to normalne. Jest bardzo młodym piłkarzem są wobec niego spore oczekiwania i chce pokazać się z jak najlepszej strony to normalne.
0
No ale mu siadła szkoda że nie w bramkę.
0
Nie bo nie widziałem.
0
Ale nie od tej co za Pepa była.
12
Na tym zdjęciu wygląda jak by chciał udusic tego typka.
0
To co by było jakby biegał, to wtedy z Realu nic by się nie zostało, byłaby podwójna manita.
0
Chodzi mi o to że też świetnie grali.
0
Nie zapominaj o Inieście, Roberto, Pique i Ter Stegenie i wielu innych.
73
Roberto musi grać w pomocy bo jest tam rewelacyjny, a co dopiero jak by się przyzwyczaił.
0
Ten co oglądasz. Każdy ma okazje ale nic nie wchodzi.
2
Iniesta w pewnym momencie meczu robił co chciał z Modriciem, aż sie przypomniał Iniesta za Guardioli.
2
Mecz jest wyrównany.
0
Myśłałem że chce grać w Barcelonie, a nie z Messim. To troche przykre dla mnie.
0
Visca El Barca :
17
Iniesta to legenda i piłkarski wzór razem z Xavim tworzyli najlepsze duo pomocników w historii futbolu, a z Busim Najlepsze trio w historii. Już nie zobaczymy takiej magicznej piłki jakiej oni prezentowali.
8
Pamięta ktoś ten filmik o Messim? Bardzo długo go szukałem.http://www.dailymotion.com/video/x1zt0o6
0
Ma ktoś transmisje?
1
No i co że mają taką pomoc. Za to my mamy Inieste dziadka z Dream Teamu który jak ma dobry dzień to sam zjada tą pomoc Realu przykład El Clasico 4-0.
0
To nie jest pierwszy raz jak się tak dziwnie zachowuje w takich sytuacjach np. Na mistrzostwach świata w Brazylii w meczu z holandią przy bramce Robbena też staną na linii bramkowej jak słup, a Roben tylko wybrał miejsce gdzie chce posłać piłkę.
2
Zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100% szczególnie z pierwszą częścią.
6
Czy wynik jest sprawiedliwy? Tak. Po tym przestałem czytać, rozwalił mnie tym xd.
1
Skuteczność i sędziowie zapomnieli dodać.
0
Ta tylko jak wracał się przy pierwszej straconej bramce i po drugie jakby nie doznał kontuzji to by nie było drugiej. Po prostu miał pecha w tym meczu.
0
Umtiti zagrał dobry mecz? Ty w ogóle oglądałes ten mecz. Weź sobie porówaj ten występ z poprzednimi to zobaczysz że zagrał do bani.
1
I tak będzie co mecz że te kalosze będą nam urywać punkty.