1

Co sądzicie o takim składzie:http://www.futhead.com/18/squads/2490255/

0

Przecież jest w artykule na dole XD.

0

Masz może link do tej konferencji?

2

Ja też dziękuje że napisałeś ten komentarz :)

2

Mam podobną fryzurę jak Coutinho.

0

Dembele zestresowany, ale to normalne. Jest bardzo młodym piłkarzem są wobec niego spore oczekiwania i chce pokazać się z jak najlepszej strony to normalne.

0

No ale mu siadła szkoda że nie w bramkę.

0

Nie bo nie widziałem.

0

Ale nie od tej co za Pepa była.

12

Na tym zdjęciu wygląda jak by chciał udusic tego typka.

0

To co by było jakby biegał, to wtedy z Realu nic by się nie zostało, byłaby podwójna manita.

0

Chodzi mi o to że też świetnie grali.

0

Nie zapominaj o Inieście, Roberto, Pique i Ter Stegenie i wielu innych.

73

Roberto musi grać w pomocy bo jest tam rewelacyjny, a co dopiero jak by się przyzwyczaił.

0

Ten co oglądasz. Każdy ma okazje ale nic nie wchodzi.

2

Iniesta w pewnym momencie meczu robił co chciał z Modriciem, aż sie przypomniał Iniesta za Guardioli.

2

Mecz jest wyrównany.

0

Myśłałem że chce grać w Barcelonie, a nie z Messim. To troche przykre dla mnie.

0

Visca El Barca :

17

Iniesta to legenda i piłkarski wzór razem z Xavim tworzyli najlepsze duo pomocników w historii futbolu, a z Busim Najlepsze trio w historii. Już nie zobaczymy takiej magicznej piłki jakiej oni prezentowali.

8

Pamięta ktoś ten filmik o Messim? Bardzo długo go szukałem.http://www.dailymotion.com/video/x1zt0o6

0

Ma ktoś transmisje?

1

No i co że mają taką pomoc. Za to my mamy Inieste dziadka z Dream Teamu który jak ma dobry dzień to sam zjada tą pomoc Realu przykład El Clasico 4-0.

0

To nie jest pierwszy raz jak się tak dziwnie zachowuje w takich sytuacjach np. Na mistrzostwach świata w Brazylii w meczu z holandią przy bramce Robbena też staną na linii bramkowej jak słup, a Roben tylko wybrał miejsce gdzie chce posłać piłkę.

2

Zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100% szczególnie z pierwszą częścią.

6

Czy wynik jest sprawiedliwy? Tak. Po tym przestałem czytać, rozwalił mnie tym xd.

1

Skuteczność i sędziowie zapomnieli dodać.

0

Ta tylko jak wracał się przy pierwszej straconej bramce i po drugie jakby nie doznał kontuzji to by nie było drugiej. Po prostu miał pecha w tym meczu.

0

Umtiti zagrał dobry mecz? Ty w ogóle oglądałes ten mecz. Weź sobie porówaj ten występ z poprzednimi to zobaczysz że zagrał do bani.

1

I tak będzie co mecz że te kalosze będą nam urywać punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?