2

Tiki Taka Valverde:

0

5

Widzieliście to?:

0

Marzy mi się taki skład Barcelony:http://www.futhead.com/18/squads/3089710/

0

Ale nudny ten mecz jak flaki z olejem nic się nie dzieje.

0

Lubie taką rozdrażnioną Barcelonę w niektórych momentach, ten agresywny pressing po stracie i wszyscy biegają, aż gęsią skórkę mam.

0

Dzięki chłopie uratowałeś mnie.

0

Iniesta dobrze gra przecież tyle piłek do przodu tylko Suarez zawsze musi zepsuć, Messi to samo złe podanie do Suareza.

0

Ale Roberto też nie zachował się ładnie. Po co rzucać tak piłkę?

0

Od kiedy macie konto na FcBarca.com? Bo ja od 2014 roku..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja w ogóle nie wiem na co w tym meczu patrzeć?

0

Prowokujesz? Może dla mnie jest to śmieszne. Także nie pisz do mnie głupot.

0

Wiem, ale marzy mi się taki następca Iniesty.

7

A to śmieszek jeden.

2

Ja postawilem na Paco, ale na pewno bdzie Paulinho.

0

Musi zastąpić Inieste, bo pomoc jest ważniejsza niż atak.

2

Oczywiście Real musi dostać karnego, piłka uderzyć Ronaldo jak pachołka i wlecieć do brami i odbić się fartem od zawodnika XD. To jest Real zwycięski zespół.

2

Szkoda tego meczu, ale tak to już jest jak jedna drużyna gra, a druga nie gra w piłkę.

0

Bez różnicy jaki skład i tak trzeba wygrać z Getafe.

28

Cilessen interwencja roku.

0

Nie znasz się na piłce tylko tyle powiem.

0

Takie drużyny nie chcą grać w piłkę. Zamykają się i grają chamsko na czas.

7

Dzisiaj najlepszy był Iniesta. Nie trzeba pisać dlaczego bo kto oglądał ten widział.

1

Chyba Iniesta, gdyby on tego nie pociągnął to byśmy nie napoczeli rywala.

1

Niektórzy pisali żeby ściągnąć Inieste, a to dzięki niemu ten mecz Barca wygrała.

10

Nie wiem czemu niektórzy piszą żeby ściągnąć Inieste, gościu gra zajebiście. Powinien zejść Paulinio bo wszystko niedokładnie robi.

1

Buskets za paulinho bo jest fatalny.

1

Ale Coutinho to jest dzik te klepki, kołeczka, podania bardzo fajne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?