pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tiki Taka Valverde:
0
Moja kadra marzenie:https://www.futhead.com/18/squads/3109246/
5
Widzieliście to?:
0
Marzy mi się taki skład Barcelony:http://www.futhead.com/18/squads/3089710/
0
Ale nudny ten mecz jak flaki z olejem nic się nie dzieje.
0
Lubie taką rozdrażnioną Barcelonę w niektórych momentach, ten agresywny pressing po stracie i wszyscy biegają, aż gęsią skórkę mam.
0
Dzięki chłopie uratowałeś mnie.
0
Iniesta dobrze gra przecież tyle piłek do przodu tylko Suarez zawsze musi zepsuć, Messi to samo złe podanie do Suareza.
0
Ale Roberto też nie zachował się ładnie. Po co rzucać tak piłkę?
0
Od kiedy macie konto na FcBarca.com? Bo ja od 2014 roku..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja w ogóle nie wiem na co w tym meczu patrzeć?
0
Prowokujesz? Może dla mnie jest to śmieszne. Także nie pisz do mnie głupot.
0
Wiem, ale marzy mi się taki następca Iniesty.
7
A to śmieszek jeden.
2
Ja postawilem na Paco, ale na pewno bdzie Paulinho.
0
Musi zastąpić Inieste, bo pomoc jest ważniejsza niż atak.
0
http://aliez.me/live/tfh87jlkfcx6drs4h/
2
Oczywiście Real musi dostać karnego, piłka uderzyć Ronaldo jak pachołka i wlecieć do brami i odbić się fartem od zawodnika XD. To jest Real zwycięski zespół.
2
Szkoda tego meczu, ale tak to już jest jak jedna drużyna gra, a druga nie gra w piłkę.
0
Bez różnicy jaki skład i tak trzeba wygrać z Getafe.
28
Cilessen interwencja roku.
0
Nie znasz się na piłce tylko tyle powiem.
0
Takie drużyny nie chcą grać w piłkę. Zamykają się i grają chamsko na czas.
7
Dzisiaj najlepszy był Iniesta. Nie trzeba pisać dlaczego bo kto oglądał ten widział.
1
Chyba Iniesta, gdyby on tego nie pociągnął to byśmy nie napoczeli rywala.
1
Niektórzy pisali żeby ściągnąć Inieste, a to dzięki niemu ten mecz Barca wygrała.
10
Nie wiem czemu niektórzy piszą żeby ściągnąć Inieste, gościu gra zajebiście. Powinien zejść Paulinio bo wszystko niedokładnie robi.
1
Buskets za paulinho bo jest fatalny.
1
Ale Coutinho to jest dzik te klepki, kołeczka, podania bardzo fajne.