2

No Samper naprawdę pierwszy raz widzę jak gra i robi wrażenie na świetnego gracza.

4

Myślę że Valwerde uczy ich że w meczach o mniejszą stawkę i ze słabszymi rywalami nie można odpuszczać i to widać nawet w tym meczu. Tego brakowało w tamtym sezonie szczególnie w lidze. Zgadza się ktoś ze mną?

0

Oby został już tak blisko było do kupienia tych trzech brakujących piłkarzy, zostałby tylko jakiś pomocnik, a jakby Neymar odszedł to by musieli szukać kogoś na podobnym poziomie i jeszcze żeby jakiś klub pozwolił na odejście jakiegoś swojego świetnego skrzydłowego.

0

Ale wtedy był lepszy skład z wychowankami a teraz nie ma pomocy i za chwile może nie być ataku jak Neymar odejdzie.

0

Zbliża się koniec Barcy. Dramat normalnie.

0

Nie ma idealnego obrońcy. Każdy obrońca robi błędy.

28

Ja nie moge, ale się ciesze. Normalnie marzyłem o nim w Barcy.

1

Pique jaki robol hehehe.

0

Cristiano nie może bo mu się dziecko rodzi i musi być w szpitalu przy matce.

0

Xavi już trenuje:

0

No to też nie ma czegoś takiego jak "najlepszy piłkarz" ?

0

To jacy twoim zdaniem są najlepsi?

0

Tylko że oni tą erę tworzyli w głównych rolach razem z Messim. Może ty masz swój sposób wybierania najlepszych i szanuje to, ale ja mam inne zdanie.

0

Czy ty widziałeś jakiegoś lepszego pomocnika od tych dwóch bo ja nie

Ci dwaj zawsze będą wyżej od innych pomocników. I nie wyjeżdżaj mi tu z Gerardem, Lampardem,Pirlo, Modriciem itp, bo XAVI I INIESTA zawsze byli lepsi.

0

Chyba Xavi bo lepszy.

0

Ja zdecydowanie wolę Semedo dużo lepszy od Hectora jak oglądałem ich obu.

1

Przecież to każdy wie więc nie wiem po co on to powtarza.

10

Dawać Semedo, bo lepszy technicznie od tego Balerina. Ten Semedo to może być drugi Alves.

0

Zrób Barce z 2009 roku i będzie dobrze.

2

Też tak sądzę. Jednak opłacało się dawać go do pierwszego składu, aż w końcu zrozumiał mniej więcej styl gry Barcy, a to dopiero 45% jak napisałeś. Jak nabierze pewności na prawej obronie jak Roberto to będzie z niego może nawet top pomocników na świecie. Tak to widzę.

0

Potrzebny jest zawodnik który ma przegląd pola jak Messi i Xavi i będzie ok.

1

Szkoda że nie są już tacy młodzi:

7

Trochę mnie zabolało jak Xavi powiedział że Kroos to jego następca.

16

I znajdź sobie teraz takiego pomocnika.

0

Kochamy cię Lucho!:

0

Z tej trójki strojów wymienił bym tylko te turkusowe na te fioletowe z tego sezonu.

23

Chodzi o grę w piłkę, a nie medialność.

0

Otóż to.

0

Neymar to nie jest chyba typ zawodnika lalusia wpatrzonego w siebie i tylko w swoją karierę, a nie w dobry drużyny.

1

Generał:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?