pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No Samper naprawdę pierwszy raz widzę jak gra i robi wrażenie na świetnego gracza.
4
Myślę że Valwerde uczy ich że w meczach o mniejszą stawkę i ze słabszymi rywalami nie można odpuszczać i to widać nawet w tym meczu. Tego brakowało w tamtym sezonie szczególnie w lidze. Zgadza się ktoś ze mną?
0
Oby został już tak blisko było do kupienia tych trzech brakujących piłkarzy, zostałby tylko jakiś pomocnik, a jakby Neymar odszedł to by musieli szukać kogoś na podobnym poziomie i jeszcze żeby jakiś klub pozwolił na odejście jakiegoś swojego świetnego skrzydłowego.
0
Ale wtedy był lepszy skład z wychowankami a teraz nie ma pomocy i za chwile może nie być ataku jak Neymar odejdzie.
0
Zbliża się koniec Barcy. Dramat normalnie.
0
Nie ma idealnego obrońcy. Każdy obrońca robi błędy.
28
Ja nie moge, ale się ciesze. Normalnie marzyłem o nim w Barcy.
1
Pique jaki robol hehehe.
0
Cristiano nie może bo mu się dziecko rodzi i musi być w szpitalu przy matce.
0
Xavi już trenuje:
0
No to też nie ma czegoś takiego jak "najlepszy piłkarz" ?
0
To jacy twoim zdaniem są najlepsi?
0
Tylko że oni tą erę tworzyli w głównych rolach razem z Messim. Może ty masz swój sposób wybierania najlepszych i szanuje to, ale ja mam inne zdanie.
0
Czy ty widziałeś jakiegoś lepszego pomocnika od tych dwóch bo ja nie
0
Chyba Xavi bo lepszy.
0
Ja zdecydowanie wolę Semedo dużo lepszy od Hectora jak oglądałem ich obu.
1
Przecież to każdy wie więc nie wiem po co on to powtarza.
10
Dawać Semedo, bo lepszy technicznie od tego Balerina. Ten Semedo to może być drugi Alves.
0
Zrób Barce z 2009 roku i będzie dobrze.
2
Też tak sądzę. Jednak opłacało się dawać go do pierwszego składu, aż w końcu zrozumiał mniej więcej styl gry Barcy, a to dopiero 45% jak napisałeś. Jak nabierze pewności na prawej obronie jak Roberto to będzie z niego może nawet top pomocników na świecie. Tak to widzę.
0
Potrzebny jest zawodnik który ma przegląd pola jak Messi i Xavi i będzie ok.
1
Szkoda że nie są już tacy młodzi:
7
Trochę mnie zabolało jak Xavi powiedział że Kroos to jego następca.
16
I znajdź sobie teraz takiego pomocnika.
0
Kochamy cię Lucho!:
0
Z tej trójki strojów wymienił bym tylko te turkusowe na te fioletowe z tego sezonu.
23
Chodzi o grę w piłkę, a nie medialność.
0
Otóż to.
0
Neymar to nie jest chyba typ zawodnika lalusia wpatrzonego w siebie i tylko w swoją karierę, a nie w dobry drużyny.
1
Generał: