3

Ja bym chciał zobaczyć taki skład:http://www.futhead.com/17/squads/5698268/

5

Robert to może być przyszła legenda Barcelony. Jak on prowadzi tę piłkę to jest magia.

0

A dobra, bo nie widziałem słowa ,,za" bo nie zrobiłeś spacji. Sorry hehehe

0

Ale napisałeś: ,, jutro w srodku widzialbym Rakieteza Busiego''

0

Busi jutro nie gra.

0

W sumie lepiej ich spróbować tłamsić jak w drugim meczu z psg. Skoro aż trzech naszych graczy może być zawieszonych na rewanż. Także lepiej spróbować nastrzelać parę goli.

0

0

Teraz zacząłem się tak bawić tym składem na jutro:)

0

Dzięki, że tak myślisz.

6

14

Lucho obudź się i przejrzyj na oczy to co robisz w tym sezonie.

0

Gomes się stara? Ty chyba ślepy jesteś ten gość fauluje jak głupi i nie uczestniczy w grze jedynie co Messi mu podał to go widziałem.

0

Mówię jak jest, a ty już głupio piszesz.

0

Fabregas to przynajmniej jakieś klepki i podania robił.

6

Ja i moi koledzy z boiska gramy lepiej niż ten Gomes.

2

Zwątpiłem że wygramy (G).

0

Nie dadzą, bo gramy u siebie i przypomnij sobie co zrobiliśmy z nimi w pucharze króla na Camp Nou.

0

No właśnie OBY

2

Jak Barca wygra dzisiaj (mam taką nadzieję) to dopiero będzie się działo w El Clasico.

1

Jednak Iniesta maił racje, że droga do mistrzostwa prowadzi przez Bernabeu, ale jeśli wygramy pozostałe mecze. Wydaje mi się, że w tym momencie Barca nie da sobie odebrać takiej szansy i będą cisnąć tak jak w pierwszej połowie z Sevillą.

0

No tak bo będzie mieć lepszy bilans bramkowy.

0

Jak Barca wygra teraz wszystkie spotkania do końca sezonu to będzie miała tyle punktów co Real, ale będzie lepszy bilans.

0

We dwóch zawsze raźniej hehe.

0

Nie, wystarczyło, że spojrzałem na link.

0

Nieeeeeeeeeeeeeeeeee

1

Jak ja nie lubie tej jego cieszynki po zdobytym golu. Kręci tym łbem we wszystkie strony i aż mi się coś robi.

0

Jak bedą tak grać do końca sezonu to wygramy wszystko.

0

Ale, się zmienił

1

Ja mieszkam w małej mieścinie i nienawidze oglądać polskiej piłki tylko hiszpańską.

7

Tylko przez Gomesa zaczęła się akcja na bramkę Barcy, bo dał się ograć jak dziecko w środku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?