pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja bym chciał zobaczyć taki skład:http://www.futhead.com/17/squads/5698268/
5
Robert to może być przyszła legenda Barcelony. Jak on prowadzi tę piłkę to jest magia.
0
A dobra, bo nie widziałem słowa ,,za" bo nie zrobiłeś spacji. Sorry hehehe
0
Ale napisałeś: ,, jutro w srodku widzialbym Rakieteza Busiego''
0
Busi jutro nie gra.
0
W sumie lepiej ich spróbować tłamsić jak w drugim meczu z psg. Skoro aż trzech naszych graczy może być zawieszonych na rewanż. Także lepiej spróbować nastrzelać parę goli.
0
Lub taki:http://www.futhead.com/17/squads/5698442/
0
Teraz zacząłem się tak bawić tym składem na jutro:)
0
Dzięki, że tak myślisz.
6
Może taki skład jutro?:http://www.futhead.com/17/squads/5698268/
14
Lucho obudź się i przejrzyj na oczy to co robisz w tym sezonie.
0
Gomes się stara? Ty chyba ślepy jesteś ten gość fauluje jak głupi i nie uczestniczy w grze jedynie co Messi mu podał to go widziałem.
0
Mówię jak jest, a ty już głupio piszesz.
0
Fabregas to przynajmniej jakieś klepki i podania robił.
6
Ja i moi koledzy z boiska gramy lepiej niż ten Gomes.
2
Zwątpiłem że wygramy (G).
0
Nie dadzą, bo gramy u siebie i przypomnij sobie co zrobiliśmy z nimi w pucharze króla na Camp Nou.
0
No właśnie OBY
2
Jak Barca wygra dzisiaj (mam taką nadzieję) to dopiero będzie się działo w El Clasico.
1
Jednak Iniesta maił racje, że droga do mistrzostwa prowadzi przez Bernabeu, ale jeśli wygramy pozostałe mecze. Wydaje mi się, że w tym momencie Barca nie da sobie odebrać takiej szansy i będą cisnąć tak jak w pierwszej połowie z Sevillą.
0
No tak bo będzie mieć lepszy bilans bramkowy.
0
Jak Barca wygra teraz wszystkie spotkania do końca sezonu to będzie miała tyle punktów co Real, ale będzie lepszy bilans.
0
We dwóch zawsze raźniej hehe.
0
Nie, wystarczyło, że spojrzałem na link.
0
Nieeeeeeeeeeeeeeeeee
1
Jak ja nie lubie tej jego cieszynki po zdobytym golu. Kręci tym łbem we wszystkie strony i aż mi się coś robi.
0
Jak bedą tak grać do końca sezonu to wygramy wszystko.
0
Ale, się zmienił
1
Ja mieszkam w małej mieścinie i nienawidze oglądać polskiej piłki tylko hiszpańską.
7
Tylko przez Gomesa zaczęła się akcja na bramkę Barcy, bo dał się ograć jak dziecko w środku.