0

Karne były oczywiste.

1

JA nie moge prawie 2 tyś. komentarzy.

0

TAK JEST !!!!!!!!!!!!!!!

0

Visca El Barca !

0

Real, a co on miał za remontady z ogórami jakimiś.

1

Jak Roberto strzelił gola to spadłem z krzesła i obudziłem wszystkich w domu.

1

A Lucho mówił, że mogą strzelić 6 bramek to jest trener.

1

I KTO JEST NAJLEPSZY ?!!!!!

0

Iniesta to magik.

0

Żeby tylko kondycyjnie wytrzymali.

0

Jak wy niektórzy możecie krytykować zawodników Barcelony w tak ważnym meczu.

19

Ja nie widze Gomesa.

0

No w końcu do trzech razy sztuka hehe

1

Powiem jedno wyniki z pierwszych meczów lubią się powtarzać Bayern 5-1 Arsenal, Real 3-1 Napoli

0

Trzech Bogów futbolu.

2

Powinien grać, bo musi się rozwiną i zaufać lub nawet odkryć swoje umiejętności.

0

A jak znajdą to będzie opóźniony jak ze Sportingiem hehe.

5

Ten gość nie jest potrzebny w Barcelonie

7

Jednak ta krytyka w komentarzach się przydała i wzieli się za grę.

0

To podanie do Rafini to normalnie magia

0

Ale to DNA wychodzi na dobre.

0

Nawet jak złapie forme ti i tak na Barce to za mało bo to średniak

0

Dziękuję za wszystko:

0

Masz taki:

0

A tylko lata po boisku jak panienka i tyka tą piłkę jakby to G było i tyle.

0

Jestem wkurzony na grę Barcelony i mnie poniosło.

0

Nowa era piłkarzy z La Masi nadchodzi.

0

Ja obstawiłem niestety 2-1 dla Atletiko.

0

Siedział, ale też grał i miał duży wkład.

0

Bo wtedy byli Xavi i Iniesta razem. Więc żadna pomoc nie miła by szans z naszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?