pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karne były oczywiste.
1
JA nie moge prawie 2 tyś. komentarzy.
0
TAK JEST !!!!!!!!!!!!!!!
0
Visca El Barca !
0
Real, a co on miał za remontady z ogórami jakimiś.
1
Jak Roberto strzelił gola to spadłem z krzesła i obudziłem wszystkich w domu.
1
A Lucho mówił, że mogą strzelić 6 bramek to jest trener.
1
I KTO JEST NAJLEPSZY ?!!!!!
0
Iniesta to magik.
0
Żeby tylko kondycyjnie wytrzymali.
0
Jak wy niektórzy możecie krytykować zawodników Barcelony w tak ważnym meczu.
19
Ja nie widze Gomesa.
0
No w końcu do trzech razy sztuka hehe
1
Powiem jedno wyniki z pierwszych meczów lubią się powtarzać Bayern 5-1 Arsenal, Real 3-1 Napoli
0
Trzech Bogów futbolu.
2
Powinien grać, bo musi się rozwiną i zaufać lub nawet odkryć swoje umiejętności.
0
A jak znajdą to będzie opóźniony jak ze Sportingiem hehe.
5
Ten gość nie jest potrzebny w Barcelonie
7
Jednak ta krytyka w komentarzach się przydała i wzieli się za grę.
0
To podanie do Rafini to normalnie magia
0
Ale to DNA wychodzi na dobre.
0
Nawet jak złapie forme ti i tak na Barce to za mało bo to średniak
0
Dziękuję za wszystko:
0
Masz taki:
0
A tylko lata po boisku jak panienka i tyka tą piłkę jakby to G było i tyle.
0
Jestem wkurzony na grę Barcelony i mnie poniosło.
0
Nowa era piłkarzy z La Masi nadchodzi.
0
Ja obstawiłem niestety 2-1 dla Atletiko.
0
Siedział, ale też grał i miał duży wkład.
0
Bo wtedy byli Xavi i Iniesta razem. Więc żadna pomoc nie miła by szans z naszą.