pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To jest dramat ! Aż mi sie oglądać odechciało.
0
A czy podali juz jedynastke roku ?
0
Jakby dało ich się odmłodzić to znowu tworzyliby najlepszą pomoc na śwecie i wygralibyśmy z Sociedad.
0
Barca bez Xaviego i Iniesty nie istnieje hahaha
0
Nie dziwcie sie że Buskets słabo gra jak ma takich kolegów z pomocy jak dziś nie ma do kogo podać i musi się sam męczyć z rozgrywaniem i bronieniem. Jak był Xavi i Iniesta to grał a teraz Rakitić i Gomes i nie gra.
4
Ja wierze w Barcelonę, bo to więcej niż klub i wierze że wygra ten mecz i wróci do formy!
0
Oby
1
Bo nie ma Xaviego i Iniesty i wszystko robi sam.
0
Kogo oni chcą kupić jakiegoś niby młodego talenta tu potrzebny jest klasy światowej pomocnik i prawy obrońca, a nie masło.
0
Skoro Malaga zamknęła się w swoim polu karnym Barcelona powinna wyciągnąć ich na środek boiska i potem wykorzystać szybkich Roberto i Neymara posyłając do nich prostopadłe piłki za linie obrony Malagi ta jak robiła to w pierwszym sezonie Enriqe.
2
Barcelona bez Messiego, Xaviego, Iniesty, Busqetsa, Pique i Alvesa nie będzie istnieć, bo tacy zawodnicy na swoich pozycjach trafiają sie raz na 100 lat, a obecnie nie widze na świecie równie dobrych graczy jak oni.
1
W tytule powinno być sędzia zatrzymał Barce.
0
Ja bum wolał Denisa zamiast Rafinie.
3
Iniesta powinien być pierwszy bo jest lepszy.
0
Wiadomo że redaktorzy wybiorą najbardziej medialne osoby, bo wezmą za to więcej kasy, a ci którzy oglądają mecze wiedzą kto jest najlepszy.
17
Oby Iniesta wrócił na klasyk i walnął realowi taką brame jak rok temu.
0
I tak jest na kolejny mecz.
1
Powiem tak nasze trio ostatnio zostało rozgryzione przez lepsze drużyny, bez Iniesty i
Xaviego nasza pomoc nie istnieje.
1
Wszyscy są słabi
0
0
Moim zdaniem takie gwiazdy jak my mamy to nie powinny już zarabiać na piłce, ponieważ są już ustawieni na całe życie.
0
Messi-Suarez-Iniesta
2
Tak powinna grać teraz Barcelona mając taki skład
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Prawda jest taka, że jak Iniesta zakończy kariere to nasza gra w pomocy będzie wyglądać tragicznie zero klepania, zagrań z nie z tej ziemi i takiego talentu jaki mają Iniesta i Xavi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Sędzia słusznie że nie podyktował karnego, bo Umtiti w cale go nie nadepnął co widać na powtórkach.
1
Nieźle idzie Gomesowi sporo odbiorów, fajnie okiwał obrońce, wogule dobrze gra.
1
Gdzie tam Suarez odejdzie, przecież jego marzeniem było grać w Barcelonie i na pewno nie odejdzie jeszcze w takim średnim wieku piłkarza.
0
Może Vidal nie stara się na treningach i i trener dlatego nie daje mu szansy.