2

To jest dramat ! Aż mi sie oglądać odechciało.

0

A czy podali juz jedynastke roku ?

0


Jakby dało ich się odmłodzić to znowu tworzyliby najlepszą pomoc na śwecie i wygralibyśmy z Sociedad.

0

Barca bez Xaviego i Iniesty nie istnieje hahaha

0

Nie dziwcie sie że Buskets słabo gra jak ma takich kolegów z pomocy jak dziś nie ma do kogo podać i musi się sam męczyć z rozgrywaniem i bronieniem. Jak był Xavi i Iniesta to grał a teraz Rakitić i Gomes i nie gra.

4

Ja wierze w Barcelonę, bo to więcej niż klub i wierze że wygra ten mecz i wróci do formy!

0

Oby

1

Bo nie ma Xaviego i Iniesty i wszystko robi sam.

0

Kogo oni chcą kupić jakiegoś niby młodego talenta tu potrzebny jest klasy światowej pomocnik i prawy obrońca, a nie masło.

0

Skoro Malaga zamknęła się w swoim polu karnym Barcelona powinna wyciągnąć ich na środek boiska i potem wykorzystać szybkich Roberto i Neymara posyłając do nich prostopadłe piłki za linie obrony Malagi ta jak robiła to w pierwszym sezonie Enriqe.

2

Barcelona bez Messiego, Xaviego, Iniesty, Busqetsa, Pique i Alvesa nie będzie istnieć, bo tacy zawodnicy na swoich pozycjach trafiają sie raz na 100 lat, a obecnie nie widze na świecie równie dobrych graczy jak oni.

1

W tytule powinno być sędzia zatrzymał Barce.

0

Ja bum wolał Denisa zamiast Rafinie.

3

Iniesta powinien być pierwszy bo jest lepszy.

0

Wiadomo że redaktorzy wybiorą najbardziej medialne osoby, bo wezmą za to więcej kasy, a ci którzy oglądają mecze wiedzą kto jest najlepszy.

17

Oby Iniesta wrócił na klasyk i walnął realowi taką brame jak rok temu.

0

I tak jest na kolejny mecz.

1

Powiem tak nasze trio ostatnio zostało rozgryzione przez lepsze drużyny, bez Iniesty i
Xaviego nasza pomoc nie istnieje.

1

Wszyscy są słabi

0

0

Moim zdaniem takie gwiazdy jak my mamy to nie powinny już zarabiać na piłce, ponieważ są już ustawieni na całe życie.

0

Messi-Suarez-Iniesta

2

Tak powinna grać teraz Barcelona mając taki skład

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Prawda jest taka, że jak Iniesta zakończy kariere to nasza gra w pomocy będzie wyglądać tragicznie zero klepania, zagrań z nie z tej ziemi i takiego talentu jaki mają Iniesta i Xavi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Sędzia słusznie że nie podyktował karnego, bo Umtiti w cale go nie nadepnął co widać na powtórkach.

1

Nieźle idzie Gomesowi sporo odbiorów, fajnie okiwał obrońce, wogule dobrze gra.

1

Gdzie tam Suarez odejdzie, przecież jego marzeniem było grać w Barcelonie i na pewno nie odejdzie jeszcze w takim średnim wieku piłkarza.

0

Może Vidal nie stara się na treningach i i trener dlatego nie daje mu szansy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?