pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi, Messi
0
Bravo
Vidal ------- Pique ----- Mascherano ---- Roberto
Busquets
Rakitic ----------------------- Iniesta
Turan Neymar
Munir
0
Dzisiaj każdy grał wyśmienicie nawet messi :)
2
O co im chodziło z tym trikem Neymara, przecież to gra w futbol.
0
Czy zna ktoś lepszych zawodników na ich pozycjach? bo ja nie
0
Ci na tym zdjęciu to najlepsze trio wszechczasów.
0
Przydał by się jeszcze taki obrońca najlepszy w historii
0
Takie mecze sie zdarzają wyluzuj.
0
To nie madryt.
0
Gdyby nie kontuzja to messi by rządził.
0
Teraz ta nasza pomoc wyglada groźnie
0
zje go na śniadanie w rewanżu :)
1
To chyba najlepszy możliwy skład ?
1
Powinni grac na zmiane.
0
Nie dorastają do pięt Xaviemu i Inieście nawet jak nie są w formie.
0
no nie wiem czy Messi to gigant :)
1
Nie ma i nie będzie już takiego duetu pomocników jak Xavi i Iniesta. Żaden pomocnik w dzisiejszych czasach nie ma szans być od nich lepszy.
2
Iniesta najlepszy pomocnik na świecie, a nie jakieś Poga, De Bruyne czy inne kalectwo!
0
Komentarz usunięty
5
Messi, Xavi, Iniesta to najlepsze trio wszech czasów.
0
To oni maja swoją gre ?
0
mamy marne szanse no i tyle
0
coś nie może się wczuć w mecz Barcelona
0
Iniesta jak za starych dobrych czasów.
36
Bo mamy za mało murzynów.
7
Piękny mecz ale tego Munira powinni jak najszybciej sprzedać bo to chodząca niezdara.
0
Pierwszy raz się z nim zgadzam.
2
to będzie godny następca Xaviego i Iniesty
0
zamiast mascerano powinien byc piqe bo gra dłuzej od niego i jest wychowankiem
0
a co ma smutny chodzić