0

Xavi, Messi

0

Bravo
Vidal ------- Pique ----- Mascherano ---- Roberto
Busquets
Rakitic ----------------------- Iniesta
Turan Neymar
Munir

0

Dzisiaj każdy grał wyśmienicie nawet messi :)

2

O co im chodziło z tym trikem Neymara, przecież to gra w futbol.

0

Czy zna ktoś lepszych zawodników na ich pozycjach? bo ja nie

0

Ci na tym zdjęciu to najlepsze trio wszechczasów.

0

Przydał by się jeszcze taki obrońca najlepszy w historii

0

Takie mecze sie zdarzają wyluzuj.

0

To nie madryt.

0

Gdyby nie kontuzja to messi by rządził.

0

Teraz ta nasza pomoc wyglada groźnie

0

zje go na śniadanie w rewanżu :)

1

To chyba najlepszy możliwy skład ?

1

Powinni grac na zmiane.

0

Nie dorastają do pięt Xaviemu i Inieście nawet jak nie są w formie.

0

no nie wiem czy Messi to gigant :)

1

Nie ma i nie będzie już takiego duetu pomocników jak Xavi i Iniesta. Żaden pomocnik w dzisiejszych czasach nie ma szans być od nich lepszy.

2

Iniesta najlepszy pomocnik na świecie, a nie jakieś Poga, De Bruyne czy inne kalectwo!

0

Komentarz usunięty

5

Messi, Xavi, Iniesta to najlepsze trio wszech czasów.

0

To oni maja swoją gre ?

0

mamy marne szanse no i tyle

0

coś nie może się wczuć w mecz Barcelona

0

Iniesta jak za starych dobrych czasów.

36

Bo mamy za mało murzynów.

7

Piękny mecz ale tego Munira powinni jak najszybciej sprzedać bo to chodząca niezdara.

0

Pierwszy raz się z nim zgadzam.

2

to będzie godny następca Xaviego i Iniesty

0

zamiast mascerano powinien byc piqe bo gra dłuzej od niego i jest wychowankiem

0

a co ma smutny chodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?