0

I jescze Xavi i Iniesta w szcztowych formach

0

Masz racje z Neymarem bo po co schodzi w środek boiska i robi tam tłok noi przeszkadza w rozgrywaniu piłki. Suarez z kolei musi nabrać lepszej zwinności i szybkości bo ostatnio dużo pojedynków przegrywa 1 na 1 z obrońcami.

0

Wszystko zaczeło się od złego podania Mascherano

0

Szkoda strzępić ryja na te wszystkie pierdoły o stylu gry Neymara.

0

Ale to dziwnie brzmi: ,,Aby mógł zawiesić buty na kołku na Camp Nou"

0

Abrakadabra zaczyna się magia (MSN)

2

Lucho zmień coś bo gramy padake.

1

1. Messi
2.Ronaldinho
3.Puyol
4. Xavi
5. Iniesta
Według mnie

0

Ale ławka !

0

Masz 100% racje bo ja tez chciałem obejrzeć Argentynę w akcji na CA, a tu meccz o 4 w nocy kurde.

0

Legia powodzenia

0

No to teraz Roberto nie będzie miał z kim konkurować na prawej obronie.

0

Normalnie La Demolka !

0

Rozwaliłeś mnie hehehe

3

Z biegiem kilku lat te mecze między wielkimi klubami nie będą emocjonujące.

0

Nie wiem co tam robi Ronaldo przecież on przez cały sezon grał tragicznie i jeszcze ten Bale.

0

Szkoda że Iniesta nigdy nie zdobył ZP bo mu się należy.

0

Podoba mi się gra Denisa Suareza

0

Ta co to nie powiesz

3

Prawda jest taka że wszyscy zazdroszczą Barcelonie piłkarzy i ich sukcesów. I robią wymyślone afery.

0

A czy będzie leciał na TVP 1 ?

0

Brakuje takiego Xaviego i Pedro na zmiane.

0

0

Moim zdaniem słabo gramy przez to że Neymar i Messi wpychają się w środek pomocy a, potem nie ma kto strzelać.

2

Nie zgadzam się z opinią Iniesta-Modrić, to minie wkurzyło

0

Gdyby w Realu grało 11 Cr7 to fryzjerzy zarabiali by fortune.

0

Wkłada sie coś pod wkładke.

0

W sumie racja.

3

To tą piłką będziemy grać w finale Ligi mistrzów.

0

Xavi, Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?