pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jescze Xavi i Iniesta w szcztowych formach
0
Masz racje z Neymarem bo po co schodzi w środek boiska i robi tam tłok noi przeszkadza w rozgrywaniu piłki. Suarez z kolei musi nabrać lepszej zwinności i szybkości bo ostatnio dużo pojedynków przegrywa 1 na 1 z obrońcami.
0
Wszystko zaczeło się od złego podania Mascherano
0
Szkoda strzępić ryja na te wszystkie pierdoły o stylu gry Neymara.
0
Ale to dziwnie brzmi: ,,Aby mógł zawiesić buty na kołku na Camp Nou"
0
Abrakadabra zaczyna się magia (MSN)
2
Lucho zmień coś bo gramy padake.
1
1. Messi
2.Ronaldinho
3.Puyol
4. Xavi
5. Iniesta
Według mnie
0
Ale ławka !
0
Masz 100% racje bo ja tez chciałem obejrzeć Argentynę w akcji na CA, a tu meccz o 4 w nocy kurde.
0
Legia powodzenia
0
No to teraz Roberto nie będzie miał z kim konkurować na prawej obronie.
0
Normalnie La Demolka !
0
Rozwaliłeś mnie hehehe
3
Z biegiem kilku lat te mecze między wielkimi klubami nie będą emocjonujące.
0
Nie wiem co tam robi Ronaldo przecież on przez cały sezon grał tragicznie i jeszcze ten Bale.
0
Szkoda że Iniesta nigdy nie zdobył ZP bo mu się należy.
0
Podoba mi się gra Denisa Suareza
0
Ta co to nie powiesz
3
Prawda jest taka że wszyscy zazdroszczą Barcelonie piłkarzy i ich sukcesów. I robią wymyślone afery.
0
A czy będzie leciał na TVP 1 ?
0
Brakuje takiego Xaviego i Pedro na zmiane.
0
0
Moim zdaniem słabo gramy przez to że Neymar i Messi wpychają się w środek pomocy a, potem nie ma kto strzelać.
2
Nie zgadzam się z opinią Iniesta-Modrić, to minie wkurzyło
0
Gdyby w Realu grało 11 Cr7 to fryzjerzy zarabiali by fortune.
0
Wkłada sie coś pod wkładke.
0
W sumie racja.
3
To tą piłką będziemy grać w finale Ligi mistrzów.
0
Xavi, Messi