2

@Herato MOim zdaniem jest przeceniany, wystarczy poczytać la ramble.

0

@paweldunajecfcb Ja uwazam, ze coś było, jakoś nie chcę mi się wierzyć w bajki z zachaczeniem o drzewo.

0

Levante chciało zagrać taktyką realu, czyli "w trzy karne", ale im nie pykło

0

Pisałem z przerwie meczu, ze wrzutkami ich pokonamy i siadło XD

0

Hahhaha .UJ w du.e Relante, Vamos Barca! Jesteśmy Najlepsi!

1

@DCHX Ta, juz wpieniczyli nawet.

1

@norbi77 Według mnie powinni teraz przerzucić siły na dośrodkowania Alby i Dembele, wprowadzić Luka de Jonga i moze strzeli co z główki, albo niech walą jakoś z dystansu.

1

@norbi77 No Auba ma przyklejonych do siebie 3 typów cały czas, takze nie wiem po co go krytykować XD, Levante przechodzi na obronę na 5 obrońców i zagęszcza środek, nie ma jak ich zaatakować, jedynie wrzutki.

0

Trzeba się przebudzić, bo od meczu z Eintrachtem gramy wolno i ospale, tak jakby się nie chciało walczyć.

8

@Lionel_Messi10 NO i pięknie, Messi na swoim miejscu

2

@ArtTiguana99 Jak pod skórą masz to chyba jest trądzik, jakaś jego odmiana, pewnie Ci jakieś tabletki przepisze.

1

@Ogorinho1974 Świętokrzyskie i na wsi

0

@Hubsao szkoda ze odrzucił

1

@Lola120 Ja tez nie lubię i Władcy Pierścieni tez, tych Hobbitów w sumie tez, nuda straszna.

0

@qchulainn Tez Modrik to dla beki w tej 20 jest

0

@Zoker Nie, nudy dla mnie.

0

@Zoker Piraci z Karaibów, Park Jurajski, Opowieści z Narni, Indiana Jones, a reszta to dla mnie jest nie ciekawa

1

@Oskar00 Otóz to! Niech Barca i Real znów zdominują świat piłki i te bajerny, liverpule i city po 5 do jaja ograją.

0

@tomek8756 Piękna jest, w moim guście

0

@qubson12345 W sumie, mam komputer z msi 4 lata, śmiga jak nówka cały czas, nie zacina się w ogóle, takze nie nastawiam się na aktualizację do 11

1

@dawidor9 Tez nie mogę, bo moja karta graficzna nie jest zgodna i proponują zmianę komputera z tego powodu XD

2

@kuz Nie, nawet za darmo nie

3

@DLFCB Real Wapnyt

1

@tristan87 Chyba ma na myśli lata 70 i 80.

1

@Michael24 Globalne ozimnienie XD

1

@PIETREKs Meksyk
Argentyna
Arabia Saudyjska
Polska

0

@POLNEYMAR Messiemu, nie Argentynie

6

Było losowanie teraz tylko poczekać te dwa miesiące i jazda, a nie czekaj mundial za pół roku XD

2

@JordiElNino 6 lat temu, jak u bierzmowania byłem

2

@Herato No Messiemu, poniewaz jestem bardzo emocjonalnie przywiązany do kibicowania Leo, bo to mój idol, ulubiony piłkarz i chciałbym zeby wygrał ten mundial, ale to nie tak ze gardzę Polską, tez im kibicuję, ale juz nie tak jak Messiemu czy Hiszpanii (za styl gry).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?