pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba przyznać, ze Barca robi robotę z tymi transferami, jeszcze tylko sprzedać niepotrzebnych piłkarzy i jest niezła kadra, dawno takiej nie było.
0
@Fenelon Oj tak, to były filmy, a nie teraz te lalusie w loczkach robią z siebie pajacy.
0
@DonMatteo901 NO, no fajne ma węgielki, takie to by całą zimę dobrze ciepło trzymały.
3
@DonMatteo901 Tiktok to najgorsza rzecz jaka powstała ostatnio, mozna się kompleksów i zanizenia samooceny nabawić, serio sam przez chwilę stałem się tego ofiarą. Wyskakiwały mi jakieś baby w róznym wieku i gadał coś na temat męzczyzn, ze męzczyzna powinien być taki owaki, biznesmen, ze w wieku dwudziestu paru lat kazdy ma się wyprowadzić od rodziców, bo to wstyd z nimi mieszkać itp. A ja w wieku 22 lat szukam dobrego kierunku studiów, mieszkam z rodzicami i młodszym bratem na wsi, prowadzimy gospodarstwo, cięzko pracujemy, chociaz nie mamy duzo hektarów, no i teraz wchodzisz na tiktoka i przybierasz sobie to do głowy, dramat, ale sobie myślę, czemu ja mam się przejmować jakąś lampucerą z neta, głupota i tyle.
3
@Xavifcb6 Pedri? Gavi?
0
@tristan87 No trudno się nie zgodzić, Zlatan to niesamowita dziewiątka z wyjątkowym stylem.
0
Moim zdaniem 3 lata to za dużo, to jest zawodnik nie młody, powinni dać mu rok z opcją przedłużenia o kolejny, ale tylko jak się sprawdzi
0
@tomek8756 Moim zdaniem aborcja powinna mieć miejsce dopiero wtedy kiedy dziecko ma urodzić się cięzko chore i się męczyć całe zycie, ale tez za zgodą rodziców, bez ich zgody to odpada. Oczywiście jak urodzić się ma zdrowe to powinna być zakazana.
0
@HypeR Barcelona przegrywa 2 do 0 po pierwszej połowie, Xavi zdejmuje Lewandowskiego, a wchodzi Fati, który strzela hatricka i Barca wygrywa Lm.
1
@FCBMati10 Dokładnie
1
@Survier szkoda, ze go za te rzadkie jak gówno kudły nie złapał i o mate tym łbem
0
@MSN30 Bo robi show na konferencjach i walkę dał fajną, a nie gada jak inni, ze wychodzi dać sportową walkę bla bla bla, tu się zadyme robi, a nie stype
1
@TR3YWAY Robią, na innych darmowych do oglądania stronach haha
0
@TR3YWAY No i dobrze, piękne kobiety powinny pokazywać swoje walory, a nie je ukrywać.
1
@koksik2700 Ja boję się i brzydzę pająków, ale jak mi w oknie siedzi i łapie robaki i muchy to jest git, tylko niech mnie nie dotyka.
2
@ViscaBarca123 Xavi El Maestro i Iniesta El Iluzionista
1
@Transu96 Bagieta to jedna z nielicznych osób, która ma jakieś wartości ludzkie w odróznieniu od 90% yt.
2
@PatrychoO Chyba nikt tak nie umie nurkować XD
0
@Joe_Pesci Obrońca zwierząt się znalazł
0
@Joe_Pesci XD, więzienie ze coś tam kotu zrobił, powinna być grzywna, a nie więzienie, kot to nie człowiek
0
@AmigoBlancos Nie, po prostu on o tym marzy, a nie obiecuje. Ja tez tak mam, za bardzo bym chciał, zeby Barcelona zachwycała swoją grą i wygrywała jak 10 lat temu.
0
@draxidox Pewnie tylu ilu się zaszczepi
11
@bartas97 łatwo z kompleksiarą XXD
0
Komentarz usunięty
0
@draxidox No to jestem homofobem XD
0
@paweldunajecfcb Tak, ale w takim stylu jak kiedyś sexmasterka
0
@PatrychoO krzyzacy fc
2
@SteuerFreiMoney Ja to mam 2 pary i jedną na zimę xd
3
@Sulimo Jest na pewno duzo talentów, ale Polska to taki kraj gdzie potrzebne jest w ciul kontaktów i papierów o pieniądzach nie wspomnę, zeby się przebić. Grająci na których stać i pewnie "wujkowie załatwili grę".
0
@Karokilla Chodzi tylko o tych co zrobili to na 100%