0

Kurde teraz patrze i o 16 jest finał mundialu, ale słaba godzina, no nic nie obejrzę

1

@Deviler Polska duchowny kraj, Jarek i Rydz zatrzymali się w dawno temu w czasie.

4

@KlonaZepan No ja się cieszę mundialem, bo dobrze idzie Messiemu i Hiszpanii, póki co jest zayebyście

0

@ranger3120 Powiedz mi dlaczego ktoś taki jak thenitrozyniak wciąż istnieje w internecie? To jest dopiero patologia ciągnąca się od prawie 10 lat i nikt z tym nic nie robił, a najlepsze jest to, że niektórzy twórcy internetowi go bronią.

0

@Kamiloza91 Też tak mam

0

@Kubox U mnie w świętokrzyskim jakby ktoś trochę mąki rozsypał, także lipa z tym śniegiem, dla mnie mogłoby być do pół metra śniegu, bo uwielbiam jak jest tak dużo i lubię odśnieżać podwórko, ogólnie jest bardzo miło jak jest dużo śniegu, a nie ciapa i błoto.

1

@4drian0 Naruto kozak

0

@Danny Gaucho chyba głowę i to dwa razy, nie mógł zatrzymać Leo to z łapami haha

1

@Danny Gaucho Miał prawo być zły, w końcu lewandowski go nie ładnie sfaulował, jeszcze bez sensu, bo na środku boiska z łapami do Leo.

1

Ale Lukaku zhiguałnił swoje sytuacje

8

Dobrze że Argentyna już nie atakowała, tylko grali dla Polski można powiedzieć, ale fart, ja nie mogę

0

@Chaoss Spuszczać to się można nad twoim awatarem hehehe

0

@MESSIah16 Chciałbym żeby pojawił się w Polskiej kadrze ktoś taki jak Deyna, piłkarz wybitny technicznie, niesamowity przegląd pola, potrafił strzelić z rożnego nawet.

1

@STALU Właśnie chyba Argentyna według mnie najgorzej radzi sobie na murarzy, dopiero jak dzisiaj się Meksyk otworzył po 1 bramce to już Argentyna groźnie atakowała.

1

@MESSIah16 Odważne słowa, oby się spełniły

0

@DIPENNN Chyba kupię sobie flagę Argentyny i powieszę na domu i jeszcze z wizerunkiem Messiego, ale by ludzie gadali hahaha.

0

@Bartula No jak jestem z Messim i życzę mu jak najlepiej to czuję ogromne emocje, chyba logiczne.

2

Ale jak Messi strzelił gola, to chyba na pół wsi się zadarłem GOOOOOOL, mega emocje.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

A niech ma tego karnego, byleby nie był pchany w ten sposób do finału, bo to będzie tragedia.

0

@CryMeARiver akurat karny dla Argentyny ewidentny, a tu to śmiech na sali, ale niech się nacieszy ten piękniś.

1

@Herato Moim zdaniem problemem jest kolesiostwo, bo nie wierz, że nie ma w Polsce utalentowanych piłkarzy.

4

Wczoraj oglądałem Trudne Sprawy Polska - Meksyk, dziś oglądam Gladiatora czyli Hiszpanię bawiącą się piłką, ale to jest przepaść.

1

@tomek256 Polecam kleber, średnia klasa, kupiłem w tym roku na oponeo za 588zł i są bardzo dobre, jeżdżę już dwa tygodnie, są ciche i jedzie się lekko, czuć to nawet przy skręcaniu. Mają bardzo dobre opinie.

0

@VbamboeB w 2014 też

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mathoue A mnie obchodzi tylko czysto piłkarsko, a wszystko inne mam gdzieś.

0

@dawidor9 Jest, ale to poziom polskiego rapu.

1

@AmigoBlancos 1. Brazylia 2. Rosja 3. Katar Wcześniejszych nie oglądałem, ale szkoda mi RPA, bo miałem wtedy 10 lat i chyba nie byłem jeszcze świadomy, że w tv jeszcze starym lecą mecze mistrzostw.

0

@Cvzx Są kompilacje, ale tylko z filmów tv, te inne usunięte, a kiedyś były

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?