pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde teraz patrze i o 16 jest finał mundialu, ale słaba godzina, no nic nie obejrzę
1
@Deviler Polska duchowny kraj, Jarek i Rydz zatrzymali się w dawno temu w czasie.
4
@KlonaZepan No ja się cieszę mundialem, bo dobrze idzie Messiemu i Hiszpanii, póki co jest zayebyście
0
@ranger3120 Powiedz mi dlaczego ktoś taki jak thenitrozyniak wciąż istnieje w internecie? To jest dopiero patologia ciągnąca się od prawie 10 lat i nikt z tym nic nie robił, a najlepsze jest to, że niektórzy twórcy internetowi go bronią.
0
@Kamiloza91 Też tak mam
0
@Kubox U mnie w świętokrzyskim jakby ktoś trochę mąki rozsypał, także lipa z tym śniegiem, dla mnie mogłoby być do pół metra śniegu, bo uwielbiam jak jest tak dużo i lubię odśnieżać podwórko, ogólnie jest bardzo miło jak jest dużo śniegu, a nie ciapa i błoto.
1
@4drian0 Naruto kozak
0
@Danny Gaucho chyba głowę i to dwa razy, nie mógł zatrzymać Leo to z łapami haha
1
@Danny Gaucho Miał prawo być zły, w końcu lewandowski go nie ładnie sfaulował, jeszcze bez sensu, bo na środku boiska z łapami do Leo.
1
Ale Lukaku zhiguałnił swoje sytuacje
8
Dobrze że Argentyna już nie atakowała, tylko grali dla Polski można powiedzieć, ale fart, ja nie mogę
0
@Chaoss Spuszczać to się można nad twoim awatarem hehehe
0
@MESSIah16 Chciałbym żeby pojawił się w Polskiej kadrze ktoś taki jak Deyna, piłkarz wybitny technicznie, niesamowity przegląd pola, potrafił strzelić z rożnego nawet.
1
@STALU Właśnie chyba Argentyna według mnie najgorzej radzi sobie na murarzy, dopiero jak dzisiaj się Meksyk otworzył po 1 bramce to już Argentyna groźnie atakowała.
1
@MESSIah16 Odważne słowa, oby się spełniły
0
@DIPENNN Chyba kupię sobie flagę Argentyny i powieszę na domu i jeszcze z wizerunkiem Messiego, ale by ludzie gadali hahaha.
0
@Bartula No jak jestem z Messim i życzę mu jak najlepiej to czuję ogromne emocje, chyba logiczne.
2
Ale jak Messi strzelił gola, to chyba na pół wsi się zadarłem GOOOOOOL, mega emocje.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
A niech ma tego karnego, byleby nie był pchany w ten sposób do finału, bo to będzie tragedia.
0
@CryMeARiver akurat karny dla Argentyny ewidentny, a tu to śmiech na sali, ale niech się nacieszy ten piękniś.
1
@Herato Moim zdaniem problemem jest kolesiostwo, bo nie wierz, że nie ma w Polsce utalentowanych piłkarzy.
4
Wczoraj oglądałem Trudne Sprawy Polska - Meksyk, dziś oglądam Gladiatora czyli Hiszpanię bawiącą się piłką, ale to jest przepaść.
1
@tomek256 Polecam kleber, średnia klasa, kupiłem w tym roku na oponeo za 588zł i są bardzo dobre, jeżdżę już dwa tygodnie, są ciche i jedzie się lekko, czuć to nawet przy skręcaniu. Mają bardzo dobre opinie.
0
@VbamboeB w 2014 też
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mathoue A mnie obchodzi tylko czysto piłkarsko, a wszystko inne mam gdzieś.
0
@dawidor9 Jest, ale to poziom polskiego rapu.
1
@AmigoBlancos 1. Brazylia 2. Rosja 3. Katar Wcześniejszych nie oglądałem, ale szkoda mi RPA, bo miałem wtedy 10 lat i chyba nie byłem jeszcze świadomy, że w tv jeszcze starym lecą mecze mistrzostw.
0
@Cvzx Są kompilacje, ale tylko z filmów tv, te inne usunięte, a kiedyś były