1

@Arden haha ale ich wyjaśnił, brawo Messi, da się z klasą

0

@NeroTFP1 nooo, aż tak drewnianie nie wyszło

0

@Pedri16Future przynajmniej dobrze powiedział

0

szanuje za decyzcję

1

@PatrykBarca każdy klub ma wzloty i upadki czy tam słaby czas, ciężko być cały czas na topie we wszystkim

0

@LaSTeR Klaudia nie jest w mojej topce, ale dla mnie jest spoko, jest inna, "wielohoryzontowa", a w mojej topce hmm Kusy, Cezary Żak w każdej odsłonie i Franciszek Pieczka jako Stach Japycz, lubię jego przemówienia, czasami na końcu odcinków mówił fajne życiowe zdania, mogę jeszcze dorzucić policjanta i lekarza no i Lucy też mi się podobała, ale na początku serialu. Z postaci za którymi nie przepadam to Czerepach, jakoś nie pasuje mi ta rola do tego aktora, nie siedzi mi, jako Norek jest super, ale w Ranczu denerwuje mnie ta postać i jeszcze nie przepadam za księdzem Robertem, też jest taki niepasujący do moich gustów aktorskich.

0

@MesQueUnClub_87 najeźdźca też tak może być, polecam, ale trzeba trochę mieć do tego smykałki :)

2

@LaSTeR co ty piszesz człeku, Klaudia jest jedną za najlepszych postaci, zabawna i fajna jest...

2

@hayek Jaaa myślałem że on tam kepkę trawy trzyma, a tu cukierek haha

0

@Mistrzu888 Potrzebny mi tylko do oglądania tv dla rodziców, właśnie taki 32 cale

0

@Robert1603 Znaczy chce kupić rodzicom taki 32 cale tylko do tv oglądania

0

cześć, zna się ktoś na telewizorach i oceni czy ten, który chce kupić jest dobry? https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-kivi-32f750nw-32-led-android-tv-dvb-t2-hevc-h-265

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Przeczytałem Silvinho XD

3

@AxelF Dobrze piszesz, ale tutaj zawsze za Lewandowskim i tak będą, nawet jak gada głupoty.

1

@WiernyKatalonii Ja biorę ibuvit D3 4000, bardzo dobre są, polecam kupić w aptece, 40 złotych dałem za 90 tabletek. Jak byłem chory brałem 5 na raz przez pięć dni, a potem po jednej normalnie i czuję się świetnie, bardzo mi pomagają.

0

@barcanawieki Ten Lothar to ma do każdego problem z tego co widzę

0

@Derean Dokładnie tak jest, chore

2

@Popitek12 Gra wstępna :)

0

@Criss18Barca Według mnie najlepsze były od początku do momentu pojawienia się tej Jolasi, bo z jej przyjściem strasznie zmienił się humor w serialu na gorszy i cringowy, można pawia puścić, nuda straszna i te głupie teksty....

0

@SevBlaugrana też bym prosił :)

0

@EnCePina poproszę też

0

@olkaaaaaa również bym prosił

0

@MarioVeB! Wpychany za to że biega jeszcze przed 40, te rankingi to śmiech na sali.

0

@Herato Nie mają pieniędzy wystarczająco.

0

@Encore Dla mnie ten Zidane jest trochę przeceniany, wedługmnie to właśnie Iniesta, Xavi, Modrić czy nawet Ozil robili większe wrażenie.

1

@shahman O fajny mem, więcej takich

3

Humor mi poprawił haha

1

@molibden No, masz rację, mam takie samo zdanie

3

@molibden Nie tylko ludzi gryzą, ale też inne psy. Np. ja miałem ostatnio taką sytuację, że wujek z ciocią przyjechali do mnie traktorem sami, bo sprzedawaliśmy im zboże i wszystko ładnie dopóki nie przyleciał za nimi ich owczarek, przeskoczył przez płot i bez powodu leciał do mojego małego psa, dobrze, że w porę zareagowałem, bo bym stracił psa, musiałem odepchnąć tego jego ich psa i swojego szybko na ręce. Najbardziej wkurzyło mnie to, że wujek i ciocia zachowali się nieodpowiedzialnie, bo powinni zamknąć takiego wielkiego psa i dopiero przyjechać, a nie to bydlę przylazło z nimi. Jeszcze w trakcie tego ataku stali i nic tylko wołali do niego, a tu trzeba działać. taki owczarek nie może chodzi swobodnie po wsi, bo już zagryzł 3 psy, dobrze że swojego uratowałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?