pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden haha ale ich wyjaśnił, brawo Messi, da się z klasą
0
@NeroTFP1 nooo, aż tak drewnianie nie wyszło
0
@Pedri16Future przynajmniej dobrze powiedział
0
szanuje za decyzcję
1
@PatrykBarca każdy klub ma wzloty i upadki czy tam słaby czas, ciężko być cały czas na topie we wszystkim
0
@LaSTeR Klaudia nie jest w mojej topce, ale dla mnie jest spoko, jest inna, "wielohoryzontowa", a w mojej topce hmm Kusy, Cezary Żak w każdej odsłonie i Franciszek Pieczka jako Stach Japycz, lubię jego przemówienia, czasami na końcu odcinków mówił fajne życiowe zdania, mogę jeszcze dorzucić policjanta i lekarza no i Lucy też mi się podobała, ale na początku serialu. Z postaci za którymi nie przepadam to Czerepach, jakoś nie pasuje mi ta rola do tego aktora, nie siedzi mi, jako Norek jest super, ale w Ranczu denerwuje mnie ta postać i jeszcze nie przepadam za księdzem Robertem, też jest taki niepasujący do moich gustów aktorskich.
0
@MesQueUnClub_87 najeźdźca też tak może być, polecam, ale trzeba trochę mieć do tego smykałki :)
2
@LaSTeR co ty piszesz człeku, Klaudia jest jedną za najlepszych postaci, zabawna i fajna jest...
2
@hayek Jaaa myślałem że on tam kepkę trawy trzyma, a tu cukierek haha
0
@Mistrzu888 Potrzebny mi tylko do oglądania tv dla rodziców, właśnie taki 32 cale
0
@Robert1603 Znaczy chce kupić rodzicom taki 32 cale tylko do tv oglądania
0
cześć, zna się ktoś na telewizorach i oceni czy ten, który chce kupić jest dobry? https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-kivi-32f750nw-32-led-android-tv-dvb-t2-hevc-h-265
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Przeczytałem Silvinho XD
3
@AxelF Dobrze piszesz, ale tutaj zawsze za Lewandowskim i tak będą, nawet jak gada głupoty.
1
@WiernyKatalonii Ja biorę ibuvit D3 4000, bardzo dobre są, polecam kupić w aptece, 40 złotych dałem za 90 tabletek. Jak byłem chory brałem 5 na raz przez pięć dni, a potem po jednej normalnie i czuję się świetnie, bardzo mi pomagają.
0
@barcanawieki Ten Lothar to ma do każdego problem z tego co widzę
0
@Derean Dokładnie tak jest, chore
2
@Popitek12 Gra wstępna :)
0
@Criss18Barca Według mnie najlepsze były od początku do momentu pojawienia się tej Jolasi, bo z jej przyjściem strasznie zmienił się humor w serialu na gorszy i cringowy, można pawia puścić, nuda straszna i te głupie teksty....
0
@SevBlaugrana też bym prosił :)
0
@EnCePina poproszę też
0
@olkaaaaaa również bym prosił
0
@MarioVeB! Wpychany za to że biega jeszcze przed 40, te rankingi to śmiech na sali.
0
@Herato Nie mają pieniędzy wystarczająco.
0
@Encore Dla mnie ten Zidane jest trochę przeceniany, wedługmnie to właśnie Iniesta, Xavi, Modrić czy nawet Ozil robili większe wrażenie.
1
@shahman O fajny mem, więcej takich
3
Humor mi poprawił haha
1
@molibden No, masz rację, mam takie samo zdanie
3
@molibden Nie tylko ludzi gryzą, ale też inne psy. Np. ja miałem ostatnio taką sytuację, że wujek z ciocią przyjechali do mnie traktorem sami, bo sprzedawaliśmy im zboże i wszystko ładnie dopóki nie przyleciał za nimi ich owczarek, przeskoczył przez płot i bez powodu leciał do mojego małego psa, dobrze, że w porę zareagowałem, bo bym stracił psa, musiałem odepchnąć tego jego ich psa i swojego szybko na ręce. Najbardziej wkurzyło mnie to, że wujek i ciocia zachowali się nieodpowiedzialnie, bo powinni zamknąć takiego wielkiego psa i dopiero przyjechać, a nie to bydlę przylazło z nimi. Jeszcze w trakcie tego ataku stali i nic tylko wołali do niego, a tu trzeba działać. taki owczarek nie może chodzi swobodnie po wsi, bo już zagryzł 3 psy, dobrze że swojego uratowałem.