0

@Fenelon hahaha no tak mogłem sobie to tak wyobrazić XD

6

@fart właśnie te dwie partie mnie najbardziej dziwią, kto na to oddaje głos, jak wygladają i żyją tacy ludzie...

10

@KrychaFCB Kto głosuje na to KO? Czy ci ludzie są ślepi...

1

@clyde całe szczęście, bo t odklejeni ludzie, szczególnie Hołownia

1

@Kamilos84 Oby Bosak, oby nie Trzaskowski

1

@Arden Martwi mnie ten zbyt wysoki wynik ko, lewicy i td, troszke mniej i byłoby idealnie, ale i tak jest ok

1

@Uukasz_93 Ja wolę kibicować drużynie, która w pięknym stylu wygrywa i dominuje tak jak to robiła kiedyś kochana Barcelona, a Real niech sobie gra jak gra i niech wygrywa, dla mnie to za mało żeby komuś takiemu kibicować.

0

@Aragorn33 niestety

1

@Bobo25 W takim miejscu to nie jest na miejscu wieszać tę flagę. To jest miejsce historyczne Polski, a nie śmietnik

9

@Kgorecki2500 to jest chore żeby ta ich flaga tam wisiała, musza być granice tolerancji, bo inaczej zaleją nas lgbt świry i inne narodowości będą tutaj na wszystko sobie pozwalać.

0

@tomek8756 Jeśli o to chodzi to nie mam nic przeciwko, nie przepadam za Ukraińcami, ale tutaj nie mam nim nic do zarzucenia.

0

1

@AmigoBlancos no tak 24 lata wtedy obchodził, ale trzecią lige mistrzów wygrał przed urodzinami:)

0

@Kamiloza91 Messi jak miał 23 lata to już miał dwie złote piłki i 3 ligi mistrzów, bo w 2011 roku Messi miał 23 lata

1

@ViscaelBarca2007 Czasy Johana Cruiiffa kiedy był trenerem, czasy Ronadlinho, era Guradioli, era Luisa Enrique to te najwybitniejsze okresy, Barcelona nigdy nie była i raczej nie będzie działać długofalowo, Barca jest klubem, który jak jest w formie to jest najlepszy bezdyskusyjnie, ale jak to się już kończy to potem są chude lata i tylko trzeba czekać i wierzyć że się podniesiemy i wrócimy na szczyt i tak będzie w kółko, bo Barcelona to nie długofalowy klub jak Real, bo nawet Real nim nie jest, bo sami mieli okresy, że odpadali w 1/8 ligi mistrzów. Co do wiary to ja wierzę w ten klub, bo jestem z nim od zawsze, nie wyzywam, nie piszę głupich komentarzy hejtujący własny kibicowski klub jak większość ludzi "kibiców" na tej stronie robi, tutaj wszyscy się gotują jak nie wiem i robią trzode.

0

@Patriskos No i Perez, dzięki niemu Ancelotti tam jest, może Perezowi pierwsza kadencja nie wyszła, ale w tej jest genialny pod względem zarządzania klubu

35

Proszę jako kibic Barcelony nadal pisać o Leo Messim, bo to legenda tego klubu i najlepszy piłkarz w historii, który dał nam najwięcej radosnych chwil, nadal czaruje na boisku nie ważne gdzie, ale dopóki gra w piłkę nożną to warto go obserwować i patrzeć na takiego wybitnego zawodnika.

8

@Isso89 Wstyd, masakra, co się tu odwala...

1

@barcowy1899 Wszystko może się zdarzyć, być może w Barcelonie wystrzelą młode talenty i będziemy mieć podobne złote pokolenie jak kiedyś i będziemy tak samo lać Real i dominować w na świecie... może Real z Mbape nie będzie w cale taki galaktyczny? Różnie może być, ale jedno jest pewne, Barca zawsze wraca silna i zawsze ma/miała kilka lat dominacji w piłce nożnej w swojej historii i ja jako jej wierny kibic wierzę w nią.

0

@HighestInTheRoom Ale on wygląda średnio, musiałby zmienić facjate, żeby wyglądać dobrze czy tym bardziej żeby był przystojny. Przeciętny człek i tyle....

1

@TR3YWAY Ciekawe czy Anka wykupi sektor dla swoich alvarosów i będą kibicować Polsce na euro, Lewy strzela gola, a Ania robi szpagat na jednym swoim alvaro haha

1

@TR3YWAY ale spojler

0

@DonAndresFCB flaki z olejem:)

1

Bardzo dobry gracz, klasa sama w sobie, jeden z nielicznych piłkarzy, który są normalni w Realu Madryt, oprócz Casillasa i Raula to jest top3

0

@blakkudium czyli ten ku...szon wygrał ehh

1

@Katalonbar No tak, to jest chore

0

@draxidox ja nie mogę , myślałem że nic mi świąt nie obrzydzi, a tu to ehh

0

@Kgorecki2500 chore poj...y, świat sie stacza

6

@Arden obrzydlistwo

0

@MESSIah16 Oby więcej takich zdjęć, trzeba z tym jechać, bo to choroba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?