1

@Szmulek Ciężko o lepszego, więc i tak jest dobrze, Tobie pewnie imponuje Tarzsku i Hołownia, więc tylko współczuć

1

@Szmulek Mentazen to akurat atut

5

@KrychaFCB Dokładnie, ale tu i tak chwalą Hołownie, bo odpowiada, szkoda że bez sensu i głupoty.

5

To będzie hańba jak Hołownia założy koszulkę Barcy, to tak jakby Figo ją teraz założył, odrażające

0

@Torto Wybory prezydenckie to konkurs popularności jak złota piłka, więc trzeba czymś się wyróżniać, jak Mentzen regułką, Nawrocki niewiedzą i laniem wody, Trzaskowski piernik wie, ale ale samymi wadami i brakiem swojego zdania, błazenadą

1

@maroon Tez tak sądzę:)

1

@aspr1me To co powiedzieć o Hołowni, gość wpie...a się w zdanie każdemu kto mu odpowiada i w ogóle, Mentzen dobrze sobie radzi

1

@Foro odpowiedział, ale ten burak ciąglę go wyzywał, bo się boi

0

@RoberDzik Ta wiemy wszyscy, na pewno tak by było, lepiej wyzywać jak Hołownia i być burakiem bez kultury, który zagłusza i przeszkadza jak Mentzen odpowiada, boi się i nie ma nic na swoją obronę

3

@Stinger_ Bo to chorągiewa totalna, co chwile zmienia zdanie jak jego kolega prince polo

1

@D10SLEO Potrafi wyzywać tylko, zero konkretów

1

Widać że ta dziewczyna umie trzymać kule:)

0

@Lukasz999 Zgadza sie, ale różnie jest w szkołach, u mnie w gimnazujm 9 lat temu był zakaz totalny na przerwach i lekcjach, w technikum na przerwach było można, na lekcjach nie każdy nauczyciel pozwalał, a niektórzy zbierali do skrzynki telefony.

0

@MesQueUnClub96 On, wtrącił się jak Jakubiak mówił i wcześniej do innych też podgadywał, zero kultury

0

@Lukasz999 No tak, trzeba też sprecyzować co i jak, bo takie ogólne gadanie że zakaz to też nie wiadomo o co komu chodzi nie

4

Hołota co raz bardziej irytuje swoim zachowaniem, wtrąca się jak ktoś ma swój czas na przemówienie. On najbardziej traci dzisiaj

0

@Lukasz999 Na przerwach ok, ale na lekcji nie powinno się używać telefonów, chyba że do nauki

3

Szkoda że Cejrowski nie kandyduje, też by fajnymi tekstami rzucał jak Stano:)

4

Nie no Stanowski to jest mistrz, jakby miał realne szanase żeby być prezydentem to byłby najlepszy na świecie

0

@tomek8756 NO tylko z tym się zgadzam w tej wypowiedzi, że są ważne rzeczy a nie rzeczy oczywiste, a reszta jego wypowiedzi nie siedzi

1

@Azazel_Pazuzu Przymasował na wybory, a jak zostanie prezydentem to zrobi redukcje:)

0

@Stinger_ Łapie zadyszkę kobita jak mówi

1

@Eklerek Ja nie biorę go na poważnie, ale ta fryzura na Mostowiaka też mnie wnerwia:)

2

@Eklerek Nie wiem jak Ty, ale ja nawet na niego patrzeć nie mogę jak mówi, on wygląda jak taki boomer, który miałby się żenić w latach 90, no ma taki styl typowego pana młodego z lat 80,90 haha

0

@Messinino Grałem w piłkę wiele lat też i wiem jak to wygląda i są różne odpały dla beki

3

Jakubiak teraz dobrze gada

0

@Zip On tak teraz zawsze gada na Mentzena, jest mega toksyczny

1

Dokładnie Szymuś będziemy deptać dziadów, Polska gurom!

0

Joanna Sejszejszyn, lubię jak mówi, mój ideał prezydentki:)

6

@Antimadridista_WR Też tak uważam i dobrze robi, bo mniej kumaci nie rozumieją jego postualtów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?