0

@Domin7777 Dokładnie, ale ona żyje w swoim świecie, ale chyba każdy już przymruża na tą sympatyczną staruszkę oko

0

@Toretto Coś też widziałem tutaj że jednej osobie nie spodobało się jak Mentzen mówił o służbie zdrowia, ale to tylko tyle z negatywów z FcBraca.com :)

2

@michal26 Oglądam, ale mam zbyt krótką pamięć żeby poprzeć to argumentami:) ale mniej więcej siezgadza

1

@Faro Dzisiaj wymiata, jest w formie

2

@July_6_BcN Dokładnie, najlepszy rocznik, milenijny hah

3

@July_6_BcN No rocznik 2000:)

17

@July_6_BcN Mam 24 lata, niedługo 25 jestem singlem i jeszcze nie jestem w stanie zaradnie żyć, szukam swojej drogi życiowej, ostatnie lata były ciężkie w moim życiu, ale mam plany iść na studia i być fizjoterapeutą. Także nie ma u mnie nawet miejsca dla drugiej połówki, a co dopiero dzieci, jak będę kiedyś w stanie je godnie utrzymać to tak, chciałbym dwójkę czy trójkę. Jestem wysoki przystojny, więc znalezienie kobiety nie będzie stanowić dla mnie wyzwania, ale raczej ciężko znaleźć odpowiednią w tych czasach.

2

@Patrykl145 Dokładnie, też się zgadzam

0

@piasqnfcb znaczy, że coś tam nie do końca działa, łagodnie mówiąc:)

0

@etobzyk Olmo stracił

0

Lewandowski za Olmo musi wejść, Ferran na lewą a Raphinia na 10, bo tam mu najlepiej szło jak grał, inaczej tego nie widzę, no i muszą się obudzić

0

@draxidox Robi i będzie robić, przynajmniej coś robi

2

@Michael24 Dokładnie, szkoda że tylko tyle:(

24

No i takiego Raphinie chcę widzieć, a nie pajacowanie i gadanie głupot przed meczem z Argentyną

1

jego wczorajsze podanie z 30 minuty było identyczne jak Xaviego z 2009 roku, przeszyło całą drużynę przeciwnika

0

@Arden ale w ofensywie ma największy potencjał z naszych lewych obrońców, jak tak na niego patrzę

0

Dobrze jest tylko goli brakuje

0

@cules100pro Też tak miałem, ale po kilku ostatnich meczach już nie, bo nasi są zbyt pewni siebie, zbyt mocni mentalnie, ale znowu na boisku fizycznie, taktycznie nie dojeżdżają i są ciężary, ale może się ogarną.

0

@damian16161212 Mam podobnie, no umarł i tyle, naturalna kolej rzeczy i nie byłem pozytywnie do niego nastawiony przez to jego gadanie głupot o wojnie na Ukrainie i inne rzeczy.

0

Jakim drewnem trzeba być żeby z takiego kąta strzelić samobója...

3

@Zdobywca Zgadza się, Mentzen trzyma się swojego plany w przeciwieństwie do takiego Hołowni, który co minute zmienia zdanie albo wyzywa innego kandydata

0

@halfnolife Mentazen, Braun, Jakubiak, Zandberg najlepiej, reszta słabo, najgorzej Hołownia totalny klaun

0

@Tigermaus To trzeba było uważnie i ze zrozumieniem:)

0

@Tigermaus Jajco:):):) Trzebabyło oglądać

8

@BillyButcher Co? Hołownia wyszedł na chama i buraka dzisiaj, dla mnie coraz bardziej się pogrąża

0

@1LY0 Ale najlepsza ze wszytskich

1

@Commando Najgorzej Hołownia, cham i burak, gość jest okropny

0

@Piotrek1993 Już kiedyś był elektryk i wyszło jak wyszło

2

@Deathwing112 Mnie już obojętnie, ale byle nikt z pis po i Hołownia

1

@Deathwing112Ale deptać chciał, to w końcu jak z nim jest haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?