pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Domin7777 Dokładnie, ale ona żyje w swoim świecie, ale chyba każdy już przymruża na tą sympatyczną staruszkę oko
0
@Toretto Coś też widziałem tutaj że jednej osobie nie spodobało się jak Mentzen mówił o służbie zdrowia, ale to tylko tyle z negatywów z FcBraca.com :)
2
@michal26 Oglądam, ale mam zbyt krótką pamięć żeby poprzeć to argumentami:) ale mniej więcej siezgadza
1
@Faro Dzisiaj wymiata, jest w formie
2
@July_6_BcN Dokładnie, najlepszy rocznik, milenijny hah
3
@July_6_BcN No rocznik 2000:)
17
@July_6_BcN Mam 24 lata, niedługo 25 jestem singlem i jeszcze nie jestem w stanie zaradnie żyć, szukam swojej drogi życiowej, ostatnie lata były ciężkie w moim życiu, ale mam plany iść na studia i być fizjoterapeutą. Także nie ma u mnie nawet miejsca dla drugiej połówki, a co dopiero dzieci, jak będę kiedyś w stanie je godnie utrzymać to tak, chciałbym dwójkę czy trójkę. Jestem wysoki przystojny, więc znalezienie kobiety nie będzie stanowić dla mnie wyzwania, ale raczej ciężko znaleźć odpowiednią w tych czasach.
2
@Patrykl145 Dokładnie, też się zgadzam
0
@piasqnfcb znaczy, że coś tam nie do końca działa, łagodnie mówiąc:)
0
@etobzyk Olmo stracił
0
Lewandowski za Olmo musi wejść, Ferran na lewą a Raphinia na 10, bo tam mu najlepiej szło jak grał, inaczej tego nie widzę, no i muszą się obudzić
0
@draxidox Robi i będzie robić, przynajmniej coś robi
2
@Michael24 Dokładnie, szkoda że tylko tyle:(
24
No i takiego Raphinie chcę widzieć, a nie pajacowanie i gadanie głupot przed meczem z Argentyną
1
jego wczorajsze podanie z 30 minuty było identyczne jak Xaviego z 2009 roku, przeszyło całą drużynę przeciwnika
0
@Arden ale w ofensywie ma największy potencjał z naszych lewych obrońców, jak tak na niego patrzę
0
Dobrze jest tylko goli brakuje
0
@cules100pro Też tak miałem, ale po kilku ostatnich meczach już nie, bo nasi są zbyt pewni siebie, zbyt mocni mentalnie, ale znowu na boisku fizycznie, taktycznie nie dojeżdżają i są ciężary, ale może się ogarną.
0
@damian16161212 Mam podobnie, no umarł i tyle, naturalna kolej rzeczy i nie byłem pozytywnie do niego nastawiony przez to jego gadanie głupot o wojnie na Ukrainie i inne rzeczy.
0
Jakim drewnem trzeba być żeby z takiego kąta strzelić samobója...
3
@Zdobywca Zgadza się, Mentzen trzyma się swojego plany w przeciwieństwie do takiego Hołowni, który co minute zmienia zdanie albo wyzywa innego kandydata
0
@halfnolife Mentazen, Braun, Jakubiak, Zandberg najlepiej, reszta słabo, najgorzej Hołownia totalny klaun
0
@Tigermaus To trzeba było uważnie i ze zrozumieniem:)
0
@Tigermaus Jajco:):):) Trzebabyło oglądać
8
@BillyButcher Co? Hołownia wyszedł na chama i buraka dzisiaj, dla mnie coraz bardziej się pogrąża
0
@1LY0 Ale najlepsza ze wszytskich
1
@Commando Najgorzej Hołownia, cham i burak, gość jest okropny
0
@Piotrek1993 Już kiedyś był elektryk i wyszło jak wyszło
2
@Deathwing112 Mnie już obojętnie, ale byle nikt z pis po i Hołownia
1
@Deathwing112Ale deptać chciał, to w końcu jak z nim jest haha