10

@Gacek5 Dla mnie w ogóle nie musiał się odzywać wtedy, Xavi jako piłkarz to top topów

3

@Walpiano Mega, uwielbiam, a do tego Radio gaga, We are the champions, we will rock you, A kind of magic, The show must go on i jeszcze kilka ulubionych, naprawdę Goat muzyki, a na yt jest koncert Queen z Wembley 1985, najlepszy występ

0

@Pedri16Future Ja mam prawicowe poglądy, ale ten człowiek jest stuknięty fest

2

@Comentateiro Wtedy to brakowało potem jakościowych zmienników, pierwszy skład był strasznie zajechany, wszystko wyszło pod koniec sezonu 15/16

0

Zasłużona porażka, PSG jeszcze bez kilku najlepszych graczy, nawet dobrze że ich nie było, bo byłoby mega źle. Ogólnie Barca zagrała jak nie Barca, gdyby grali jak w zeszłym sezonie to gryźliby trawe do końca, a tu to lipa, brak siły, nie wiem

1

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale jak patrzy sie na twarze naszych piłkarzy Barcelony to mimo, ze mecze niewygodne to oni mają taki jakby luz, pewność, że wygrają i w takich meczach się oszczędzają, a z lepszymi pokażą prawdziwą moc

0

@blakkudium Szkoda, że nie napisali pi równa sie 3,14, ja pier..

4

Szkoda, że nie Freddie Mercury

1

@barcanawieki Azjatyckie są najgorsze

0

@Rifek Co to za pyskata dziewucha, zero kultury wypowiedzi, ale od razu widać z jakiego środowiska jest:)

8

Pracownik się nie popisał, mega słabe zachowanie, a dziecko Rafinhni niczemu nie winne. Gdyby ode mnie to zależało taki buc zostałby zwolniony.

0

@Arden Biało-Czerwone są ładniejsze, więcej takich :)

2

@karolup Ja mam nadzieję, że chłopaki pójdą po rozum do głowy i skupią się na dobru drużyny, bez samolubstwa i gwiazdorzenia, znajdą złoty środek na wygrywanie i będą zdyscyplinowani i mocni fizycznie.

13

Dzisiaj cały atak był tragiczny, no nic nie było, żadnej składnej akcji, głupie straty, brak wychodzenia na pozycje, lipa straszna, jakby pierwszy raz grali w piłke.

2

Naturalnie ułożona ręka, nie było poszerzenia objętości ciała, a ni nic, miał ją przy brzuchu, to są jakieś jaja, drukarnia jak nie wiem, mam nadzieję że odrobią nasi, bo takie levante postawi autobus i ma wygrać? No chyba nie, musimy odrobić i koniec.

0

@Vegeta88 Jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, kto niby przed nim, chyba tylko Ronaldo, a Ronaldinho to on przebił, mimo wszystko dłużej grał na szczycie niż on.

0

@betonito Czemu tak negatywnie jesteś nastawiony z jadem, Neymar to był kozak piłkarz, dla mnie jeden z najlepszych w historii na swojej pozycji, a w Barcy najlepszy lewo skrzydłowy jaki był.

0

@Frimpong Wygląda jak Nasri:)

3

No słabo, jeszcze ten sezon pograłby, ma 34 lata, także jeszcze w dobrym wieku dla obrońcy, za rok mógłby odejść z racji wieku i by się kogoś solidnego znalazło, a tak to zostajemy z Cubarsim, Christensenem, moze też grać Eric na śo, no i ten Araujo, ale on to jest wiadomo jaki, no ciężko z tą obroną teraz będzie, chyba że jakiś cud i kogoś dobrego kupią

0

@Roobo Dokładnie, czuję sie jakbym oglądał Naruto i zaraz jakiś rasengan poleci do bramki:)

1

To jest sport, piłka nożna, takie rzeczy to normalka, bo emocje i wszystko, nie ma się czym przejmować.

0

@Arden Ja go lubię, zajebisty bramkarz i podobają mi się jego tańce, dla mnie mega pozytywny gość i nie wiem czemu do niego taka nienawiść.

0

@12Frost12 Wszytsko wporządku? Co taki agresywny jesteś i nienawiść przez ciebie przemawia?

1

On już pewnego progu nie przeskoczy, ten ostatni finał to potwierdził, bardzo się gubi w ustawieniu i był najsłabszym punktem u Hiszpanów, szkoda go, bo to dobry piłkarz, ale nie na największe kluby czy kadre.

0

@Deathwing112 Jakby podpisał to możliwe że miałby mój głos, ale widocznie nie zależy mu na dobru Polski i Polakach, więc przegrał totalnie już dla mnie wtedy

6

ale emocje te wybory, lepsze niż wczorajszy finał ligi mistrzów :)

1

@Kgorecki2500 gmina Przytuły Nawrocki 92,72 a Trzask 7,28

0

@esem91 Oczywiście, że tak

0

@paweldunajecfcb Tez czekam na to, taka fajna czekoladka mi się marzy, mielibyśmy rasowe dzieci:)

2

@PatrychoO Bo polityka to najgorsze ścierwo jakie powstało. Różne władzę rządzą i tylko skłócają nas ciężko pracujących obywateli, skaczemy sobie do gardeł, zamiast jednoczyć, świat jest pod tym względem zepsuty do szpiku kości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?