pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Gacek5 Dla mnie w ogóle nie musiał się odzywać wtedy, Xavi jako piłkarz to top topów
3
@Walpiano Mega, uwielbiam, a do tego Radio gaga, We are the champions, we will rock you, A kind of magic, The show must go on i jeszcze kilka ulubionych, naprawdę Goat muzyki, a na yt jest koncert Queen z Wembley 1985, najlepszy występ
0
@Pedri16Future Ja mam prawicowe poglądy, ale ten człowiek jest stuknięty fest
2
@Comentateiro Wtedy to brakowało potem jakościowych zmienników, pierwszy skład był strasznie zajechany, wszystko wyszło pod koniec sezonu 15/16
0
Zasłużona porażka, PSG jeszcze bez kilku najlepszych graczy, nawet dobrze że ich nie było, bo byłoby mega źle. Ogólnie Barca zagrała jak nie Barca, gdyby grali jak w zeszłym sezonie to gryźliby trawe do końca, a tu to lipa, brak siły, nie wiem
1
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale jak patrzy sie na twarze naszych piłkarzy Barcelony to mimo, ze mecze niewygodne to oni mają taki jakby luz, pewność, że wygrają i w takich meczach się oszczędzają, a z lepszymi pokażą prawdziwą moc
0
@blakkudium Szkoda, że nie napisali pi równa sie 3,14, ja pier..
4
Szkoda, że nie Freddie Mercury
1
@barcanawieki Azjatyckie są najgorsze
0
@Rifek Co to za pyskata dziewucha, zero kultury wypowiedzi, ale od razu widać z jakiego środowiska jest:)
8
Pracownik się nie popisał, mega słabe zachowanie, a dziecko Rafinhni niczemu nie winne. Gdyby ode mnie to zależało taki buc zostałby zwolniony.
0
@Arden Biało-Czerwone są ładniejsze, więcej takich :)
2
@karolup Ja mam nadzieję, że chłopaki pójdą po rozum do głowy i skupią się na dobru drużyny, bez samolubstwa i gwiazdorzenia, znajdą złoty środek na wygrywanie i będą zdyscyplinowani i mocni fizycznie.
13
Dzisiaj cały atak był tragiczny, no nic nie było, żadnej składnej akcji, głupie straty, brak wychodzenia na pozycje, lipa straszna, jakby pierwszy raz grali w piłke.
2
Naturalnie ułożona ręka, nie było poszerzenia objętości ciała, a ni nic, miał ją przy brzuchu, to są jakieś jaja, drukarnia jak nie wiem, mam nadzieję że odrobią nasi, bo takie levante postawi autobus i ma wygrać? No chyba nie, musimy odrobić i koniec.
0
@Vegeta88 Jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, kto niby przed nim, chyba tylko Ronaldo, a Ronaldinho to on przebił, mimo wszystko dłużej grał na szczycie niż on.
0
@betonito Czemu tak negatywnie jesteś nastawiony z jadem, Neymar to był kozak piłkarz, dla mnie jeden z najlepszych w historii na swojej pozycji, a w Barcy najlepszy lewo skrzydłowy jaki był.
0
@Frimpong Wygląda jak Nasri:)
3
No słabo, jeszcze ten sezon pograłby, ma 34 lata, także jeszcze w dobrym wieku dla obrońcy, za rok mógłby odejść z racji wieku i by się kogoś solidnego znalazło, a tak to zostajemy z Cubarsim, Christensenem, moze też grać Eric na śo, no i ten Araujo, ale on to jest wiadomo jaki, no ciężko z tą obroną teraz będzie, chyba że jakiś cud i kogoś dobrego kupią
0
@Roobo Dokładnie, czuję sie jakbym oglądał Naruto i zaraz jakiś rasengan poleci do bramki:)
1
To jest sport, piłka nożna, takie rzeczy to normalka, bo emocje i wszystko, nie ma się czym przejmować.
0
@Arden Ja go lubię, zajebisty bramkarz i podobają mi się jego tańce, dla mnie mega pozytywny gość i nie wiem czemu do niego taka nienawiść.
0
@12Frost12 Wszytsko wporządku? Co taki agresywny jesteś i nienawiść przez ciebie przemawia?
1
On już pewnego progu nie przeskoczy, ten ostatni finał to potwierdził, bardzo się gubi w ustawieniu i był najsłabszym punktem u Hiszpanów, szkoda go, bo to dobry piłkarz, ale nie na największe kluby czy kadre.
0
@Deathwing112 Jakby podpisał to możliwe że miałby mój głos, ale widocznie nie zależy mu na dobru Polski i Polakach, więc przegrał totalnie już dla mnie wtedy
6
ale emocje te wybory, lepsze niż wczorajszy finał ligi mistrzów :)
1
@Kgorecki2500 gmina Przytuły Nawrocki 92,72 a Trzask 7,28
0
@esem91 Oczywiście, że tak
0
@paweldunajecfcb Tez czekam na to, taka fajna czekoladka mi się marzy, mielibyśmy rasowe dzieci:)
2
@PatrychoO Bo polityka to najgorsze ścierwo jakie powstało. Różne władzę rządzą i tylko skłócają nas ciężko pracujących obywateli, skaczemy sobie do gardeł, zamiast jednoczyć, świat jest pod tym względem zepsuty do szpiku kości.