pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale pech, powinniśmy prowadzić co najmniej 3 do zera, a tu oni strzelili z dupy bramke. Oby w drugiej ich napocząć i zgnieść, bo są słabi.
5
@esem91 Wygląda na to ,że ktoś wody nie spuścił :)
0
@Cule Tak, jego akcja bramkowa to w stylu Messiego była, balansem ograł tego obrońce i wali na brame.
0
Roony to mój drugi ulubiony piłkarz Barcy po Rapfhini, mega meczyk gra dziś.
0
Czytając ten wywiad to tak jakbym siebie słyszał.
0
@Sinirsey Gdzie te mrozy potężne? U mnie tylko -9 w nocy
3
@Who_you_mam Nogi nie nadążają nad tym co chce zrobić, szybki jak błyskawica.
3
Takie zwycięstwo smakuje najlepiej, Garcia mvp kolejny dzień w biurze, Olmo piękna bramka, Fermin kozak w akcjach bramkowych
0
@esem91 Ten kefir jest najlepszy
2
Suarez pierwszy skład, Lewy i Benzema out, Eto ławka.
0
@Who_you_mam Ja teraz mało komentuj, ale jak ktoś obraża bezpodstawnie to nie przejdę wobec tego obojętnie.
0
@PatrychoO Maciek to spoko gość w przeciwieństwie do tego bagna na tej stronie to potrafi mówić z sensem, trzeba być dziwnym, żeby coś do niego mieć i nie rozumieć jego kontentu na youtube, więc współczuję.
3
To będzie grał do późnej starości:)
0
@luckyluke8wwa Wtedy może tak, ale po czasie czuje się taki niedosyt, bo teraz takie ameby bez charakteru są w tym Realu
0
Ja też lubię Alonso, w ogóle lubię tych piłkarzy Realu z lat 2010-2015, mega świetni byli i rywalizacja zacięta wtedy była i brakuje mi jej.
0
@tbas Strach tam siedzieć przy czymś takim
6
Zwolnią go za niedługo, nie ma szans na wygraną z City, pewnie pogubią jeszcze punkty w lidze i koniec. Piłkarze Realu też mentalnie jak wrzeszczące dzieci na boisku sie zachowują, mają gdzieś jego zdanie, machają łapami, w szatni burdel, nie wiem co tam sie stało, bo zapowiadało się dobrze, ale taka jest piłka nożna.
1
@Comentateiro Dziwne, wigilia jest wieczorem, więc dlaczego takie cyrki robi..
0
@gumaz Odcinki od 1 do około 35 są najlepsze, złota era, potem to już cringe totalny i nie śmieszne odcinki, może z przebłyskami.
1
@Lionel_Messi10 Pewnego razu w Barcelonie
1
@luckyluke8wwa Oni mają tego Mbape w formie i to jest ich przewaga.
3
@_Niko_ Pięknie podsumował tych łebków z komentarzy:)
1
@zadafcb Dokładnie, ja w ten czas grałem w gre na pegasusie jak miałem 5 lat to musiałem wyłączyć, bo nasz Papież Polak umarł i nie dziwię się, że taka była reakcja rodziców, w końcu to postać bardzo ważna dla Polaków.
1
@Eklerek Ja nigdy nie jechałem pociągiem, mam 25 lat
0
@paweldunajecfcb Tak, u mnie alkohol, papierosy czy inne tego typu rzeczy to totalny red flag u kobiet
0
@RozowaPantera Tylko pierogi Ruskie, reszta do wywalenia, bo nie korzystam
0
@Dejvo Nasłuchałeś sie trenerów personalnych i głupoty piszesz
0
@partymaker Nie będe brał tej chemii, po za tym jak organizm ją produjkuje jak napisałeś to po co mam zaburzać w sobie ten czynnik? Potem odstawię kreatynę i poczuje spadek, bo organizm się przyzwyczai do tego
0
@TR3YWAY ćwiczę, ale jedynie co biore to d3, cynk, magnez i jak najmniej przetworzone jedzenie jem
0
@thorin placebo, nic nie daje, jedynie firmy się bogacą