3

Wujek Jakubiak jest spoko gość haha

1

Jazda z koalicją haha

0

@masa11 No własnie niestety prawie nic

0

Jaki sojusz haha, żenada i obrzydlistwo

0

@RoberDzik Masz mój głos

0

@ShawnC dokładnie inteligentny

0

@L4ngusta Zgadzam się, ale czy w miarę inteligentny człowiek na to patrzy? Bo ja mam na to wywalone, ważne co i jak mówi, to jest najważniejsze

20

@Konradowskyy Nie, wierzę, że dzieki niemu coś się zmieni na lepsze, warto na niego postawić, bo gość ma łeb na karku, a nie plecie trzy po trzy jak ta czwórka co wymieniłeś.

1

@kamiVeB To jakiś plus przynajmniej

0

@clyde Możesz na mnie liczyć, nie zamierzam:)

0

@Rastafarnianin Taki dobry jest skubany?

0

@Irmscher10 To że ładnie odpowiedział to nie znaczy, że można mu jeszcze raz zaufać co potwierdził nie raz po zostaniu marszałkiem

10

Ten Trzaskowski to porażka totalna, ani razu nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, gada nie na temat, kto na niego głosuje, ja piernicze, serio żenada

0

@Irmscher10 Ale że ładnie odpowiedział to zmienia to coś w postrzeganiu jego osoby? Teraz jest zbawcą Polski?

1

Ale smutne to jest, dwóch największych w sondażach, a pajacują jak totalne klauny i któryś z nich wygra, bo społeczeństwo ciemne

1

@barcowy1899 Bardzo dobrze, na luzie, ładnie odpowiadał na pytania itp.

3

Ta Hołownia stróż pokoju co wdpetał Putina w ziemię..

1

@John_Doe Dokładnie, te jego porównania, że gdyby dawniej były sondaże to Polski by teraz nie było, bardzo trafne. Wiadomo, że ma bardzo rygorystyczne poglądy, ale może i takie są potrzebne, żeby coś się zmieniło w Polsce.

6

Lubię te przemówienia Brauna

0

@Starrk Ale jakiego ma francuza haha

1

@nightwishygt Hołownia to taka krówka co dużo muczy, ale mleka nic nie daje:)

2

Ja pierdziu, o co tu chodzi haha

0

@Martwy 1.Mentzen, 2.Braun, 3.Bartosiewicz, ale Mentzen, trzeba walczyć o chociaż normalnego prezydenta

7

@Commando Ale Szymon i Zandberg nie wiedza jak działają podatki w Polsce to co się dziwić, ja sie dziwię że tutaj im przyklaskali za to, to jest dziwne dopiero

3

@D10SLEO Na każdej tak było

0

@kuz Braun to jest mistrz, on byłby idealnym aktorem co by grał takiego "sigme" jak to się mówi hehe

1

@Deathwing112 Plany budowy 7 mieszkania hehe

0

@Natenczas Tak, dla niego czasy co pół roku się zmieniają, nie wiem, jak wchodził do sejmu w tamtym roku to myślałem, że coś ruszy, a tu raz tak raz tak, czyli nie jest wart uwagi.

8

@John_Doe Taki ten Hołownia jest, co pół roku co innego gada i nie da się mu wierzyć, ładnie umie gadać, ale po za tym nic

0

@Domin7777 Dokładnie, ale ona żyje w swoim świecie, ale chyba każdy już przymruża na tą sympatyczną staruszkę oko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?