pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kynio302 spokojnie, jesteś coś nerwowy jak twój Trzasku:)
2
@turhiay Garnitur Nawrockiego, bo ma Polską flagę
7
@natanvip umyj uszy lepiej
1
@Domin7777 on jak mówi dzień dobry to nawet nie wiadomo czy dobry
1
@Kgorecki2500 Obaj słabo, ale Nawrocki lepiej wypada i tak, spokojniejszy, a tamten jak kura na jajkach i krzyczy "nieprawda!"
0
@wyrek tak, nawet się źle na niego patrzy xd
3
Oj coś słabiutko ten Trzaskowski, myli dane, nie odpowiada na pytania, agresywny jakiś jest, lipa straszna
0
@barcelonaLM Bo nie ma nic do powiedzenia ten kameleon
1
@AlphaNumeric Dla mnie mógłby, jest bardzo waleczny, gryzie trawe najlepiej ze wszystkich i wydaje mi się, że więcej bramek by wtedy strzelał, a to dlatego, że jak grał na 10tce to był znakomity, a jak przestwił go na lewe skrzydło to stracił sporo swoich atutów.
0
@directedbyfcb Trzaskowski w takim razie ma ze 100 osób:) więc no
0
@directedbyfcb Przynajmniej nie udaje nikogo
0
@Aragorn33 Tak, mnie bardziej przekonuje Nawrocki, bo jest bardziej naturalny nie jest sztuczny i tak bardzo fałszywy jak Trzaskowski.
0
@Encore Czasy się zmieniły i .uj :)
0
@AlphaNumeric Piszesz, że "dzięki boże za tych staruszków, bo bym nie wytrzymał jakby konfa miała rządzić polską." To jest ta choroba
1
@AlphaNumeric Ty trolujesz? czy chory jesteś? Moze trzeba ci pomóc, bo jak widzę twoje wpisy tutaj to mam wrażenie, że jesteś ofiarą obecnego systemu i się boisz, współczuję ci.
0
@Firestone Troluje to 60 procent ludzi w tym kraju, ale jak chcą żyć tak dalej to ich sprawa
7
@Roobo Bo własnie taki powinien być prezydent, Polska i polacy na pierwszym miejscu, ale widać że nie zasługujemy na takiego.
0
@MarFan Tak błazen, skompromitował się wiele razy, on nic nie znaczy
11
@Firestone No właśnie nie wiem dlaczego tylko 6, to jest smutne, ludzie zaślepieni i znów chcą być niewolnikami systemu.
1
@kamiVeB Przecież to błazen, kompromituje się na skale światową
2
@MarFan Mniejsze zło czyli Nawrocki haha
0
@El Plutoninho Aż 30 procent nadal jest niedorozwinięta od 20 lat! Koszmar
1
@Baroo66 Imo Nawrocki i tak mniejsze zło niż Trzaskowski:)
1
@turhiay Oby tak było i jeszcze może spora część ludzi przejrzy na oczy, że są robieni w balona od 20 lat.
2
Mimo, że popis znów niestety góruje wśróf nieświadomych to cieszą mnie wyniki Mentzena i Brauna, może za pare lat w Polsce coś ruszy i się zmieni
2
Bawią się chłopaki, dajcie mi spokój
1
@Pawel13sz Zmiennik na prawą obronę, lewo skrzydłowy do pierwszego składu, Raphinia na 10, Olmo na ławe jako zmiennik Raphini, rezerwowy dla Yamala, młody talent bramkarski.
3
@barcelonaLM Ale to są bezczelne typy i przez takie coś, ktoś nieświadomy odda głos na nich, obrzydliwa zagrywka po
0
@ShawnC Moim zdaniem nie, on jak ma piłke przy nodze to mu sie nogi trzęsą i zaraz głupio traci, Kunde jest pewny
2
No musi się nauczyć bronić lepiej i też z piłką przy nodze wygląda tragicznie, drewno jak nie wiem, też musi nad tym popracować.