1

@Lukasz999 dokładnie, ale dla mnie też Braun, mam do niego słabość, bo to jest prawdziwy patriota i tym dla mnie też plusuje

1

@PatrychoO I dobrze, zawsze to jakaś szansa, żeby podłokietnik Tuska nie wygrał

0

@bartekvisca Dla mnie rolnictwo, przemysł, rodziny, przedsiębiorstwa, a unia nie koniecznie, tylko dobro Polski i Polaków, a nie jakiś głupoty lewicowe tego typu, bo to zawsze było i będzie.

3

@July_6_BcN Ja też uważam że dobrze mu idzie, a Ci co piszą ze słabo to wydaje mi się że z zawiści i złości, bo są jacyś "lewi"

0

@bartekvisca aaa, myślałem, że coś poważnego, to akurat jest mało istotne jak dla mnie

0

@PatrychoO A które jego poglądy są nienormalne? Jestem ciekawy Twojego toku rozumowania

2

@GeneralXavi Lepiej niech nie rządzi, on jedno gada drugie robi

0

@trolownik Węgla akurat mamy dużo w Polsce, tylko Unia trzyma nas w ryzach i nie dadzą się rozchulać Polsce, taka prawda

1

@Popitek12 Mentzen, Braun, Jakubiak i ten Zandberg dla mnie są ok, a na reszte nie ma co patrzeć poważnie.

0

@Messinino No tak, przecież widać, trzeba umieć ocenić sytuacje

3

Widać że dla beki tak zrobił, a tu już afera co najmniej jakby odstawiał cyrki jak Ronaldo czy Vinicius.

2

@Kengo Holendrzy to najwięksi buce w piłce nożnej, już to potwierdzili na ostatnim mundialu w meczu z Argentyną, zwykli prowokatorzy i chamy.

0

To najgorszy mecz w tym sezonie, no kompletnie nic się nie kleiło, dobrze, że mamy tego Martineza na obronie, bo to szef totalny, najlepszy obrońca na świecie.

0

@MessiSuarezNeymar A no tak hehe

1

A gdzie prince polo? Przyszły prezydent haha

0

@michal26 To jest jak głupi i głupszy, a ludzie nadal no to głosją

0

@Rewolucja123 Zazwyczaj co zdrowe to nie dobre w smaku dla większości

0

@sevs Nienawidzę tego piłkarza, wkurzający mega ryj i jego postura i gra.

0

Vamos Barca! Mimo trudnego terenu i drukarni pod tych atletico wygrywamy! To jest ta mentalność!

1

@Kondziubarca hahaa no nie wierzę, chłop przebija czasami Trzaskowskiego tymi wypowiedziami

0

@Rifek No nie, niechlujstwo i pajacerka, zamiast widzi, że nic mu nie wychodzi to niech przestanie robić głupoty z piłką i niech podaje normalnie, ale on ma ego jak nie wiem, egoista

1

@NeroTFP1 Tez mnie irytuje czasami takim niechlujstwem, ale dzisiaj t obyła tragedia i wiek tego nie usprawiedliwia.

0

@La Pulgaa Szkoda, byłoby sprawiedliwie, jeszcze jak mecz trwa to powinno tak być

0

A nie mogą cofnąć im tego gola jak mecz jeszcze trwa?

0

@Encore Z atakujących można zaliczyć, ale tak ogólnie z tego pokolenia to daje Inieste

1

@mrboom To akurat bardzo duży plus

0

@MichuZ44 Gdzie kupujesz awokado, bo ostatnio kupowałem w biedronce, ale musiałem tydzień czekać aż zmięknie, a jak zmiękło to prawie zgniło z 6 kupionych dwa były zdatne żeby zjeść.

0

2

@waletpl Tak, ale to nie zmienia faktu, że Ci wymienieni są najlepszym przykładem dla młodego piłkarza.

0

Nie wiem po co takie coś we wigilię wstawiać, żenada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?