pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lukasz999 dokładnie, ale dla mnie też Braun, mam do niego słabość, bo to jest prawdziwy patriota i tym dla mnie też plusuje
1
@PatrychoO I dobrze, zawsze to jakaś szansa, żeby podłokietnik Tuska nie wygrał
0
@bartekvisca Dla mnie rolnictwo, przemysł, rodziny, przedsiębiorstwa, a unia nie koniecznie, tylko dobro Polski i Polaków, a nie jakiś głupoty lewicowe tego typu, bo to zawsze było i będzie.
3
@July_6_BcN Ja też uważam że dobrze mu idzie, a Ci co piszą ze słabo to wydaje mi się że z zawiści i złości, bo są jacyś "lewi"
0
@bartekvisca aaa, myślałem, że coś poważnego, to akurat jest mało istotne jak dla mnie
0
@PatrychoO A które jego poglądy są nienormalne? Jestem ciekawy Twojego toku rozumowania
2
@GeneralXavi Lepiej niech nie rządzi, on jedno gada drugie robi
0
@trolownik Węgla akurat mamy dużo w Polsce, tylko Unia trzyma nas w ryzach i nie dadzą się rozchulać Polsce, taka prawda
1
@Popitek12 Mentzen, Braun, Jakubiak i ten Zandberg dla mnie są ok, a na reszte nie ma co patrzeć poważnie.
0
@Messinino No tak, przecież widać, trzeba umieć ocenić sytuacje
3
Widać że dla beki tak zrobił, a tu już afera co najmniej jakby odstawiał cyrki jak Ronaldo czy Vinicius.
2
@Kengo Holendrzy to najwięksi buce w piłce nożnej, już to potwierdzili na ostatnim mundialu w meczu z Argentyną, zwykli prowokatorzy i chamy.
0
To najgorszy mecz w tym sezonie, no kompletnie nic się nie kleiło, dobrze, że mamy tego Martineza na obronie, bo to szef totalny, najlepszy obrońca na świecie.
0
@MessiSuarezNeymar A no tak hehe
1
A gdzie prince polo? Przyszły prezydent haha
0
@michal26 To jest jak głupi i głupszy, a ludzie nadal no to głosją
0
@Rewolucja123 Zazwyczaj co zdrowe to nie dobre w smaku dla większości
0
@sevs Nienawidzę tego piłkarza, wkurzający mega ryj i jego postura i gra.
0
Vamos Barca! Mimo trudnego terenu i drukarni pod tych atletico wygrywamy! To jest ta mentalność!
1
@Kondziubarca hahaa no nie wierzę, chłop przebija czasami Trzaskowskiego tymi wypowiedziami
0
@Rifek No nie, niechlujstwo i pajacerka, zamiast widzi, że nic mu nie wychodzi to niech przestanie robić głupoty z piłką i niech podaje normalnie, ale on ma ego jak nie wiem, egoista
1
@NeroTFP1 Tez mnie irytuje czasami takim niechlujstwem, ale dzisiaj t obyła tragedia i wiek tego nie usprawiedliwia.
0
@La Pulgaa Szkoda, byłoby sprawiedliwie, jeszcze jak mecz trwa to powinno tak być
0
A nie mogą cofnąć im tego gola jak mecz jeszcze trwa?
0
@Encore Z atakujących można zaliczyć, ale tak ogólnie z tego pokolenia to daje Inieste
1
@mrboom To akurat bardzo duży plus
0
@MichuZ44 Gdzie kupujesz awokado, bo ostatnio kupowałem w biedronce, ale musiałem tydzień czekać aż zmięknie, a jak zmiękło to prawie zgniło z 6 kupionych dwa były zdatne żeby zjeść.
0
@Rastafarnianin Bo mit
2
@waletpl Tak, ale to nie zmienia faktu, że Ci wymienieni są najlepszym przykładem dla młodego piłkarza.
0
Nie wiem po co takie coś we wigilię wstawiać, żenada.