pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
haha o kurde, to jest ranking jakiegoś nastolatka, ten Mbappe i Modrić to śmiech na sali, Zidane też nie osiągnął więcej i nie grał dłużej na najwyższym poziomie niż Xavi i Iniesta
6
@Przemek2323 Trzeba o takich rzeczach głośno i często mówić gdzie się da i tyle, nie da się naprawić unii w jedno wystąpienie, ale to co robi Pani Zajączkowska i inni np. Pani Bryłka jest wspaniałe, więcej takich ludzi i będzie tylko lepiej.
5
Komentarz usunięty
1
@Xaviball Moim zdaniem obecnie nikt się nie wyróżnia umiejętnościami po za poziom ogółu, dla mnie jest grupka dobrych piłkarzy i tyle, nie ma kogoś wybitnego....
1
@Arden na pogrzeb może bym poszedł, ale ogólnie nie założyłbym czegoś takiego, stylówka dziadka po 50tce.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Jak przestaną rządzić takie partie jak pis po 3droga lewica to tak Polska wtedy na pewno będzie lepsza, bo dużo nie trzeba żeby postarać się być lepszym niż te cztery agentowe partie.
1
@FcPortoFan1999 A jest inne wyjście? Jak normalni ludzie się boją nawet wyrazić swoim oddanym głosem w wyborach jak mają podłożony nóż do gardła, niestety lewica i tolerancja wszystkiego zgubi ten świat.
1
@tomek8756 Nie dopuśćmy do takiego stanu naszej Polski, bo już mało brakuje do takiego stanu jak we Francji
0
Komentarz usunięty
1
@macio_944 Od razu miałem przed oczyma Inieste i Xaviego
0
@Faro dokładnie:)
1
@takisobiektos za nic mieli dostać? ogarnij łeb
1
@takisobiektos to naucz się zasad piłkarskich, bo głupoty piszesz ****************
4
to jest skandal że takie coś jak kroos jeszcze chodzi po tym boisku, ten mecz to kabaret i jeśli niemcy przejdą to to zostanie zapamiętane jak jakiś mecz wałków na korzyść niemców, kurde, ale mnie to wkurza
4
Messiemu zrobiło się szkoda Ronaldo i specjalnie zniżył się do jego poziomu nie trafiając karnego, Messi po raz kolejny udowadnia że ma dobre serce:)
1
@ranger3120 Ten i ten cos o tym mówili, obaj odklejeni.
1
@mekston Niczym idealny scenariusz, przynajmniej dla mnie
1
@MesQueUnClub96 NO ba, naprawdę bardzo ładna bramka, może na wagę Puskasa nawet.
0
@wojtekfcb79 No nic dziwnego, w końcu to Real, który to co roku liczy się w grze o wszystko i ma najlepszych graczy na każdej pozycji, a Kroos się ładnie wyróżniał, ale do KDB jednak z umiejętnościami mu trochę brakuje, dla mnie Kroos to taka lepsza wersja Xabiego Alonso
3
Mam nadzieję że nie tych nielegalnych...
6
@MesQueUnClub96 Ja w pamięci mam to jak Messi oddał piękny strzał w dziewiędziesiątej którejś minucie podstawowego czasu gry, ale Loris obronił, ale gdyby Messi taką bramą dobił Francję to też byłoby to bardzo piękne, coś jak w el clasico z Realem na 3-2
0
@Pawel13sz Lepszym piłkarzem jest KDB, ale karierę lepszą miał Kroos
1
@Popitek12 będziesz wgniatał Pana P. w ziemię?
2
@Rhaan nie jest to wina małego pieska ani właścicieli, normalnie szli, a małe pieski zawsze tak szczekają to normalne, po za tym mały był na smyczy, a to opasione bydle było na wybiegu i od razu bez kontaktu fizycznego leciał agresywnie, tu jest wina głupiego buldoga i jego właściciela, który powinien widzieć że ma agresywną rase psa i powinien być w kagańcu i na smyczy. Po za tym powinien dostać kilka tysięcy kary i pies zabrany albo uspany, bo teg osię nie odłuczy jak taki pies raz posmakuje krwi to dalej będzie atakował, wiem t oz własnego doświadczenia, bo kiedyś na moje podwórko tak po prostu wleciał przez płot owczarek, na oczach właścicieli i dobrze że byłem przy tym, bo by mi zagryzł mojego kundelka, który spał, musiałem go odepchnąć ręką w porę i właściciele mieli szczęście że byli na drodze w pobliżu, bo by już tego włochatego owczarka nie zobaczyli.
0
@tristan87 Głupi pies i właściciel, nienawidzę takich ludzi co mają głupie groźne agresywne psy i nie panują nad nimi.
1
@Rhaan Ślepy?
2
@Ojciec5tkidzieci i te okulary na koniec założył jak prawdziwy sigma hahah
1
@tristan87 No i brawo
2
@fart Chyba dlatego tak głosują bezpiecznie, bo to stare pokolenie ludzi i ich jest więcej, boją się myśleć przyszłościowo, byle żeby te dwie partie tworzyły programy żeby im dawać i dawać, nawet wystarczy spojrzeć na jakieś sondy i tam argumenty tych ludzi co głosują na te dwa dziadostwa jest to, że: "ten to złodziej", "a ten dał nam pińcet plus i dba o naród", a prawda jest taka, że oni sami nie wiedzą co mają robić, jedynie siedzieć jak najdłużej przy władzy i mydlić oczy, a np. jakby dać szanse takiej konfederacji, jest tam sporo ludzi, którzy mają "łeb na karku", ale i tak będą wypominać, że Braun z gaśnicą leciał i będą gadać że to pajac, ale nie posłuchają jak on mówi i co mówi, Bosak jeszcze, ten chłop jest świetny, gada z sensem, faktami, Mentzen, o nim nie trzeba nic wspominać i teraz Ewa Zajączkowska, jaka to jest babka to ja nie mam pytań, tylko klaskać i jest jeszcze kilku świetnych mądrych ludzi, ale nikt tego nie widzi.
0
@Criss18Barca I tak w kółko