2

Ferrari jaki frajer XD

0

@NeKenI to zależy

0

@Popitek12 Dla mnie Karaś ma lepszą, przypomina Bruca Lee

1

@Kamilos84 A za co coś takiego mają dostać? Co zrobił Juventus?

0

@Gaz Głupek i betoniara w jednym. Jak wygląda tak myśli, czyli słabo lekko mówiąc.

0

@Kondziubarca Dziwne, ta pomoc mnie nie przekonuje i ten Militao taki dobry był?

0

@Andi18 Mi w marcu 9m, ale zleciało

0

@Dembouz1899 Wielki bal, bo czuje się nostalgię do tych wybitnych aktorów jak są wszyscy razem na jednym odcinku.

1

Ma ktoś tapety Messi z pucharem world cup rozdzielczość 1920x1080?

0

@Kinginiesta wyjątek potwierdza regułę, więc no hah

0

@Kinginiesta No i co, ale grał jak pokraka

1

@Nano22 Busi to był top jak grał z 16

0

@Kinginiesta Mi to przypominał Ronaldo, chodząca łajza co nawet w piłke nie potrafi trafić.

0

@Lucerfi Dzięki, wypróbuję

1

Siema, mam pytanko, jakie herbaty polecacie? Bo kupuje lipton we woreczkach i ta herbata jest taka bez smaku i zapachu, a lubię sobie zrobić do dzbanka. Znacie jakieś dobre herbaty, żeby miała smak i zapach? Bo biorę po dwa woreczki do dzbanka i nic, lura.

1

Oglądając ten filmik aż mam ciarki, pękne

0

@MESSIah16 jajko był pierwsze, bo ma więcej lajków na ig, a kura co

0

@DonCarletto hahah, dobrze powiedział

0

@MESSIah16 Skoro jest Zidane to tym bardziej według mnie musi być Iniesta.

1

@szela1899 Nie wiem, ale nie ma on się czym chwalić XD

0

@IronSanHybrid Odśnieżanie to nie jest ciężka robota, ja sam lubię odśnieżać i nawet planuję zrobić sobie rondo na środku podwórka, fajna zabawa jest.

3

@Worny hahha o kurde tego się nie spodziewałem

8

Dzisiaj jesteśmy kibicami Maroko XD Vamos Marokańczycy

0

@Emhyr A to potwierdzone że mówił po hiszpańsku czy tylko hejterzy Leo tak wymyślili? Zresztą co to zmienia nawet jakby tak mówił

15

@insp1re Wiesz niektórzy piszą, że jak Messi mało mówi po angielsku to już nie można uważać go za idola XD.

0

@Kamilos84 Chłopie to jest mecz o stawkę, awans, jak Ci piłkarze mieliby zachować klasę to byliby chyba chorzy psychicznie i nienormalni, postaw się w ich sytuacji. To nie jest mecz ligowy, że każdy klepie się po jajcach, to jest ćwierć finał mistrzostw świata, no kurde. Właśnie w takich meczach czuje się piłkę nożną i emocje.

0

@gumaz A ja właśnie bardzo popieram to zachowanie, dobrze zrobili. Holandia też nie pokazała w tym meczu klasy, a gadanie kto zaczął albo kto więcej jest niesprawiedliwe.

1

@MrPGG Dobrze, jazda z nimi!

5

Vamos Messi! Vamos Argentyna!

0

@VandaI ja wczoraj oglądałem streama wardegi i on jest temu nitrowi nawet pomóc się odwołać i to samo jeszcze paru innych większych ytberów. To jest smutne, bo nitro już od dawna powinien mieć tego bana, a ci chcą mu jeszcze pomóc i doradzić jak się odwołać, kolesiostwo niesamowite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?