pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ferrari jaki frajer XD
0
@NeKenI to zależy
0
@Popitek12 Dla mnie Karaś ma lepszą, przypomina Bruca Lee
1
@Kamilos84 A za co coś takiego mają dostać? Co zrobił Juventus?
0
@Gaz Głupek i betoniara w jednym. Jak wygląda tak myśli, czyli słabo lekko mówiąc.
0
@Kondziubarca Dziwne, ta pomoc mnie nie przekonuje i ten Militao taki dobry był?
0
@Andi18 Mi w marcu 9m, ale zleciało
0
@Dembouz1899 Wielki bal, bo czuje się nostalgię do tych wybitnych aktorów jak są wszyscy razem na jednym odcinku.
1
Ma ktoś tapety Messi z pucharem world cup rozdzielczość 1920x1080?
0
@Kinginiesta wyjątek potwierdza regułę, więc no hah
0
@Kinginiesta No i co, ale grał jak pokraka
1
@Nano22 Busi to był top jak grał z 16
0
@Kinginiesta Mi to przypominał Ronaldo, chodząca łajza co nawet w piłke nie potrafi trafić.
0
@Lucerfi Dzięki, wypróbuję
1
Siema, mam pytanko, jakie herbaty polecacie? Bo kupuje lipton we woreczkach i ta herbata jest taka bez smaku i zapachu, a lubię sobie zrobić do dzbanka. Znacie jakieś dobre herbaty, żeby miała smak i zapach? Bo biorę po dwa woreczki do dzbanka i nic, lura.
1
Oglądając ten filmik aż mam ciarki, pękne
0
@MESSIah16 jajko był pierwsze, bo ma więcej lajków na ig, a kura co
0
@DonCarletto hahah, dobrze powiedział
0
@MESSIah16 Skoro jest Zidane to tym bardziej według mnie musi być Iniesta.
1
@szela1899 Nie wiem, ale nie ma on się czym chwalić XD
0
@IronSanHybrid Odśnieżanie to nie jest ciężka robota, ja sam lubię odśnieżać i nawet planuję zrobić sobie rondo na środku podwórka, fajna zabawa jest.
3
@Worny hahha o kurde tego się nie spodziewałem
8
Dzisiaj jesteśmy kibicami Maroko XD Vamos Marokańczycy
0
@Emhyr A to potwierdzone że mówił po hiszpańsku czy tylko hejterzy Leo tak wymyślili? Zresztą co to zmienia nawet jakby tak mówił
15
@insp1re Wiesz niektórzy piszą, że jak Messi mało mówi po angielsku to już nie można uważać go za idola XD.
0
@Kamilos84 Chłopie to jest mecz o stawkę, awans, jak Ci piłkarze mieliby zachować klasę to byliby chyba chorzy psychicznie i nienormalni, postaw się w ich sytuacji. To nie jest mecz ligowy, że każdy klepie się po jajcach, to jest ćwierć finał mistrzostw świata, no kurde. Właśnie w takich meczach czuje się piłkę nożną i emocje.
0
@gumaz A ja właśnie bardzo popieram to zachowanie, dobrze zrobili. Holandia też nie pokazała w tym meczu klasy, a gadanie kto zaczął albo kto więcej jest niesprawiedliwe.
1
@MrPGG Dobrze, jazda z nimi!
5
Vamos Messi! Vamos Argentyna!
0
@VandaI ja wczoraj oglądałem streama wardegi i on jest temu nitrowi nawet pomóc się odwołać i to samo jeszcze paru innych większych ytberów. To jest smutne, bo nitro już od dawna powinien mieć tego bana, a ci chcą mu jeszcze pomóc i doradzić jak się odwołać, kolesiostwo niesamowite.