pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xvcWinterSoldier czy to Adrian Nowa Żalno?
2
haha ale afera kryminalna
0
@MartinRNB9 Co zrobić, uśmiechnięta Europa na to pozwala.
16
@macio_944 Wtedy musieliby się nazwać psychicznie chorzy TV
0
@urbipl Już odklejka totalna widze
2
@misterio Dokładnie są dwie płcie, widze że jest ktoś jeszcze normalny na tym portalu, pozdro
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@mkord Nie słyszałem żeby podważały, ja dopiero teraz widzę co się dzieję na tych igrzyskach i jestem załamany dokąd ten świat zmierza
0
@Kgorecki2500 Takie fakty, trudno się nie zgodzić.
0
Komentarz usunięty
0
@mkord Widzę jak wygląda, jest kobietą, ma kobiece rysy itp. w przeciwięstwie do tego co jest teraz
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@mkord Zgodzi zgodzi ona też ma oczy i widzi jak jest
0
@MichuZ44 Dobrze że ciebie nauczyli, kłamać i pisać farmazony
0
@FabianekMrozek Nie trzeba badań żeby widzieć że to jest chłop z zaburzeniami osobowości
3
@FabianekMrozek A co Ci to przeszkadza? Język faktów boli?
7
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Janusz twarde klepisko Korwin haha
2
@Kidd Igrzyska w Polsce
2
@ranger3120 Ona właśnie chce zrezygnować z kateringów, bo chce sie lepiej odżywiać zatrudniając kucharza.
0
Komentarz usunięty
0
@DLFCB Też jestem tolerancyjny dla ludzi, szczególnie dla takich, moim zdaniem powinno zainwestować siew ich leczenie i wybudowanie zamkniętych ośrodków dla takich wszelkiego rodzaju przypadków :)
0
@vangoor No ma rację, ale ludzie są zaślepieni i widzą swoje
0
@JordiAlbion argument? Każdy pamięta jak gra Modrić, a ta jego złota piłka to śmiech na sali.
0
@revolution33 Ale nigdzie nie napisałem że go nie pamiętam, po prostu wiem że jest przereklamowany jak na taką gwiazdę jaką jego kreują
1
@Plama Mam takie samo zdanie jak Ty o nim, przewartościowany...
4
haha o kurde, to jest ranking jakiegoś nastolatka, ten Mbappe i Modrić to śmiech na sali, Zidane też nie osiągnął więcej i nie grał dłużej na najwyższym poziomie niż Xavi i Iniesta