0

@Bykunn O nie jak ktoś może komentować co ktoś napisze xD

3

@Salchent To po co oglądają ektraklasę Polską? jak ktoś lubi Leo i jest fanem to będzie oglądał, nie ważne jaka liga.

0

@RosjaninBut Neymar

0

@tristan87 O kurde jaki Dembele hahaha, jak mucha, no nie mogę ze śmiechu

0

@Bulbazaur17 Wiesz jak ja grałem to lubiłem tak po treningu podwijać jak było ciepło i tak fajnie wiaterek ci podwiewał

6

@Bulbazaur17 Kto grał i był piłkarzem ten wie o co chodzi

0

Przynajmniej były nadzieje, Vamos Barca!

4

Ten nasz Kessie to ma parcie na ten Real

0

Znowu Malik próbuje śpiewać

0

Kurde lubię tego Najmana, taki fajny wujek hah

0

Tak jest Najman rządzi! haha

2

@Kessie Ostatnia wieczerza

0

Kurde, ale ten bayern ma ekipe jak w fifie, potężny skład mają.

47

ma racje akurat

0

Szkoda że zegaru z czasem nie cofnęli. Vamos barca!

1

@VamosRakieta myślałem że Holandia wygra

4

Szkoda że Krzycha Golonke nie wzięli, porobiłby triki, a nie ciągle jakieś nudne występki.

0

kto by się spodziewał

1

dla mnie Payet najlepszy gol

1

@gumaz mięso pieczone z ziemniakami

0

@Mow_mi_Douglas czarny Muller XD

8

ten Bruno to taki gbur, że nie wiem, mega chamski typ.

12

Ale naszych słychać na tym stadionie, nawet na Camp Nou tak nie dopingują

0

@Kengo to też dużo hehe

1

@Kengo dużo, bardzo spoko

0

@koziar tak, ale tu chodzi o przepisy, a nie kto szybszy, jak nie sygnalizuje że wyprzedza i mi hamuje jeszcze przy prawie 90 przede mną

0

@Rust_Cohle No wkurzają mnie tacy cwaniacy z bmw, najgorsi tacy są na drodze

0

@Rust_Cohle sory musiałem o tym komuś powiedzieć i olałem w sensie że za nim nie pognałem jak debil

1

Ale dzisiaj miałem nerwy, jechałem sobie teraz niedawno samochodem, normalna droga krajówka, jedę tak do 90, a za mną jedzie bmw, gość zaczyna mnie wyprzedzać, bez kierunku, jeszcze gość hamuje przede mną i rura, ja nie wiem czy to jakiś świeży kierowca i zobaczył audi przed sobą i musiał przykozaczyć czy sprowokować, oczywiście olałem go, bo nie będę sobie samochodu rozbijał po dziurach. szkoda, że kamerki nie mam to od razu byłby zgłoszony pajac.

1

@IronSanHybrid Ale ładna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?