0

@Marcelinho99 No, ale niektórzy z Bayernu dostawali skurczy i leżeli, więc daliśmy im wycisk.

0

@FCBeSeM Słowo klucz "skuteczność", chyba wtedy nam się skończyła.

1

Tez was wkurzał komentarz na polsat sport? Bo jak Barca miała okazje to cisza i taki no spoko, a jak Bayern to drą ryja jak nie wiem co i jeszcze takie głupoty gadali, jakby ich z jakiegoś hokeja wytrzasnęli.

0

Kurde, mega szkoda, bo większość meczu Barca była lepszą drużyną, Pedri i Lewy powinni mieć po dwie bramki, to jest jakaś klątwa skuteczności w tych meczach z lepszymi drużynami haha, ale i tak jestem zadowolony, bo ku trzeba przyznać, ze Barca się dużo poprawiła.

2

Szkoda, w tym meczu zawiodła skuteczność. W pierwszej połowie powinny być 2,3 bramki dla nas, po takich klarownych sytuacjach. Brawa dla naszych, ze walczyli do końca.

0

@Krystian1588 Niech nasi strzelą tyle, żeby bilans ogólny z Bayernem był dla nas na plus

5

@Rewolucja123 Nie wiem, tylko w Polsce ludzi potrafią krytykować za wygląd, ja nie wiem co to za bezbeczny kraj, czuć zażenowanie w tych komentarzach. Zero dystansu, tylko inteligencja, magister, biznes i wtedy można się akceptować.

0

@urbipl Ten gość to kozak, ze tak zasłonił samochód, mało kto by się odważył, a ten tirowiec niech nauczy się jeździć

0

@Emhyr Dembele jak szef haha

0

@Guess zalezy jak masz samochód.

4

@!urek Zgadzam się z tobą, gburowate zachowanie Pique i tyle, on najwyrźniej nie nadaję się na ojca czy męza, nie dorósł do takiej roli po prostu.

9

@parpe Ale on nie musi być jak Pedri czy Gavi, on został sprowadzony zeby dać trochę fizyczności w w wymagających momentach meczowych.

0

@Kluivert_P to pisz od razu, a nie

0

@Kluivert_P no to nie pisz o technice, tylko o twój gust czy coś.

0

@Kluivert_P chyba logiczne, bo mają duzo większy staz treningów i walk.

0

@Deviler NO wygrał, rozniósł go w 3 rundzie, a tamten oskarek nic nie robił.

0

Xayoo kozak, wiedziałem ze nie odpuści i mu wpierdzieli.

1

o niee znou jakiś pedzio raper czy kij wie co

0

Oby juz tej formy nie uzywali, bo to jest katorga dla widza.

0

Niech się spieszą z tą klatką, bo tego się słuchać nie da, kto taką muzykę w ogóle słucha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Katalonbar Kategoryczne NIE! Xavi to Najwybitniejszy pomocnik, playmaker w futbolu, nikt nie grał i nie gra tak wybitnie jak on, to jest gość który zrewolucjonizował grę pomocnika grającego w centrum. Oczywiście Modrić jest dobry, ale no bez przesady.

0

@marcin62 No kolczyki w nosie czy gdzie indziej na twarzy u dziewczyn wyglądają okropnie, jak juz to tylko w uszach.

1

@gumaz Ja usuwam pastą cukrową, lepsze niz golenie

0

@Janas11224 to dawaj bez majtek, nawet przyjemniej jest bym powiedział

0

@Kz1234 Ja chętnie zagram, nie gorzej od obecnych, nawet lepiej tylko kondycję musiałbym odnowić i jazda.

1

Mam wrazenie, ze nasza trójka z przodu gra zbyt egoistycznie, ale tylko między sobą, wczoraj na siłę kazdy z nich szukał strzału zamiast podać do lepiej ustawionego, jęsli nie będzie współpracy między nimi to mecze w ofensywie będą wyglądać jak ten wczoraj. Bardzo mi się to nie podobało.

1

@masq jak jeszcze zrobi elastikko na meczu to zaczne go lubić

1

@FC1899Barca Tez gdzieś czytałem, ze jacyś mnisi mieli go zabić ciosem wibrującej pięści za to, ze pokazał światu zakazane umiejętności sztuk walk.

0

@TR3YWAY No, nie powiedziałbym, ten muran siedzi krzyczy, nie daje dojść do słowa i klepie głupoty. Powinni zrobić na zywo rozmowę między sobą i muran się skompromituje jeszcze bardziej niz tu, głupek i tyle, kto zna NItro ten wie, ze wypowiadać się mądrze umie, a nie ten kretyn wyciąga 3 sekundowe wycinki ze streamów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?