pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcelinho99 No, ale niektórzy z Bayernu dostawali skurczy i leżeli, więc daliśmy im wycisk.
0
@FCBeSeM Słowo klucz "skuteczność", chyba wtedy nam się skończyła.
1
Tez was wkurzał komentarz na polsat sport? Bo jak Barca miała okazje to cisza i taki no spoko, a jak Bayern to drą ryja jak nie wiem co i jeszcze takie głupoty gadali, jakby ich z jakiegoś hokeja wytrzasnęli.
0
Kurde, mega szkoda, bo większość meczu Barca była lepszą drużyną, Pedri i Lewy powinni mieć po dwie bramki, to jest jakaś klątwa skuteczności w tych meczach z lepszymi drużynami haha, ale i tak jestem zadowolony, bo ku trzeba przyznać, ze Barca się dużo poprawiła.
2
Szkoda, w tym meczu zawiodła skuteczność. W pierwszej połowie powinny być 2,3 bramki dla nas, po takich klarownych sytuacjach. Brawa dla naszych, ze walczyli do końca.
0
@Krystian1588 Niech nasi strzelą tyle, żeby bilans ogólny z Bayernem był dla nas na plus
5
@Rewolucja123 Nie wiem, tylko w Polsce ludzi potrafią krytykować za wygląd, ja nie wiem co to za bezbeczny kraj, czuć zażenowanie w tych komentarzach. Zero dystansu, tylko inteligencja, magister, biznes i wtedy można się akceptować.
0
@urbipl Ten gość to kozak, ze tak zasłonił samochód, mało kto by się odważył, a ten tirowiec niech nauczy się jeździć
0
@Emhyr Dembele jak szef haha
0
@Guess zalezy jak masz samochód.
4
@!urek Zgadzam się z tobą, gburowate zachowanie Pique i tyle, on najwyrźniej nie nadaję się na ojca czy męza, nie dorósł do takiej roli po prostu.
9
@parpe Ale on nie musi być jak Pedri czy Gavi, on został sprowadzony zeby dać trochę fizyczności w w wymagających momentach meczowych.
0
@Kluivert_P to pisz od razu, a nie
0
@Kluivert_P no to nie pisz o technice, tylko o twój gust czy coś.
0
@Kluivert_P chyba logiczne, bo mają duzo większy staz treningów i walk.
0
@Deviler NO wygrał, rozniósł go w 3 rundzie, a tamten oskarek nic nie robił.
0
Xayoo kozak, wiedziałem ze nie odpuści i mu wpierdzieli.
1
o niee znou jakiś pedzio raper czy kij wie co
0
Oby juz tej formy nie uzywali, bo to jest katorga dla widza.
0
Niech się spieszą z tą klatką, bo tego się słuchać nie da, kto taką muzykę w ogóle słucha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Katalonbar Kategoryczne NIE! Xavi to Najwybitniejszy pomocnik, playmaker w futbolu, nikt nie grał i nie gra tak wybitnie jak on, to jest gość który zrewolucjonizował grę pomocnika grającego w centrum. Oczywiście Modrić jest dobry, ale no bez przesady.
0
@marcin62 No kolczyki w nosie czy gdzie indziej na twarzy u dziewczyn wyglądają okropnie, jak juz to tylko w uszach.
1
@gumaz Ja usuwam pastą cukrową, lepsze niz golenie
0
@Janas11224 to dawaj bez majtek, nawet przyjemniej jest bym powiedział
0
@Kz1234 Ja chętnie zagram, nie gorzej od obecnych, nawet lepiej tylko kondycję musiałbym odnowić i jazda.
1
Mam wrazenie, ze nasza trójka z przodu gra zbyt egoistycznie, ale tylko między sobą, wczoraj na siłę kazdy z nich szukał strzału zamiast podać do lepiej ustawionego, jęsli nie będzie współpracy między nimi to mecze w ofensywie będą wyglądać jak ten wczoraj. Bardzo mi się to nie podobało.
1
@masq jak jeszcze zrobi elastikko na meczu to zaczne go lubić
1
@FC1899Barca Tez gdzieś czytałem, ze jacyś mnisi mieli go zabić ciosem wibrującej pięści za to, ze pokazał światu zakazane umiejętności sztuk walk.
0
@TR3YWAY No, nie powiedziałbym, ten muran siedzi krzyczy, nie daje dojść do słowa i klepie głupoty. Powinni zrobić na zywo rozmowę między sobą i muran się skompromituje jeszcze bardziej niz tu, głupek i tyle, kto zna NItro ten wie, ze wypowiadać się mądrze umie, a nie ten kretyn wyciąga 3 sekundowe wycinki ze streamów.