pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr O kurde, jakby takie coś zrobili to nie wiem, czapki i włosy z głów.
3
Jakie porządne strony informacyjne obserwujecie na tt, oprócz nexta, anonymus i Łukasz Bok?
0
@RichardWinters No nie wiem, ja nie we wszystko wierzę co tu wyślą.
0
@daniel32778 No na pewno nie wysłali samych 20 latków, bez przesady zeby wierzyć w takie coś, wiadomo, ze starsi bardziej doświadczeni tez są z nimi.
0
@RichardWinters A jak holowali go cywile z Ukrainy? A ci nie wiedzieli i zaatakowali. Ja się trzymam takiej wersji.
0
@Survier NO, ale tu nie ma zołnierzy tylko ten pojazd jest holowany przez cywilów.
0
@RichardWinters No nie wiem co to jest, ale i tak dziwne ze rzucili w holowaną maszynę.
1
@Pogba Ale dlaczego rzucili czołg, który jest holowany przez traktor? Nie lepiej sobie go przejąć i wykorzystać?
0
@karol130197 Dziennikarzy wyprosili z sali rozmów.
1
Barcelono moja jesteś taka piękna, VAMOS! Co za mecz, co za gra, nie mam pytań, wow.
0
@barcelonaLM Oni to tym dronem nagrali?
0
@Zoker Ja mam MSI za niecałe 5 tys , bo była promocja i mam go juz 3 lata i wszystko jest idealne, ale zalezy czy chodzi ci o gry czy normalne korzystanie, bo ja mam tylko lola.
0
@bartekvisca To jest 10 Rambów.
0
@barcelonaLM jakie są kary za dezercję?
0
@LS W sumie w Rosji pewnie tak, bo chyba jak odmawia sie słuzby to kara pienięzna czy do więzienia na jakiś czas?
0
@bartekvisca ja to na miejscu tych ruskich żołnierzy bym się zbuntował i nie słuchał tego kretyna. Tez się dziwie tej armii, zeby tak bez powodu atakować normalny kraj, oni tez są głupi widocznie, powinni odmówić słuzby, a nie.
0
@william_wallace spoko
3
@william_wallace Kliknij obejrzyj w yt
0
@bari_94 Bo Putin powiedział, ze jak ktoś się wtrąci militarnie do ich konfliktu z Ukrainą to wszyscy zobaczą czego jeszcze nie widziała nasza historia, pewnie chodzi o te bombę atomową i nato się tego obawia jak i kraje z poza Nato. Tak mi się wydaję.
4
@Karzel No szacun za to, jakby jeszcze tak o Polskę i ich obywateli zadbali po tej wojnie to bym na nich zagłosował.
0
@daniel32778 Tak , ale to nie Rambo XD, ze jeden człowiek na solo ma Putina i Rosje, chociaz wszystko jest mozliwe.
5
@AdamaTraore Jak ona wygląda przeciętnie, zwykła uroda, nie jest pięknością
2
@Mns21 Oby coś to dało.
5
@MesQueUnClub96 To trole jakieś, widziałem 2 komentarze, ale chyba na szczęście są usuwane, bo teraz ich nie widzę.
2
@D10SLEO Tak przypuszczałem, ja nie wiem on jest na serio odklejony od rzeczywistości.
1
Mam takie pytanie jakie zagrozenia Ukraina stwarzała dla Rosji? Putin tak gadał na tych swoich wystąpieniach i o co mu chodzi, jakie zagrozenia? Moze mi ktoś wyjaśnić, bo ja się nie znam.
0
@Nolife1899 Tak obserwuje informację o wojsku Rosji i mozna stwierdzić, ze są do niczego, po za straszeniem jego ilością to tam to jest dno taktyczne i intelektualne.
2
Ale nie przypuszczałem ze ten mały urwis Alba strzeli bramkę w rewanzu na wyjeździe XD, to samo Pique.
1
@agaFCB Tak dał, ale mógł więcej razy przyspieszyć akcję, a zamiast tego wolał przetrzymywać piłkę i narazić nas na kilka groźnych akcji Napoli.
1
@quarto Chciałbym zeby Putin strzelał jak Ferran, bo przynajmniej nic by nie trafił.