0

@Emhyr O kurde, jakby takie coś zrobili to nie wiem, czapki i włosy z głów.

3

Jakie porządne strony informacyjne obserwujecie na tt, oprócz nexta, anonymus i Łukasz Bok?

0

@RichardWinters No nie wiem, ja nie we wszystko wierzę co tu wyślą.

0

@daniel32778 No na pewno nie wysłali samych 20 latków, bez przesady zeby wierzyć w takie coś, wiadomo, ze starsi bardziej doświadczeni tez są z nimi.

0

@RichardWinters A jak holowali go cywile z Ukrainy? A ci nie wiedzieli i zaatakowali. Ja się trzymam takiej wersji.

0

@Survier NO, ale tu nie ma zołnierzy tylko ten pojazd jest holowany przez cywilów.

0

@RichardWinters No nie wiem co to jest, ale i tak dziwne ze rzucili w holowaną maszynę.

1

@Pogba Ale dlaczego rzucili czołg, który jest holowany przez traktor? Nie lepiej sobie go przejąć i wykorzystać?

0

@karol130197 Dziennikarzy wyprosili z sali rozmów.

1

Barcelono moja jesteś taka piękna, VAMOS! Co za mecz, co za gra, nie mam pytań, wow.

0

@barcelonaLM Oni to tym dronem nagrali?

0

@Zoker Ja mam MSI za niecałe 5 tys , bo była promocja i mam go juz 3 lata i wszystko jest idealne, ale zalezy czy chodzi ci o gry czy normalne korzystanie, bo ja mam tylko lola.

0

@bartekvisca To jest 10 Rambów.

0

@barcelonaLM jakie są kary za dezercję?

0

@LS W sumie w Rosji pewnie tak, bo chyba jak odmawia sie słuzby to kara pienięzna czy do więzienia na jakiś czas?

0

@bartekvisca ja to na miejscu tych ruskich żołnierzy bym się zbuntował i nie słuchał tego kretyna. Tez się dziwie tej armii, zeby tak bez powodu atakować normalny kraj, oni tez są głupi widocznie, powinni odmówić słuzby, a nie.

0

3

@william_wallace Kliknij obejrzyj w yt

0

@bari_94 Bo Putin powiedział, ze jak ktoś się wtrąci militarnie do ich konfliktu z Ukrainą to wszyscy zobaczą czego jeszcze nie widziała nasza historia, pewnie chodzi o te bombę atomową i nato się tego obawia jak i kraje z poza Nato. Tak mi się wydaję.

4

@Karzel No szacun za to, jakby jeszcze tak o Polskę i ich obywateli zadbali po tej wojnie to bym na nich zagłosował.

0

@daniel32778 Tak , ale to nie Rambo XD, ze jeden człowiek na solo ma Putina i Rosje, chociaz wszystko jest mozliwe.

5

@AdamaTraore Jak ona wygląda przeciętnie, zwykła uroda, nie jest pięknością

2

@Mns21 Oby coś to dało.

5

@MesQueUnClub96 To trole jakieś, widziałem 2 komentarze, ale chyba na szczęście są usuwane, bo teraz ich nie widzę.

2

@D10SLEO Tak przypuszczałem, ja nie wiem on jest na serio odklejony od rzeczywistości.

1

Mam takie pytanie jakie zagrozenia Ukraina stwarzała dla Rosji? Putin tak gadał na tych swoich wystąpieniach i o co mu chodzi, jakie zagrozenia? Moze mi ktoś wyjaśnić, bo ja się nie znam.

0

@Nolife1899 Tak obserwuje informację o wojsku Rosji i mozna stwierdzić, ze są do niczego, po za straszeniem jego ilością to tam to jest dno taktyczne i intelektualne.

2

Ale nie przypuszczałem ze ten mały urwis Alba strzeli bramkę w rewanzu na wyjeździe XD, to samo Pique.

1

@agaFCB Tak dał, ale mógł więcej razy przyspieszyć akcję, a zamiast tego wolał przetrzymywać piłkę i narazić nas na kilka groźnych akcji Napoli.

1

@quarto Chciałbym zeby Putin strzelał jak Ferran, bo przynajmniej nic by nie trafił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?