pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrPGG NO Dest dzisiaj bardzo dobrze gra, chyba ma udział przy dwóch bramkach, fajne podania i w ogóle i Dembele tez genialnie, we dwóch robią robotę po prawej.
0
@P33ck Zgadzam się, dobrze ze ktoś podszedł do tego obiektywnie jak ty, ale i tak widzę debili pod twoim komentarzem.
4
@Damian11 ja to bym rodzinę bronił, a nie ojczyznę, chyba, ze nie miałbym nikogo to wtedy bym się zastanowił.
1
La Rambla przy Korwinie to pryszcz XD
4
Ostanie 10/15 minut to sztos totalny, szkoda ze nic nie wpadło, bo powinno być przynajmniej 3 bramki dla nas.
0
Szczerze to powinien mieć 4 bramki, gość ma krzywą stopę czy co XD
6
Xavi prosze cię zrób Torresowi dodatkowe 2 godzinne treningi strzelania na psutą bramkę, bo chłop jest tam gdzie powinien tyle, ze pakuje wszystko w kosmos. Szkoda chłopa, bo jest dobry.
4
@Azacca Wielki +1, tez lubię słuchać Szpaka, poniewaz ma zajebisty głos i czuć, ze oglądasz piłke nozną, tak samo lubię tez Laskowskiego, a te inne borki srorki i inni to czuję się tak jakbym wszedł w las i nie wiedział jak z niego wyjść, totalny chaos, albo nuda.
0
Real chciał grać jak atletico i mu to wyszło, 0 z przodu, 1 z tyłu
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiem, ja w tamtym roku zamrazarkę zamawiałem i wielki tir mi pod dom podjechał, ale nie wiem z jakiej firmy.
2
bardziej pecha przez spalonego De Jonga, ale ok
0
@michal26 Ja Pedriego dał bym na minus, bo nic nie dał w tym meczu, ogólnie nie ma formy, po za golem nic, duzo niepotrzebnych strat i przetrzymań piłki zamiast podać.
2
Kurde szkoda ze tylko remis, a espaniol niech wypie.. z la ligi, zwierzęta symulanckie, hatsfu. Vamos Barca!!!!!!
0
@kobusssP na redicie lub footybite są linki
1
@DLFCB Kurde i Busquets przegoni Inieste, a tak się fajnie rymująco ułoryło Messi, Xavi, Iniesta.
0
@norbi77 Szkoda ze nic z tego nie mam.
1
@Sau_Ron 1. athletic bilbao
2. atletico madryt
3. bayern monachium
3
No to teraz wiadomo dlaczego był tak ubrany, takze mozna wybaczyć
4
@Momals11 to Messi z 2015 roku, po fryzurze widać
1
@Xavinaldo nie, bez przesady, chociaz Pedri ma szanse dogonić Busquetsa.
2
@tomek8756 Średnia z twarzy dla mnie.
0
@IronSanHybrid Ja uwazam, ze uzywają tych zwrotów dlatego, by inni myśleli ze dobrze piszą i są obiektywnymi znawcami, a ci co tak piszą myślą ze są mądrzy i wykształceni czy nieomylni. Oczywiście mam na myśli tylko fora internetowe, a nie ze na zywo.
0
@KochamInieste No, ale tez spójrzmy obiektywnie w dwie strony, poniewaz Atletico miało 3 bardzo groźne sytuację, Felix dwie i jeszcze główka Savicia, co byłoby wtedy jakby wykorzystali te sytuację? one były chyba w pierwszej połowie kiedy graliśmy najlepiej. Oczywiście nikt o tym nie teraz nie pamięta.
2
Traore to taki wuja na sterydach, dzik, byczek, nie wiem jak go opisać XD
0
Alealeale alealealela lalalalalaal parapraprap;
7
@Sau_Ron Ten Modrić mnie przeraza w tej nagrodzie, masakra.
0
@Naturopata No to moze jednak oni mają.
0
@Naturopata Pewnie jakieś głupie przepisy i musi nosić.
2
@Criss18Barca No i sprowokowałeś z tym Busquetsem, bo i tak nie był by lepszy od Iniesty, Xaviego i Zidana, mógłby być czwarty gdyby dodać mu te %.
5
@Barca1992 Data wazności człowieka XD