pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@verdant I jeszcze np. 10 przykazań jak zmienili, ciekawe w jakim celu wyrzucili 2 przykazanie? I jak rozdzielili 10, teraz nie jest średniowiecze, ze mogą wciskać ludziom kit, większość ma dostęp do wiedzy i informacji i wiedzą jak jest i jakie zbrodnie kościół popełniał i popełnia, jedynie emeryci i niektóre starsze osoby w to wiezą, bo są tak nauczeni i jest mi ich bardzo szkoda, bo wierzą i dają pieniądze na oszustów. Ja mieszkam na wsi i słyszałem od mieszkańców, ze ma być składka na remont dachu kościoła i okazało się, ze kazdy mieszkaniec wsi ma dać 1000 zł. No to kurde niektórzy nie mają za co zyć w tej wsi, a mają płacić na budynek do którego nawet nie chodzą? Czemu kuria nie zasponsoruje czy inne jakieś ich władze, tylko jak te krwiopice wysysają z obywateli, a ci jeszcze im dają. I jeszcze politycy nic im nie zrobią, bo "wysłannicy bozy" mają do tego prawo, by udzielać się w tv, bo są duzą korporacją czy czymś. Oczywiście niektórzy ci duchowni są normalni, ale to jest moze ze 2%.
2
@Kengo Mi bramę zdjęli i wawlili do rowu na przeciwko mojego domu XD, nie dałem cukierka to zrobili psikusa, ale następnym razem jak przyjdą i spytają cukierek albo psikus to powiem guma i w plery te hołotę.
0
@Lukdedomb Tez istnieje taka mozliwość, ze niektóre organizmy na nią źle reagują, więc po co się kłócić? Sam uwazam, ze ta szczepionka jest trochę podejzana, poniewaz szczepionki robi się latami, a nie sru pierdzielniemy kilka rodzajów w niecały rok. Istnieje tez mozliwość, ze to po prostu zwykłe witaminy i rząd wciska wszystkim kit, a ludzi się kłucą potem w internecie czy skuteczna czy zabija czy się nie szczepić.
2
@Lukdedomb I zaszczepieni umierają i niezaszczepieni, po co się wykłócać o takie coś, nie rozumiem niektórych ludzi, naprawdę smutne to jest.
1
@verdant Ten cały kościół to największa mafia na przestrzeni 2000 lat, to jak wykorzystują Boga, ludzi to przechodzi ludzkie pojęcie. Wystarczy poczytać Biblię, czy obejrzeć jakieś filmy oparte na faktach i wtedy widać wszystko jak tam mafia zmanipulowała wszystko, chyba tylko wyborcy pisu im wierzą, bo Rydzyk kolega Kaczora.
0
@AnnaMarianna ja chciałbym z tego samego rocznika co ja
1
@Jakub1513 Kto uzywa poziomicy ten jest chyba zza granicy.
3
@tomek8756 XD męzczyzny szuka, to brzmi jakby szukała sponsora czy chłopa na pokaz niz miłości, pusta baba.
3
@kryhaa Dzięki za słowa otuchy.
1
@Rewolucja123 No, a najgorsze jest to, ze tej mojej koleznaki nie widziałem od 2 lat, a nadal ją kocham XD. Wchodzę na fb i patrzę tylko czy nie zmieniał statusu związku, ale piszę wolny i czuję taki strach, ze kogoś znajdzie i nie wiem co ja ze sobą zrobię wtedy, ale wierzę ze się zmienię i otworzę w tych sercowych sprawach.
11
@tomek8756 Ja mam 21 lat(22 w tym roku) i nigdy do tej pory nie miałem dziewczyny, ale wynika to z tego, ze nie jestem zbyt rozmowny i nie chodzę na imprezy i tez nie umiem i nie lubię tańczyć. Zawsze jak jakiejś dziewczynie się podobałem to ze względu na te rzeczy traciła zainteresowanie, w jednej nawet jestem zakochany, ale wiem ze nie podołam i nie chce zeby ktoś tracił na mnie czas.
0
Wie ktoś moze co z tym zdalnym nauczaniem, będzie czy nie, bo nie oglądałem konferencji, a tutaj na pewno ktoś wie.
1
@Comfortable_ Ciekawe ile taki kosztuje, o bym kupił
0
@TheNekro94 Taka smutna prawda.
0
@arasz1819 też tak miałem na operze gx, ale usunołem tą przeglądarkę i przerzuciłem się na Microsoft edge i jest lepsza, nic nie wyskakuje.
1
@Herato To były najlepsze lata w piłce noznej, świetna generacja piłkarzy, zajebiste mecze na najwyzszym poziomie, a teraz to takie meh te wszystkie mecze, nie budzą takich emocji jak wtedy w tych latach.
0
@Pawel13sz Jak ta muza się nazywa?
1
@Pawel13sz Ja chciałem Lacazeta
0
@FC1899Barca City, teraz niech będzie era angielskich zespołów, a potem my za kilka lat ich zjemy heheeh
0
@Grubson06 Balans jak u Messiego
3
@Pawel13sz Napastnik kompletny, a nie jakieś dobijacze.
0
@TheNekro94 Oj tak, tyle wybitnych polskich aktorów na jednym odcinku.
2
@Kusco15 Pamiętam jak chciałem Lacazetta w Barcelonie, ale przyszedł Suarez więc nie najgorzej wyszło.
0
@Barca1992 W biedronce cola po 4 coś za 2 litry
0
@Encore Ona ćwiczy i dlatego tak sądzisz, ze niby sztuczna
2
@kuz Nie no, ja się w pełni z tobą zgadzam, przez takie coś młodziez jest coraz to głupsza, bo biorą przykład z takich ludzi, nawet nazywają ich swoimi idolami. Porazka totalna
0
@draxidox Ja jak byłem mały to zawsze miałem taką tradycję, ze kupuję petardy wszelkiego rodzaju i jazda, tak przez 10-13 lat robiłem, a teraz od dwóch lat juz mnie nie jara, wiek robi swoje 21 lat to juz nie czas na zabawy w petardy.
0
@amanter Ja juz o tym duzo wcześniej myślałem, ze to moze być ktoś na wzór Villi.
1
@barcanawieki Nie, u mnie zawsze się mówi, ze to na szczęście i nic się nie stało.
1
@DaPidejpi Kurde nie wiedziałem, sugerowałem się tym ze był tam mundial, więc jest spoko kraj XD