partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka szkoda, że ten Olmo jest tak szklany. Kluczowa zmiana dziś.
1
To jest kurwa rzut karny
3
Więcej klepania, na pewno wygramy…
0
Skończy się chyba na remisie
0
Czemu on to prawa kopał
0
Araujo łapie tutaj czerwo
0
Pewnie będzie spalony na złość
0
DNA Barcelony - bycie przegrywami.
1
Inigo i Cubarsi co oni zrobili
0
Za co Raphinha gra dalej? Za nazwisko?
1
Holenderski holownik pierw złamał linie spalonego a potem się obciął XD. Wszystko w ciągu dwóch sekund.
2
De Jong nasz kapitan ;)
23
Od Martina dzisiaj gorsze jest tylko pieprzenie tutaj co niektórych, że już tego nie wygramy, że na LM już nie ma co liczyć i że ogólnie już po sezonie.
1
Gdyby nie wylew Szczęsnego może i by się udało to wygrać w trybie eko. No ale niestety trzeba się teraz napocić. Yamal potrzebny od zaraz, Fermina też bym zdjął za Gaviego. No i ten Martin… TRAGEDIA
2
Typowy holenderski holownik
0
Ten Martin to jest taka tragedia, że ręce opadają
0
@kamiVeB Chyba najgorszy
4
Ta niechlujność Fermina jest już wkurwiająca
3
Ten gol na 1:1 wybił nas z rytmu ewidentnie.
3
Co robi Lewandowski? Czemu on nie podał? Sam ze sobą gra?
0
Spalony??? Czy nie
7
Dobra intensywność. Wygramy to.
7
Zamieniłbym tylko Fermina z Gavim, bo ten marnuje proste sytuacje na potęgę i Gavi ostatnio gra za mało. Tak to skład git.
2
Celta to nie jest ekipa na jakieś bardzo duże rotacje. Oni są mocni, co innego takie Vallaoid.
0
@19Macio93 Tylko, że koszykówka to sport numer 2 w Hiszpanii.
0
@takisobiektos Kolejny trener co ma dosyć De Laurentiisa? Zero zdziwienia XD
0
@Janas11224 Dokładnie te miałem na myśli.
0
@mordini123 Szkoda, że sama WMka zapowiada się kiepsko.
0
@Janas11224 Polecam takie tabletki. Jedna kosztuje z 50 zł, chociaż też zależy to od wagi psa i masz spokój na około miesiąc. Ja je kupuje w maxizoo
2
Flick wygłosił złamany jak swego czasu Guardiola. Mam nadzieję, że w szatni za to nagrodzony tak samo jak Pep wtedy brawami.