0

Jaka szkoda, że ten Olmo jest tak szklany. Kluczowa zmiana dziś.

1

To jest kurwa rzut karny

3

Więcej klepania, na pewno wygramy…

0

Skończy się chyba na remisie

0

Czemu on to prawa kopał

0

Araujo łapie tutaj czerwo

0

Pewnie będzie spalony na złość

0

DNA Barcelony - bycie przegrywami.

1

Inigo i Cubarsi co oni zrobili

0

Za co Raphinha gra dalej? Za nazwisko?

1

Holenderski holownik pierw złamał linie spalonego a potem się obciął XD. Wszystko w ciągu dwóch sekund.

2

De Jong nasz kapitan ;)

23

Od Martina dzisiaj gorsze jest tylko pieprzenie tutaj co niektórych, że już tego nie wygramy, że na LM już nie ma co liczyć i że ogólnie już po sezonie.

1

Gdyby nie wylew Szczęsnego może i by się udało to wygrać w trybie eko. No ale niestety trzeba się teraz napocić. Yamal potrzebny od zaraz, Fermina też bym zdjął za Gaviego. No i ten Martin… TRAGEDIA

2

Typowy holenderski holownik

0

Ten Martin to jest taka tragedia, że ręce opadają

0

@kamiVeB Chyba najgorszy

4

Ta niechlujność Fermina jest już wkurwiająca

3

Ten gol na 1:1 wybił nas z rytmu ewidentnie.

3

Co robi Lewandowski? Czemu on nie podał? Sam ze sobą gra?

0

Spalony??? Czy nie

7

Dobra intensywność. Wygramy to.

7

Zamieniłbym tylko Fermina z Gavim, bo ten marnuje proste sytuacje na potęgę i Gavi ostatnio gra za mało. Tak to skład git.

2

Celta to nie jest ekipa na jakieś bardzo duże rotacje. Oni są mocni, co innego takie Vallaoid.

0

@19Macio93 Tylko, że koszykówka to sport numer 2 w Hiszpanii.

0

@takisobiektos Kolejny trener co ma dosyć De Laurentiisa? Zero zdziwienia XD

0

@Janas11224 Dokładnie te miałem na myśli.

0

@mordini123 Szkoda, że sama WMka zapowiada się kiepsko.

0

@Janas11224 Polecam takie tabletki. Jedna kosztuje z 50 zł, chociaż też zależy to od wagi psa i masz spokój na około miesiąc. Ja je kupuje w maxizoo

2

Flick wygłosił złamany jak swego czasu Guardiola. Mam nadzieję, że w szatni za to nagrodzony tak samo jak Pep wtedy brawami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?