partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@[Oli] 10 lat bez LM i Ty nie masz na nią ciśnienia gdy już jesteśmy w półfinale po 5 latach? Bez jaj. Jak dla mnie LM to priorytet.
2
@Coutinho007 Vitor Roque
1
Nie ma szans, że my nie przejdziemy tego Interu. No po prostu w to nie uwierzę. Robimy ich na miękko.
#pokora
1
Ten Inter to chyba do przerwy robimy z 3:0 luźno nie? Tylko w ataku bez samolubstwa i łatwiutko.
0
Bobby co za pipka XD
8
2 minuta, już trzech leżało na murawie XD. Definicja meczu z Getafe, obrzydliwa ekipa.
1
@fc20barca Hiszpania czy Włochy to zdecydowanie inny tryb życia. Tam ludzie żyją spokojnie, powoli, nigdzie im się nie spieszy. Pracę zaczynają później, mają sieste i tam nocą miasta dalej tętnią życiem.
1
@Tuc Jak piszesz, że rzucasz to ona nie zadziała.
1
@Who_you_mam No ja czytałem, że architekci Limaku byli aż w szoku, bo początkowo miało to wyglądać inaczej, a musieli się cofnąć do etapu który nie był nawet przewidywany.
2
@Who_you_mam Wiadomo, że Lapcio bajek naopowiadał, ale stadion okazał się taką ruiną, że przecież musieli wzmocnić fundamenty od podstaw żeby on się nie zawalił. To też spowodowało ogromne opóźnienia m, no i jeszcze problemy z tą zgodą na pracę 24/7. Dużo przeszkód na drodze się niestety pojawiło.
1
Teraz tam Xaviego wpuścić żeby ładnie przyciął.
39
Pedri to obecnie numer jeden na świecie bez podziału na pozycję. Zawodnik dla którego odpalasz mecze i się po prostu delektujesz.
2
Iniesta zdecydowanie skończył z poważnym graniem zbyt szybko :/
0
@Bernard777 Czyli na Camp Nou, brawo XD
7
@Bernard777 XD, całkiem niedawno czyli kiedy?
0
@GucioH Ale Martin tym bardziej nie wykorzysta korytarza. Podawać podaje do najbliższego, w defensywie przeciętny. Eric ma lepszą technikę, zapewnić może utrzymanie się przy piłce.
0
@GucioH Z Vallaoid bym spróbował Erica na LO pod kątem meczów jakie nas czekają niedługo z Realem i Interem, bo nie wyobrażam sobie Martina z nimi od pierwszej minuty, a Fortowi brakuje niestety ogrania na takie mecze.
3
6. Czekamy na Pablo Torre który obecnie bardziej zasługuje na jakieś minuty aniżeli Fermin.
1
@FCB24 Ja to wiem, ty to wiesz, i ci co znają się na piłce to wiedzą. Ludzie co patrzą tylko na cyferki nie, a potem właśnie te cyferki są brane pod wagę do plebiscytów takich jak złota piłka. No chyba, że grasz w Realu też i cię wypompują jak kiedyś Modricia.
2
To jest skandal jak wczoraj Yamal okradł Pedriego z asysty. W ogóle Pedri wczoraj zagrał taki koncert, do cyfr nic nie dodał, dziś mecz bialasow Bellingham strzeli jakiegoś farfocla i ludzie będą się bardziej jarać XD
1
@PatrychoO Swoją drogą, ależ RAW wczoraj ugotował Tryplak. Jedno z najlepszych w historii po WMce zdecydowanie.
0
@Trojanek23 No i tragiczne wykończenie, niechlujne podania. Nie mogę mu zabrać chęci, ale jest w swoim graniu mega chaotyczny.
0
@barcelonaLM Araujo to najlepiej na ławce.
0
@tbas On ma jakiegoś platfusa zamiast stopy. Nie da się aż tak źle oddawać strzałów jak on.
1
Może na Real i Inter trzeba wystawić Erica na LO? Dziś zagrał super na boku. Wystarczy że będzie po prostu ogarniał defensywę i zapewniał utrzymanie piłki, witym jest dobry. Martin to jest tragedia, a Fort bez ogrania i zbyt zielony.
1
Dobry i zarazem irytujący mecz.
1
@beter2 Torre to powinien grać zamiast bezpłciowego Fermina.
13
Ja pierdolę gdzie się podziała drużyna? Wszyscy się chamią na tego gola. To nie powinno tak wyglądać i na początku sezonu nie wyglądało…
0
Fermin to musi mieć jakiegoś platfusa, bo to jest niemożliwe żeby aż tak nie umieć strzelać.
2
To już jest przesada, Yamal…
Zabierają tylko asysty Pedriemu