0

Canal+ już nie wrzuca skrótów?

0

@daniel32778 „Potężne” Galacticos

16

Pamiętam okres jak co roku sezon po sezonie byliśmy w minimum półfinale LM, aż do sezonu 13/14. A teraz pierwszy półfinał od 6 lat, totalna abstrakcja.

1

@Bernard777 Czyli PSG też awansowało po blamażu?

1

@WiernyKibic111 Co Ty pierdolisz XDD

0

Nie mogę oglądać. Gramy jakbyśmy mieli stracić przewagę 4:0?

2

@Cule1234 Mam pomysł. Niech dadzą zadecydować Flickowi :)

3

1

@626 Idź i go zastąp

4

@QQL5 Dlatego tak ciśnie po bankach i Glapińskim, bo do oddania pewnie z 16 XD

0

@BORO_12 Dlatego trzeba kogoś pokroju Olmo. Czyli 60 baniek za kogoś dostępnego do gry przez 30% całego sezonu.

0

@626 Na pewno mądrzejszy od Ciebie

0

Żeby się czasem nie posrali w tym Madrycie od tej „wiary”.

0

Debata będzie na yt?

1

@Barca_Big_Moment Sezon 2022/23 jego peak kariery.

2

Dawno play offy się nie zapowiadały tak ciekawie zarówno na wschodzie jak i na zachodzie. Mega fajny sezon, no i czas zacząć w końcu poważne granie.

0

@Inmate No i Mentzen też chyba dalej chce aby państwo wydawało jakiś % PKB na zdrowie?
Z roku na rok płacimy więcej? Gdzie to wszystko znika? Chyba na pensjach dyrektorów w szpitalach itd.

3

@kubix05 Najbardziej to ja go kojarzę z serialu Sons of Anarchy, niesamowity kut**

1

Marc Marquez znów dziś ugotował! Ależ to jest GOACIK

0

Czemu Ferrari jako jedyne jedzie na średnich? XD przez to tylko stracili pozycję XD

2

Szkoda, że udało im się strzelić przed tym czerwem

1

@Astad Na stronie Arsenalu jest mało artykułów. Jeśli mówi o kanonierzy.com

0

@wrona Gość nie ma dynamiki na topowego lewego obrońcę.

2

@LambiPL Klasyka. Zero argumentów i pisanie dla pisania.

1

@JimMorrisonFCB Poprzedni sezon miał beznadziejny.

11

@Azazel_Pazuzu @tbas @Eto'o9 R10 A czy nie jest tak, że Mentzen opiekę zdrowotną chce zbudować na wzór takiej jaką mają w Niemczech czy Szwajcarii? Gdzie jest kilku ubezpieczycieli i rywalizują o klienta? Zresztą u nas przed NFZ w latach 90 też chyba tak było nie? Bo opierało się na kasach chorych. I na takim Śląsku ludzie byli zadowoleni, bo dobrze ktoś tam nad tym sprawował piecze.
Ogólnie dyskusja o służbie zdrowia wśród polityków jest jak próba wynalezienia koła na nowo. Co wybory obiecują, mają swoje „pomysły”, władza się „zmienia”, a służba zdrowia z roku na rok coraz gorsza. I tutaj porównanie do dziurawego wiadra jak najbardziej trafne, bo hajsu dowalają coraz to więcej tam.

3

@LambiPL Bez przesady. W mistrzowskim sezonie Xaviego grał bardzo dobrze.

0

@macio_944 @Pedri16Future Balde akurat z Realem zawsze rozgrywa świetne spotkanie.

0

Zerojedynkowy Martin na kluczową część sezonu. Tragedia…

2

@Who_you_mam To i tak sukces. Zawsze mógł coś znowu wrzucić o „strasznych kierowcach”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?