partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Canal+ już nie wrzuca skrótów?
0
@daniel32778 „Potężne” Galacticos
16
Pamiętam okres jak co roku sezon po sezonie byliśmy w minimum półfinale LM, aż do sezonu 13/14. A teraz pierwszy półfinał od 6 lat, totalna abstrakcja.
1
@Bernard777 Czyli PSG też awansowało po blamażu?
1
@WiernyKibic111 Co Ty pierdolisz XDD
0
Nie mogę oglądać. Gramy jakbyśmy mieli stracić przewagę 4:0?
2
@Cule1234 Mam pomysł. Niech dadzą zadecydować Flickowi :)
3
Ciekawe XD
https://zapodaj.net/plik-FxXoZ10f6m
1
@626 Idź i go zastąp
4
@QQL5 Dlatego tak ciśnie po bankach i Glapińskim, bo do oddania pewnie z 16 XD
0
@BORO_12 Dlatego trzeba kogoś pokroju Olmo. Czyli 60 baniek za kogoś dostępnego do gry przez 30% całego sezonu.
0
@626 Na pewno mądrzejszy od Ciebie
0
Żeby się czasem nie posrali w tym Madrycie od tej „wiary”.
0
Debata będzie na yt?
1
@Barca_Big_Moment Sezon 2022/23 jego peak kariery.
2
Dawno play offy się nie zapowiadały tak ciekawie zarówno na wschodzie jak i na zachodzie. Mega fajny sezon, no i czas zacząć w końcu poważne granie.
0
@Inmate No i Mentzen też chyba dalej chce aby państwo wydawało jakiś % PKB na zdrowie?
Z roku na rok płacimy więcej? Gdzie to wszystko znika? Chyba na pensjach dyrektorów w szpitalach itd.
3
@kubix05 Najbardziej to ja go kojarzę z serialu Sons of Anarchy, niesamowity kut**
1
Marc Marquez znów dziś ugotował! Ależ to jest GOACIK
0
Czemu Ferrari jako jedyne jedzie na średnich? XD przez to tylko stracili pozycję XD
2
Szkoda, że udało im się strzelić przed tym czerwem
1
@Astad Na stronie Arsenalu jest mało artykułów. Jeśli mówi o kanonierzy.com
0
@wrona Gość nie ma dynamiki na topowego lewego obrońcę.
2
@LambiPL Klasyka. Zero argumentów i pisanie dla pisania.
1
@JimMorrisonFCB Poprzedni sezon miał beznadziejny.
11
@Azazel_Pazuzu @tbas @Eto'o9 R10 A czy nie jest tak, że Mentzen opiekę zdrowotną chce zbudować na wzór takiej jaką mają w Niemczech czy Szwajcarii? Gdzie jest kilku ubezpieczycieli i rywalizują o klienta? Zresztą u nas przed NFZ w latach 90 też chyba tak było nie? Bo opierało się na kasach chorych. I na takim Śląsku ludzie byli zadowoleni, bo dobrze ktoś tam nad tym sprawował piecze.
Ogólnie dyskusja o służbie zdrowia wśród polityków jest jak próba wynalezienia koła na nowo. Co wybory obiecują, mają swoje „pomysły”, władza się „zmienia”, a służba zdrowia z roku na rok coraz gorsza. I tutaj porównanie do dziurawego wiadra jak najbardziej trafne, bo hajsu dowalają coraz to więcej tam.
3
@LambiPL Bez przesady. W mistrzowskim sezonie Xaviego grał bardzo dobrze.
0
@macio_944 @Pedri16Future Balde akurat z Realem zawsze rozgrywa świetne spotkanie.
0
Zerojedynkowy Martin na kluczową część sezonu. Tragedia…
2
@Who_you_mam To i tak sukces. Zawsze mógł coś znowu wrzucić o „strasznych kierowcach”