partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to jest miękka faja i pajac
0
@pax W remontadzie z PSG najbardziej boli to, że ona nic nie dało. Następny mecz w LM na wyjeździe i znowu zagrana mega sraka
3
@Vampir707 Elektryki to jest największe nieporozumienie w historii motoryzacji. Kiedyś rozwijano motoryzację dodając wygląd, osiągi, ułatwienia, wspomagania, bezpieczeństwo. A dziś? Zastanawiasz się czy przykładowo dasz radę dojechać z Krakowa do Warszawy żeby nie robić postoju na jakieś ładowanie XD
0
@Torto Leon zawodowiec to najbardziej przereklamowany film ever. Fabuła beznadziejna, nijaka, nudna. Oldman to jedyny pozytyw tego filmu.
0
@DTMisTheBest MotoGP >
2
@Astad Przecież City po niego ruszy. Za De Bruyne jak znalazł zawodnik.
1
Co to było za wybicie tego gościa z Bilbao? XD żenująco co oni dziś zagrali. Zasłużona wygrana Realu.
0
Ten Bellingham to jest w czepku urodzony. Każda przebitka wygrana, ktoś z nim się pojedynkuje to się w polu karnym obetnie, ogólnie on przyciąga te piłki jak magnes. Czasami to aż niewiarygodne
1
Po co on idzie do monitora? Haha oni chcą to uznać i robią taką szopkę.
Wow szok
0
Żałosne Bilbao było w tym meczu
1
Ten szczur Asensio szybki jest w opór
1
Patrząc po statystykach to Bilbao wyglada jak spadkowicz.
1
@Kamiloza91 Typowy wyrobnik, żaden wirtuoz.
1
Bilbao nic tu nie ugra
2
Verstappen pajacu oddawaj pozycję
0
Dziś w tv pokazywali jakiś więźniów na Ukrainie co wrócili z niewoli do kraju na święta i jeden z nich był złapany na ujęciu kamery jak gadał z kimś mając najnowszego IPhone 16 pro. Trochę dziwne, że ktoś kto potencjalnie był niedawno w niewoli posiada taki telefon.
0
@Transu96 Jedno duchowe i body ma połamane żebra
1
@Transu96 Mental pluje, body zlizuje.
0
@SelloutCrowd Nadzekalem tylko na holownika i Martina. I po drugie nie pisałem, że już nic nie wygramy.
No i jeszcze napisałem o wiecznie żywym DNA frajerów, gdzie miałem namyśli w sumie de jonga i Araujo. Czyli ostatnich rycerzow…
1
@Luciano99 Jeszcze jest misja do wykonania na kafejce szefie…
1
@ShawnC To Fati XD
8
@Luciano99 Czekamy na Ciebie żołnierzu…
0
@mekston To nie kwestia wiary nawet. Lubie czasem rzucać zaklęcia ;)
1
@Bocheno1 No Madrycioki
1
@ShawnC Ferran da radę.
1
Starcie Mingezy ze Szczęsnym to nie jest karny, bo Wojtek w niego ręką wpadł dawno po strzale. Więc ta interwencja nie miała wpływu na to, że Mingueza oddał strzał niecelny.
1
Olmo wpuszczać tylko na kluczowe mecze sezonu teraz żeby się nie połamał.
0
@mekston Cudownie że się myliłem
0
@clyde Daj spokój, dla niego LM już przegraliśmy jak coś XD
0
Pięknie, kamień z serca VAMOOOOS