0

Ale to jest miękka faja i pajac

0

@pax W remontadzie z PSG najbardziej boli to, że ona nic nie dało. Następny mecz w LM na wyjeździe i znowu zagrana mega sraka

3

@Vampir707 Elektryki to jest największe nieporozumienie w historii motoryzacji. Kiedyś rozwijano motoryzację dodając wygląd, osiągi, ułatwienia, wspomagania, bezpieczeństwo. A dziś? Zastanawiasz się czy przykładowo dasz radę dojechać z Krakowa do Warszawy żeby nie robić postoju na jakieś ładowanie XD

0

@Torto Leon zawodowiec to najbardziej przereklamowany film ever. Fabuła beznadziejna, nijaka, nudna. Oldman to jedyny pozytyw tego filmu.

0

@DTMisTheBest MotoGP >

2

@Astad Przecież City po niego ruszy. Za De Bruyne jak znalazł zawodnik.

1

Co to było za wybicie tego gościa z Bilbao? XD żenująco co oni dziś zagrali. Zasłużona wygrana Realu.

0

Ten Bellingham to jest w czepku urodzony. Każda przebitka wygrana, ktoś z nim się pojedynkuje to się w polu karnym obetnie, ogólnie on przyciąga te piłki jak magnes. Czasami to aż niewiarygodne

1

Po co on idzie do monitora? Haha oni chcą to uznać i robią taką szopkę.

Wow szok

0

Żałosne Bilbao było w tym meczu

1

Ten szczur Asensio szybki jest w opór

1

Patrząc po statystykach to Bilbao wyglada jak spadkowicz.

1

@Kamiloza91 Typowy wyrobnik, żaden wirtuoz.

1

Bilbao nic tu nie ugra

2

Verstappen pajacu oddawaj pozycję

0

Dziś w tv pokazywali jakiś więźniów na Ukrainie co wrócili z niewoli do kraju na święta i jeden z nich był złapany na ujęciu kamery jak gadał z kimś mając najnowszego IPhone 16 pro. Trochę dziwne, że ktoś kto potencjalnie był niedawno w niewoli posiada taki telefon.

0

@Transu96 Jedno duchowe i body ma połamane żebra

1

@Transu96 Mental pluje, body zlizuje.

0

@SelloutCrowd Nadzekalem tylko na holownika i Martina. I po drugie nie pisałem, że już nic nie wygramy.

No i jeszcze napisałem o wiecznie żywym DNA frajerów, gdzie miałem namyśli w sumie de jonga i Araujo. Czyli ostatnich rycerzow…

1

@Luciano99 Jeszcze jest misja do wykonania na kafejce szefie…

1

@ShawnC To Fati XD

8

@Luciano99 Czekamy na Ciebie żołnierzu…

0

@mekston To nie kwestia wiary nawet. Lubie czasem rzucać zaklęcia ;)

1

@Bocheno1 No Madrycioki

1

@ShawnC Ferran da radę.

1

Starcie Mingezy ze Szczęsnym to nie jest karny, bo Wojtek w niego ręką wpadł dawno po strzale. Więc ta interwencja nie miała wpływu na to, że Mingueza oddał strzał niecelny.

1

Olmo wpuszczać tylko na kluczowe mecze sezonu teraz żeby się nie połamał.

0

@mekston Cudownie że się myliłem

0

@clyde Daj spokój, dla niego LM już przegraliśmy jak coś XD

0

Pięknie, kamień z serca VAMOOOOS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?