partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ptrx Ale nie ma już dryblingu z piłka przy nodze
0
@Sulimo W takim razie sytuacja Ferrana to też setka.
4
@Sulimo 100 to zmarnował człowieku Araujo, a nie Fati.
0
Jak tego nie wygramy to masakra. Powinno być z 4:0 już
0
Gramy strasznie samolubnie pod bramką
1
Pierwsza połowa i raczej skończy się 0:0, a powinno 3/4:0. Takie mecze irytują najbardziej.
2
Ferran już mnie w tym meczu wkur***
4
Tylko Fati może odczarować tę bramkę dziś
0
Nosz kur** nie wpadnie ta piłka
2
Nie szukałbym winy w Forcie, przecież jemu tam brakuje asekuracji. Ida akcje 2 na 1.
0
Ferran co sie chami
2
Ferran? Czemu on nie podał? Fati miałby sam na sam
1
@RoberDzik Hatrick Fatiego
0
@sergio5 Mój wujek powiedział kiedyś coś innego...
1
@blakkudium Haaland z wozu, City lżej.
0
XD wy się serio boicie rezerwowej Mallorci, hit
0
@4drian0 No okej, ale spójrz na ich dzisiejszy skład. Tam nie ma połowy, a niektórych nawet na ławce.
0
Liczę na to, że Torre też dziś dostanie szansę.
0
@4drian0 No tylko, że Osasuna to był wyjazd i oni grali swoim najmocniejszym składem. Serio nie widzisz różnicy?
20
Ja jebe Mallorca sama bez połowy zawodników, a tu już narzekania, że Flick zrobił jakieś rotacje. A jak Flick nie robi rotacji to też narzekacie. Nie da się wam dogodzić, wiecznie źle i wiecznie niedobrze. Rzyg
0
@tbas Jak Mallorca sama nie ma połowy składu, ale się sracie…
0
9 Hiszpanów w składzie. I to się szanuje.
2
Wczoraj skończyłem oglądać Sopranos i czuję niesamowitą pustkę. Dzień bez Toniego to dzień stracony :/
0
@Sekstet2009 Real po raz kolejny nie obroni mistrzostwa Hiszpanii
0
W jednej niech dadzą Pereza, a w drugiej Kamila Gałe
1
@CLS63AMG Walimy ich na suke
0
@Criss18Barca Osiągnął więcej niż póki co Pedri
0
@Criss18Barca A to Thiago był nikim?
1
Ale sobie wymyślili godzinę tego meczu z Mallorcą na środku tygodnia, 21:30…
0
Ale to jest miękka faja i pajac