0

@ptrx Ale nie ma już dryblingu z piłka przy nodze

0

@Sulimo W takim razie sytuacja Ferrana to też setka.

4

@Sulimo 100 to zmarnował człowieku Araujo, a nie Fati.

0

Jak tego nie wygramy to masakra. Powinno być z 4:0 już

0

Gramy strasznie samolubnie pod bramką

1

Pierwsza połowa i raczej skończy się 0:0, a powinno 3/4:0. Takie mecze irytują najbardziej.

2

Ferran już mnie w tym meczu wkur***

4

Tylko Fati może odczarować tę bramkę dziś

0

Nosz kur** nie wpadnie ta piłka

2

Nie szukałbym winy w Forcie, przecież jemu tam brakuje asekuracji. Ida akcje 2 na 1.

0

Ferran co sie chami

2

Ferran? Czemu on nie podał? Fati miałby sam na sam

1

@RoberDzik Hatrick Fatiego

0

@sergio5 Mój wujek powiedział kiedyś coś innego...

1

@blakkudium Haaland z wozu, City lżej.

0

XD wy się serio boicie rezerwowej Mallorci, hit

0

@4drian0 No okej, ale spójrz na ich dzisiejszy skład. Tam nie ma połowy, a niektórych nawet na ławce.

0

Liczę na to, że Torre też dziś dostanie szansę.

0

@4drian0 No tylko, że Osasuna to był wyjazd i oni grali swoim najmocniejszym składem. Serio nie widzisz różnicy?

20

Ja jebe Mallorca sama bez połowy zawodników, a tu już narzekania, że Flick zrobił jakieś rotacje. A jak Flick nie robi rotacji to też narzekacie. Nie da się wam dogodzić, wiecznie źle i wiecznie niedobrze. Rzyg

0

@tbas Jak Mallorca sama nie ma połowy składu, ale się sracie…

0

9 Hiszpanów w składzie. I to się szanuje.

2

Wczoraj skończyłem oglądać Sopranos i czuję niesamowitą pustkę. Dzień bez Toniego to dzień stracony :/

0

@Sekstet2009 Real po raz kolejny nie obroni mistrzostwa Hiszpanii

0

W jednej niech dadzą Pereza, a w drugiej Kamila Gałe

1

@CLS63AMG Walimy ich na suke

0

@Criss18Barca Osiągnął więcej niż póki co Pedri

0

@Criss18Barca A to Thiago był nikim?

1

Ale sobie wymyślili godzinę tego meczu z Mallorcą na środku tygodnia, 21:30…

0

Ale to jest miękka faja i pajac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?