5

Dudek uśmiechnij się golfisto

1

@Kozinho. Koło króla musi się trzymać, potem będzie balanga na całego XD

2

Perez stary rumpie, uśmiechnij się trochę

0

Kounde the faking wall!!!

3

Wie ktoś może czy udało im się rudigera zamknąć już w klatce?

0

@JordiAlbion To był karny, bo ręka Valverde nie miała kontaktu z murawą. Takie są zasady.

2

No i kolejne potwierdzenie, że nie ma lepszego meczu na świecie od klasyku. Piękny mecz.

0

1/3 roboty wykonana!!! Campeones! Brawo drużyna! To jest właśnie mental zwycięzców! Wygraliśmy ten mecz jeszcze grając przeciwko 12 a nawet 13 licząc tego łysego idiote na varze. Pięknie, pięknie, VAAAAMOOOOOS

0

Płaczę hahaha kurwa jest. Pięknie, teraz to utrzymać. Błagam

0

Jak można tak uderzyć? Strzały Fermina to żart.

0

Bellingham i te jego długie szkity… zawsze je gdzieś wsadzi.

0

Raphinha dziś jest mega irytujący.

3

Dla mnie ten mecz to już jest skandal i wypatrzony wynik. Niezależnie od tego czy to wygramy czy nie. I tak, na Raphinha nie było karnego, ale cała reszta? Nie da się bardziej sędziować pod jedną ekipę aniżeli dzisiaj. Żałosne i tyle.

1

@ElKamil Yamal dziś dwie asysty wciąż.

3

A Ferrana dlaczego nie sprawdzali? Valverde w 1 połowie? Sprawdzają tylko to żeby pod Real wyszło. Żenada.

0

Taaaak, jazda z tymi cipami

0

Dzięki Raphinha. Więcej grania pod siebie.

0

No i oni pójdą na ciosem i chuj jest. Dzięki Raphinha, więcej grania pod siebie

0

No tak dziś się wylosował Raphinha „złota piłka”

2

Mimo, że wygrywamy to nie gramy na równych zasadach. Obrzydliwe jest jak mierdy niszczą futbol swoją telewizją i pychą.

3

Przecież ten wślizg Valverde z ręką to jest ewidentny karny.

2

Najgorsze u nas, że nasz Wawrzyniak ma już kartkę i będą pewnie na niego grać, szczególnie jak wejdzie Mbappe.

1

Widzicie, opłacało się wczoraj ten cały cyrk robić. Mierdy kończą tę połowę z jedną żółtą kartką, a powinni mieć z 5. To jest niedorzeczne i obrzydliwe.
I jeszcze te mierdy protesutuja, zero honoru.

1

Gdzie ten Wawrzyniak podaje? On ma tak pełne gacie, że szok

0

Prostesty się opłaciły :). Karny jak uj, ręka Valverde w powietrzu

0

Dobrali nutę co się tylko z tik tokiem kojarzy XD

0

Chyba więcej naszych kibiców, bo przy prezentacji składów na Real buczenie przebija wiwatowanie.

2

Zawsze będę wdzięczny Janasowi za to, że na mundial 2006 pojechaliśmy z poważnym bramkarzem, a zbyt słabi zostali w domach.

9

Dudek tak pieprzy, że uszy więdną i jeszcze wysłowić się nie potrafi.

0

Beznadziejny fryz Yamala XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?