partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dudek uśmiechnij się golfisto
1
@Kozinho. Koło króla musi się trzymać, potem będzie balanga na całego XD
2
Perez stary rumpie, uśmiechnij się trochę
0
Kounde the faking wall!!!
3
Wie ktoś może czy udało im się rudigera zamknąć już w klatce?
0
@JordiAlbion To był karny, bo ręka Valverde nie miała kontaktu z murawą. Takie są zasady.
2
No i kolejne potwierdzenie, że nie ma lepszego meczu na świecie od klasyku. Piękny mecz.
0
1/3 roboty wykonana!!! Campeones! Brawo drużyna! To jest właśnie mental zwycięzców! Wygraliśmy ten mecz jeszcze grając przeciwko 12 a nawet 13 licząc tego łysego idiote na varze. Pięknie, pięknie, VAAAAMOOOOOS
0
Płaczę hahaha kurwa jest. Pięknie, teraz to utrzymać. Błagam
0
Jak można tak uderzyć? Strzały Fermina to żart.
0
Bellingham i te jego długie szkity… zawsze je gdzieś wsadzi.
0
Raphinha dziś jest mega irytujący.
3
Dla mnie ten mecz to już jest skandal i wypatrzony wynik. Niezależnie od tego czy to wygramy czy nie. I tak, na Raphinha nie było karnego, ale cała reszta? Nie da się bardziej sędziować pod jedną ekipę aniżeli dzisiaj. Żałosne i tyle.
1
@ElKamil Yamal dziś dwie asysty wciąż.
3
A Ferrana dlaczego nie sprawdzali? Valverde w 1 połowie? Sprawdzają tylko to żeby pod Real wyszło. Żenada.
0
Taaaak, jazda z tymi cipami
0
Dzięki Raphinha. Więcej grania pod siebie.
0
No i oni pójdą na ciosem i chuj jest. Dzięki Raphinha, więcej grania pod siebie
0
No tak dziś się wylosował Raphinha „złota piłka”
2
Mimo, że wygrywamy to nie gramy na równych zasadach. Obrzydliwe jest jak mierdy niszczą futbol swoją telewizją i pychą.
3
Przecież ten wślizg Valverde z ręką to jest ewidentny karny.
2
Najgorsze u nas, że nasz Wawrzyniak ma już kartkę i będą pewnie na niego grać, szczególnie jak wejdzie Mbappe.
1
Widzicie, opłacało się wczoraj ten cały cyrk robić. Mierdy kończą tę połowę z jedną żółtą kartką, a powinni mieć z 5. To jest niedorzeczne i obrzydliwe.
I jeszcze te mierdy protesutuja, zero honoru.
1
Gdzie ten Wawrzyniak podaje? On ma tak pełne gacie, że szok
0
Prostesty się opłaciły :). Karny jak uj, ręka Valverde w powietrzu
0
Dobrali nutę co się tylko z tik tokiem kojarzy XD
0
Chyba więcej naszych kibiców, bo przy prezentacji składów na Real buczenie przebija wiwatowanie.
2
Zawsze będę wdzięczny Janasowi za to, że na mundial 2006 pojechaliśmy z poważnym bramkarzem, a zbyt słabi zostali w domach.
9
Dudek tak pieprzy, że uszy więdną i jeszcze wysłowić się nie potrafi.
0
Beznadziejny fryz Yamala XD