0

Ja jebe, ale z was beksy. Nigdy się niektórym nie dogodzi. Zawsze narzekanie i płacz.

0

Ten to ma "ambicje" XD

3

Za co niby Martin dostał 3? Najgorszy indywidualny występ piłkarza Barcelony jaki w tym sezonie widziałem...

0

@barczyk Co z tego jak te koszulki są cały czas niedostępne? Nike to żenada.

3

Valverde jak zawsze „pokazał” klasę w pucharach europejskich XD

0

@FcPortoFan1999 Chyba jeden chodził. Piotrek to był tylko statysta i nic więcej.

0

@Hasszz W tamtym sezonie rezerwy miały trenera który robił wyniki ponad stan. W tym sezonie jest z tym dużo gorzej.

1

Valverde standardowo w pucharach frajerstwo? Ziobro zdziwienia

0

Oho, już nas chcą przekręcić. Łysol który zawsze wie „najlepiej” a VAR podburza jego ego. No chyba, że on na nim siedzi to ktoś musi podejść i zobaczyć co on tam wymalował :)

3

Najlepszy program o piłce. Niesamowity luz, atmosfera, humor. No Kate i chłopaki robią mega robotę i oby jak najdłużej!

0

@Lewangoooolsky Jednak już lubisz Yamala i go nie wyzywasz? Oj :)

2

Dziwi mnie w ocenach tak "wysoka" nota dla Martina. 3,5? Za co? To był występ na 1...

0

A gdzie system chowania murawy pod koncerty które się i tak nie odbędą i tylko po to żeby ona wyglądała jak w okręgówce?

0

@F3DO A ja znam ten klub, widzę jak to wygląda i myślę. Zawsze jest tak samo. Rywal? 2 celne strzały i dwa gole. My? Do zdobycia jednego gola trzeba popsuć innych sytuacji. Same old shit.

0

@Keson Jedynie na czym mogą się opierać teraz to na FA. Nie mają żadnych assetow żeby wzmocnić drużynę bez jej osłabiania przy tym.

0

@Mattems Martin dobry zawodnik? Z której strony?

0

@F3DO Tylko my i wyjazdy w LM historycznie to nie napawa optymizmem.

2

@VeB 1899 Balde wróci na Inter

0

@LOPEZ16 To samo można powiedzieć w sumie o Ferminie. Co on takiego zrobił ostatnio na boisku, kiedy zagrał na tyle dobry mecz żeby ciągle otrzymywać szanse i być w hierarchii nad Gavim jeszcze? Nie mówiąc o tym, że nawet Torre lepiej wyglądał od niego kiedy dostawał szansę.

22

Modły żeby Balde wrócił. Kounde jakoś zastąpimy, bo Eric da radę.

0

Hahah Lakers 1st round exit cos pięknego. Ten pajac miał rację z tym ciągłym „Lakers in five” tylko że w drugą stronę haha. Nie ma bardziej aroganckich fanów aniżeli tych Lakers i pięknie dostali mokrą szmatą na ryjec XD.
Tutaj też był jeden taki co pisał już epopeje o możliwym finale itd po transferze Doncicia a tu dupa ;)

0

@Trojanek23 To nie jest ilość szczęścia tylko to jest granie przeciwko Barcelonie w Lam. Po prostu nie ma drugiej takiej drużyny jak my, która tak dużo stwarza prezentów, która mając taką przewagę marnuje tak dużo sytuacji i która potrafi aż tak bardzo się sfrajerzyć.

0

@Kozinho. Na jakim kanale? W zero nie widzę tego nawet żeby coś tam było.

0

@szonik94 A wiesz, że na wyjeździe się nie gra tak jak u siebie? Szczególnie właśnie Barcelona. Przecież my zawsze na wyjazdach byliśmy przeciętni do bólu.

0

Nie no jak można w półfinale w 1 minucie stracić, a idź pan w uj

0

Do poprawy to bronienia stref bocznych na rewanż. Inter dziś na wahadłach dosłownie nad zjadł, szczególnie Dumfries się bawił.

1

Szkoda, że Yamalowi przy tym strzale co taka dziwna poprzeczka poszła to mu zeszła piłka. To była meczowka, ale cóż.

0

Słodko gorzki mecz, wręcz jestem niezadowolony. Fajnie, że wróciliśmy ale nie tak to miało wyglądać. Jedziemy na rewanż na wyjazd bez żadnej zaliczki. Mieliśmy przed meczem Inter w totalnym dołku, a po tym meczu mamy Inter który wie, że może. Tak naprawdę to jestem wkurwiony, nie tak to miało wyglądać.

2

Skończy się 3:3 albo i gorzej. Nic nie gramy w drugiej połowie.

0

Ale nas Inter gwalci tymi wahadłami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?