partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja jebe, ale z was beksy. Nigdy się niektórym nie dogodzi. Zawsze narzekanie i płacz.
0
Ten to ma "ambicje" XD
3
Za co niby Martin dostał 3? Najgorszy indywidualny występ piłkarza Barcelony jaki w tym sezonie widziałem...
0
@barczyk Co z tego jak te koszulki są cały czas niedostępne? Nike to żenada.
3
Valverde jak zawsze „pokazał” klasę w pucharach europejskich XD
0
@FcPortoFan1999 Chyba jeden chodził. Piotrek to był tylko statysta i nic więcej.
0
@Hasszz W tamtym sezonie rezerwy miały trenera który robił wyniki ponad stan. W tym sezonie jest z tym dużo gorzej.
1
Valverde standardowo w pucharach frajerstwo? Ziobro zdziwienia
0
Oho, już nas chcą przekręcić. Łysol który zawsze wie „najlepiej” a VAR podburza jego ego. No chyba, że on na nim siedzi to ktoś musi podejść i zobaczyć co on tam wymalował :)
3
Najlepszy program o piłce. Niesamowity luz, atmosfera, humor. No Kate i chłopaki robią mega robotę i oby jak najdłużej!
0
@Lewangoooolsky Jednak już lubisz Yamala i go nie wyzywasz? Oj :)
2
Dziwi mnie w ocenach tak "wysoka" nota dla Martina. 3,5? Za co? To był występ na 1...
0
A gdzie system chowania murawy pod koncerty które się i tak nie odbędą i tylko po to żeby ona wyglądała jak w okręgówce?
0
@F3DO A ja znam ten klub, widzę jak to wygląda i myślę. Zawsze jest tak samo. Rywal? 2 celne strzały i dwa gole. My? Do zdobycia jednego gola trzeba popsuć innych sytuacji. Same old shit.
0
@Keson Jedynie na czym mogą się opierać teraz to na FA. Nie mają żadnych assetow żeby wzmocnić drużynę bez jej osłabiania przy tym.
0
@Mattems Martin dobry zawodnik? Z której strony?
0
@F3DO Tylko my i wyjazdy w LM historycznie to nie napawa optymizmem.
2
@VeB 1899 Balde wróci na Inter
0
@LOPEZ16 To samo można powiedzieć w sumie o Ferminie. Co on takiego zrobił ostatnio na boisku, kiedy zagrał na tyle dobry mecz żeby ciągle otrzymywać szanse i być w hierarchii nad Gavim jeszcze? Nie mówiąc o tym, że nawet Torre lepiej wyglądał od niego kiedy dostawał szansę.
22
Modły żeby Balde wrócił. Kounde jakoś zastąpimy, bo Eric da radę.
0
Hahah Lakers 1st round exit cos pięknego. Ten pajac miał rację z tym ciągłym „Lakers in five” tylko że w drugą stronę haha. Nie ma bardziej aroganckich fanów aniżeli tych Lakers i pięknie dostali mokrą szmatą na ryjec XD.
Tutaj też był jeden taki co pisał już epopeje o możliwym finale itd po transferze Doncicia a tu dupa ;)
0
@Trojanek23 To nie jest ilość szczęścia tylko to jest granie przeciwko Barcelonie w Lam. Po prostu nie ma drugiej takiej drużyny jak my, która tak dużo stwarza prezentów, która mając taką przewagę marnuje tak dużo sytuacji i która potrafi aż tak bardzo się sfrajerzyć.
0
@Kozinho. Na jakim kanale? W zero nie widzę tego nawet żeby coś tam było.
0
@szonik94 A wiesz, że na wyjeździe się nie gra tak jak u siebie? Szczególnie właśnie Barcelona. Przecież my zawsze na wyjazdach byliśmy przeciętni do bólu.
0
Nie no jak można w półfinale w 1 minucie stracić, a idź pan w uj
0
Do poprawy to bronienia stref bocznych na rewanż. Inter dziś na wahadłach dosłownie nad zjadł, szczególnie Dumfries się bawił.
1
Szkoda, że Yamalowi przy tym strzale co taka dziwna poprzeczka poszła to mu zeszła piłka. To była meczowka, ale cóż.
0
Słodko gorzki mecz, wręcz jestem niezadowolony. Fajnie, że wróciliśmy ale nie tak to miało wyglądać. Jedziemy na rewanż na wyjazd bez żadnej zaliczki. Mieliśmy przed meczem Inter w totalnym dołku, a po tym meczu mamy Inter który wie, że może. Tak naprawdę to jestem wkurwiony, nie tak to miało wyglądać.
2
Skończy się 3:3 albo i gorzej. Nic nie gramy w drugiej połowie.
0
Ale nas Inter gwalci tymi wahadłami