partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi Tak, a Martin to ma taki ciąg na bramkę XD
0
@ShawnC Ale skacze z 20 centymetrów niżej ;)
1
Naprawdę ten Martin? Zero wyciągania wniosków. Gość był zamieszany w stratę dwóch pierwszych goli, a i tak dalej gra ehhh
2
Ale nerwy… dajcie już ten mecz!
0
Oby tylko Hansi się opamiętał z tym Martinem aka Wawrzyniakiem
1
@wyrek No bo nie mieli. Ja się tylko naśmiewam z jednego typa takiego ;)
0
Czyli jednak konfa i pisland nie mają paktu o nieagresji skoro nawet już Mentzen grilluje nawrota? Hmmm dziwne
3
@Tasde Barcelona to nie jest klub który zadowala się minimalizmem.
6
@Zoker Pamiętam jak się z Realu śmiano, że 10 lat na Decime czekali, a tu my dzielimy póki co ten sam los czekając już 10 lat na kolejny triumf.
1
@kewin Czyli idziemy na zmianę. Więc dziś przyszedł czas na happy end.
0
@FcPortoFan1999 Będzie 4-0 dla Nowego Jorku
0
@Borry Nowy Embiid i Harden
0
@blakkudium Przeciętny zawodnik. Swój peak formy miał w City. Potem równia pochyła.
0
@ShawnC Nie pójść to nam może, bo wychodzimy jutro bez typowo bocznych obrońców.
0
@Barty Z tego co czytałem, to po półfinałach jest uruchamiany system losujący itd
Zresztą jaki byłby sens do 11 kwietnia skoro nie wiesz czy zagra w nim twoja drużyna?
Dobra niestety masz rację…
Jedyna nadzieja to jeszcze jako kibic danego klubu z puli 18 tysięcy biletów
2
@wakawaka Mamy świetny skład, cały sezon gramy super, doszliśmy już do półfinału. Chyba można myśleć i liczyć na zwycięstwo? Uważam, że nawet trzeba, bo jesteśmy Barcelona czyli klubem który zawsze aspiruje o najwyższe cele.
5
@ShawnC Super porównanie. Mecz z BVB z zaliczką 4:0, gdzie wyszli rozluźnieni vs mecz o wszystko gdzie po pierwszym meczu jest remisowo. Bardziej bym się martwił tym, że ostatni półfinał przez nas wygrany na wyjeździe to 2011…
To musi siedzieć w głowach, oby przełamać w końcu tą passę.
1
Marzę o tym żeby jutro nasi awansowali, następnie chce wziąć udział w loterii o bilety na finał, być wśród szczęśliwych wylosowanych, jechać na finał, obejrzeć zwycięstwo i świętować na mieście do białego rana. Czy to aż tak wiele? Chyba nie.
4
A tak ochoczo się kiedyś Trent deklarował, że drugi ulubiony jego klub po Liverpoolu to Barca ;)
0
@MesQueUnClub_87 Po prostu ryzyko. Czasem opłacalne, czasem nie.
2
@MesQueUnClub_87 Widocznie on sam się na to zgadza. Awans najważniejszy dla nich. Gdyby z Balde była podobna szansa pewnie zrobiono by u nas to samo.
3
W Interze nagle wszyscy magicznie wyzdrowieją, a u nas ci co mieli być out 2-3 tygodnie będą out 4-5 tygodni XD
0
@Uukasz_93 Zagrają o to miedzy sobą. Ostatnia kolejka Jaga-Pogoń
3
@Eklerek Biedne dzieci…
3
Dla mnie Chevalier to jest totalny kozak.
9
Napięcia przed najbliższymi dwoma meczami jest ogromne. Obyśmy nie pogrzebali tego świetnego sezonu na samym finiszu. To byłoby iście „barcelońskie”…
Liczę na happy end i możliwość ubiegania się o bilety do Monachium. Vamos!
5
Guler już lepszy od Yamala w rzeczywistości madryckiej?
1
@mekston No Benzema to był zawodnik nie tylko od goli. W grze kombinacyjnej to on zjada Mbappe na śniadanie.
1
Ter Stegen po takim rykoszecie by stał i się patrzył XD. Kurtuła to broni, leci kontra i gol na 2:0. Detale
5
Laboga jaki już podniecony XD