partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiecznie kłody pod nogi, idź pan w uj
1
Teraz? Teraz kontuzja? Czy my musimy mieć TYLE PECHA? Najbardziej pechowy klub ever…
1
Czemu nie podał???
0
To by było na tyle. Gówno będzie a nie Monachium
1
Raphinha to się pokaże coś do gry? Samym Yamalem to my nic nie zrobimy
1
Zaczynamy festiwal psucia setek
0
@macio_944 Nic się nie dzieje tak XD
1
Ja pierdolę pierwsze co myślałem przed meczem to oby dobrze zacząć no i mamy…
1
To jest jakiś żart?
1
Ależ antybarcelonskie studio. Poruszanie każdego scenariusza który byłby najlepszy dla Interu.
1
@Hosh Szkoda tylko, że przy Żydach nie stosuje takiej samej zasady.
0
Moje jedyne zmartwienie to Gerard Martin wiedząc, jak silne wahadła ma Inter i że na nich opiera swoją grę. Dumfries po stronie właśnie uszatego to bardzo dobry piłkarz, oby nie miał całego korytarza.
1
Jasny gwint, Gerard Martin…
1
@FcPortoFan1999 Po co? Jeden z najbardziej nijakich zespołów w Premier League.
0
@mekston Szukasz pretekstu żeby się tylko przyjebac, a po prostu napisałem swoją opinię i jak widzę ten mecz i jaki mi inny przypomina.
0
@Yoshi94 Aha, żenada.
0
@Bernard777 Dwóch cieniasów
0
@mekston Ale ja nie piszę o pierwszym meczu PSG tylko o drugim, który też grali na wyjeździe.
0
@Derean Do tego Vasquez zawieszony na dwa spotkania XD
2
Czy tylko według mnie Saka jest lekko przereklamowany? W sensie to dobry piłkarz, ale nic ponad to.
3
Strasznie nijaki ten Arsenal, niby dominują ale nic z tego nie mają. Z drugiej strony mają mega przeciętny atak.
0
@Seledynowy Przecież było pełno bialasow
3
Oho? Wraca połamany Dembele?
0
Ten mecz PSG wygląda tak samo jak z Liverpoolem. Udało im się strzelić na początku, a potem całe spotkanie się ślizgali i ratował ich bramkarz.
0
Co za dryblas…ehhh
1
Ale Odegaard jest straszliwie słaby. To nie jest ten sam zawodnik co sezon temu czy dwa.
0
@VamoSBarca88 Całe 0
1
@Eklerek Arteta stworzył swojego Stonesa jak Pep w sezonie z trypletem:D
0
Ale to spieprzył, masakra.
1
Ten sędzia jest zjebany. Poziom Lahoza czy innego Fuertesa.