partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld Nie, Madryt.
1
@FCB_dimiC Słuchaj, my mamy inne standardy XD. U nas nie oczekuje się, że ktoś się rozwinie by być w przyszłości jednym z najlepszych na świecie, a po to żeby chociaż rozwinął się na zawodnika na miarę reprezentacji.
0
@Messibestplayerintheworld Balde wróci dopiero na rewanż, może na Real w lidze jeszcze.
0
Formalczyk! Ależ to jest grajek. Żal go będzie stracić, ale niech idzie i się rozwija. Najlepszy skrzydłowy w lidze na ten moment.
1
@macio_944 I można szykować się do najważniejszego trofeum czyli KMŚ, chyba że go nie wygrają to wtedy jednak nie najważniejsze.
0
@FCB24 Wczoraj dwa takie gole. I Pedri i Kounde.
0
@Janas11224 Drugi Puyol, ale ze znacznie lepszymi umiejętnościami i chodzi o charakter.
Natomiast stylem gry mu bliżej zdecydowanie do Pique.
1
@Jakchcesz Właśnie to niesamowite, że i tak na niego narzekali XD. Kluczowy zawodnik wczoraj.
0
@Beztroskii Bellingham ma takie długie te szkity, że zawsze udaje mu się gdzieś jakoś wcisnąć żeby odebrać piłkę. Też nie lubię tego wieśniaka, ale wczoraj był najlepszy w realu.
0
@Encore Butler na ile wypada? Wiadomo coś więcej?
0
@BorzyKrzys I znów dostanie do trenowania mentalnych dzieciaków. Aż mu współczuję.
1
@kejdzi I to powinna być lampka dla Hansiego przed meczem z Interem. Nie można wyjść z Martinem, bo ten piłkarz to chodząca katastrofa.
0
Hansi Zastal Barcelonę drewnianą, a uczynił już murowaną i to nie koniec ;)
32
W sumie rzeczywiście niemal identyczna bramka jaką Yaya kiedyś strzelił bodajże z Bilbao w sezonie 08/09
23
Swoją drogą czy tylko ja się bałem, że Ferran spudłuje przy tym strzale na 2:2? XD
21
Nie sądziłem, że kiedyś tak będę wielbił jakiegoś Niemca. Hansi jesteś wielki!
8
Komentarz usunięty
1
Lucek widzę wytoczył już działa na notatniku XD
3
@norbi77 Pokaż zdobycze jakieś :D
6
Za to w pierwszej połowie was oszczędziliśmy m, bo zamiast dobić to graliśmy w dziadka na waszej połowie.
0
@Szymemdymek Araujo na środek, Inigo na lewą. Z Martinem gramy w 10.
0
@gora U mnie 129 XD
2
Na Inter ten Martin nie może wyjść od pierwszej minuty, gość to chodząca katostrofa. Dobrze, że Real nikogo nie ma na prawym skrzydle bo by to wykorzystali. Wracając do meczu z Interem, ja bym dał Araujo do środka i Inigo na LO. Dziś ten egzamin świetnie wypalił.
4
Powiem wam, że po tym meczu i stresu przez całe 120 minut jestem calutki wręcz bordowy na twarzy XD
0
@RomanGroza Ostatnia LM 10 lat temu i pierwszy półfinał od 5 lat. No sory, ale tutaj trzeba oczekiwać tego trypletu. .
0
@norbi77 Dziś się ewidentnie wylosował Raphinha „złota pilka”
1
@Kluivert_P Imo to był bardziej błąd Brahima tam
5
Dudek uśmiechnij się golfisto
1
@Kozinho. Koło króla musi się trzymać, potem będzie balanga na całego XD
2
Perez stary rumpie, uśmiechnij się trochę