1

1

@FCB_dimiC Słuchaj, my mamy inne standardy XD. U nas nie oczekuje się, że ktoś się rozwinie by być w przyszłości jednym z najlepszych na świecie, a po to żeby chociaż rozwinął się na zawodnika na miarę reprezentacji.

0

@Messibestplayerintheworld Balde wróci dopiero na rewanż, może na Real w lidze jeszcze.

0

Formalczyk! Ależ to jest grajek. Żal go będzie stracić, ale niech idzie i się rozwija. Najlepszy skrzydłowy w lidze na ten moment.

1

@macio_944 I można szykować się do najważniejszego trofeum czyli KMŚ, chyba że go nie wygrają to wtedy jednak nie najważniejsze.

0

@FCB24 Wczoraj dwa takie gole. I Pedri i Kounde.

0

@Janas11224 Drugi Puyol, ale ze znacznie lepszymi umiejętnościami i chodzi o charakter.

Natomiast stylem gry mu bliżej zdecydowanie do Pique.

1

@Jakchcesz Właśnie to niesamowite, że i tak na niego narzekali XD. Kluczowy zawodnik wczoraj.

0

@Beztroskii Bellingham ma takie długie te szkity, że zawsze udaje mu się gdzieś jakoś wcisnąć żeby odebrać piłkę. Też nie lubię tego wieśniaka, ale wczoraj był najlepszy w realu.

0

@Encore Butler na ile wypada? Wiadomo coś więcej?

0

@BorzyKrzys I znów dostanie do trenowania mentalnych dzieciaków. Aż mu współczuję.

1

@kejdzi I to powinna być lampka dla Hansiego przed meczem z Interem. Nie można wyjść z Martinem, bo ten piłkarz to chodząca katastrofa.

0

Hansi Zastal Barcelonę drewnianą, a uczynił już murowaną i to nie koniec ;)

32

W sumie rzeczywiście niemal identyczna bramka jaką Yaya kiedyś strzelił bodajże z Bilbao w sezonie 08/09

23

Swoją drogą czy tylko ja się bałem, że Ferran spudłuje przy tym strzale na 2:2? XD

21

Nie sądziłem, że kiedyś tak będę wielbił jakiegoś Niemca. Hansi jesteś wielki!

8

Komentarz usunięty

1

Lucek widzę wytoczył już działa na notatniku XD

3

@norbi77 Pokaż zdobycze jakieś :D

6

Za to w pierwszej połowie was oszczędziliśmy m, bo zamiast dobić to graliśmy w dziadka na waszej połowie.

0

@Szymemdymek Araujo na środek, Inigo na lewą. Z Martinem gramy w 10.

0

@gora U mnie 129 XD

2

Na Inter ten Martin nie może wyjść od pierwszej minuty, gość to chodząca katostrofa. Dobrze, że Real nikogo nie ma na prawym skrzydle bo by to wykorzystali. Wracając do meczu z Interem, ja bym dał Araujo do środka i Inigo na LO. Dziś ten egzamin świetnie wypalił.

4

Powiem wam, że po tym meczu i stresu przez całe 120 minut jestem calutki wręcz bordowy na twarzy XD

0

@RomanGroza Ostatnia LM 10 lat temu i pierwszy półfinał od 5 lat. No sory, ale tutaj trzeba oczekiwać tego trypletu. .

0

@norbi77 Dziś się ewidentnie wylosował Raphinha „złota pilka”

1

@Kluivert_P Imo to był bardziej błąd Brahima tam

5

Dudek uśmiechnij się golfisto

1

@Kozinho. Koło króla musi się trzymać, potem będzie balanga na całego XD

2

Perez stary rumpie, uśmiechnij się trochę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?