partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oho? Wraca połamany Dembele?
0
Ten mecz PSG wygląda tak samo jak z Liverpoolem. Udało im się strzelić na początku, a potem całe spotkanie się ślizgali i ratował ich bramkarz.
0
Co za dryblas…ehhh
1
Ale Odegaard jest straszliwie słaby. To nie jest ten sam zawodnik co sezon temu czy dwa.
0
@VamoSBarca88 Całe 0
1
@Eklerek Arteta stworzył swojego Stonesa jak Pep w sezonie z trypletem:D
0
Ale to spieprzył, masakra.
1
Ten sędzia jest zjebany. Poziom Lahoza czy innego Fuertesa.
0
@michal26 I Arsenal wciąż bez żadnej setki.
0
@Sulimo Nawet po tej pajacerce z tamtego sezonu? ;)
1
@Cvzx Z Benfici
4
Swoją drogą jakim cudem lysy w kadrze stawia na Simona kosztem Rayi? XD
0
@Bernard777 Kochanką
0
@jeonek Przecież Saka też nie ma dynamitu. Nawet chyba wolniejszy niż Rapha.
1
Trossard jaki siwy XD, wygląda jakby miał z 50 lat.
0
@michal26 Właśnie widzę, PSG wchodzi jak w masło. Lewy to by tego Kiwiora przestawiał jak chce.
0
@Bilon87 Tak, szczególnie było to widać rok temu jak zachował się po buracku ;)
2
@michal26 Co? O czym ty znowu pleciesz? Jaki łatwiejszy przeciwnik?
0
Przyznam, że po przygodzie z reprezentacją nie wierzyłem już w Lucho. To było tak nudna twoja, klepanie dla klepania. W PSG się odrodził, grają mega futbol. Szkoda tylko, że to taki burak trochę czasami.
0
@VandaI Brakuje Parteya pauzującego za kartki
2
Ale farfocel… szkoda
0
@Kapitan9 PSG by go prędzej wysłało do rezerw aniżeli nam sprzedało.
3
Wymowne, że taki grajek jak Barcola siedzi na ławce w PSG. I to posadził go uważany tutaj przez wielu jako "przereklamowany" Kvara, który w rzeczywistości jest mega grajkiem ;)
2
Arsenal ma ławkę na poziomie Ligi Konferencji XD.
Szkoda, że Partey nie gra. Duża strata pod względem kontroli środka pola, który PSG ma bardzo silny.
44
Ależ wyją, oni totalnie nie potrafią przegrywać. Marny klubik i marni ludzie, nawet Ci co tam już nie pracują.
5
@Rifek Daj spokój, ciężko się to czyta. Nie rozumiem kto i po co wpadł na ten pomysł z dzieleniem konferencji, ale jest on na maksa idiotyczny.
0
@michalgajdek Nie mogłeś mi dać? Ehh...
0
Jeśli Pedri ugotuje końcówkę sezonu, dołoży np. w finale gola czy asystę i swój standardowy performance to wygra balona na 100%. W mediach robi się coraz głośniej o nim w tym aspekcie. Trzeba podjudzić ogień.
0
@Coutinho007 Vidal to był bardzo dobry zawodnik.
0
@Faro Cubarsi też nie jest szybko poza tym. Nawet chyba wolniejszy od Inigo.