1

@gumaz Dudek XD. Przecież ten kretyn jak real przegra będzie miał taki ból dupy że hit.

0

@Kgorecki2500 Smartfony to Hołownia tak?

0

@norbi77 Przecież dokładnie tych samych podań szukali w dwóch poprzednich meczach

1

@BORO_12 Dalej jestem zdania, że na LO powinien wyjść Eric.

0

@JordiAlbion No miał na myśli protest. Wielki mi atak i powód do oburzenia XD

21

No tak, w końcu to największy fan kurewsk***

2

Ale cipki xd tyle płaczu i jadu

0

Po tym cyrku co te pajace robią to nasi jutro powinni wyjść naładowani na maksa i im wklepać z 7

0

@APTAPT Złamali regulamin to dostali. Pamiętam to.

10

@norbi77 Pieprzą, pieprzą a i tak zagrają. Jeśli wygrają to będzie pieprzenie o tym ich wielkim mentalu, jak mimo wielu przeciwności zdołali się przeciwstawić i w ogóle. A jak przegrają to znów płacz i jechanka i że mieli rację. Przecież o to im właśnie chodzi, oni już sobie układają narracje swoimi żałosnymi i obrzydliwymi sposobami.

1

Jak wiadomo od lat(a w szczególności w latach w których Real tego trofeum nie zdobywa) Puchar Króla to rozgrywki drugiej kategorii. Więc ja w pełni rozumiem podejście wielkiego klubu jakim jest Real Madryt i to, że odpuszczają ten mecz aby się skupić na Lidze Mistrzów. Jak wiadomo, jest ona najważniejsza, ewentualnie liga ważniejsza jak LM już nie można wygrać, albo LM ważniejsza jak ligi już nie można wygrać. A jak nic nie można wygrać to albo dlatego, że się nie chciało tego zrobić albo dlatego, że sędzia przeszkodził i podjął na przykład słuszną decyzje przeciwko wielkiemu Realowi Madryt. Ogólnie zawsze jest jakieś, "ale" i nie można zaakceptować porażki honorowo. Nie, nie, nie, niejako Real "mental" Madryt.

2

@Odcinkowy @macio_944 To sarkazm

0

Najważniejsze, że kibice Realu wierzą w to, że ich klub postępuje właściwie. Przecież właśnie o to chodzi w kibicowaniu, aby stać murem za swoim klubem nawet jeśli robi z siebie pośmiewisko, prawda?

1

Real Madryt podchodzi do tego taktycznie i strategicznie. W przypadku walkowera maksymalny wynik to 3:0, a w meczu byśmy im wrzucili z 5. Wybierają mniejsze upokorzenie, zrozumiała decyzja.

9

Jak trzeba być upośledzonym żeby słowa Fuortosa odebrać jako groźby? XD Przecież on jedynie powiedział, że będą się bronić i złożą protest.


A żołnierzyk Pereza też już swoje działa XD


"Pedrerol: Ludzie z Federacji są wściekli na słowa Fuertesa i jego groźby w kierunku Realu Madryt."


Haha co za patola, czuje już obrzydzenie co do tego meczu (o ile się odbędzie)

0

Jeb** ich, rzyg na ten twór

0

Pomijając fakt jak obrzydliwym tworem jest real madryt, to pojawia się już lekki stresik przed meczem.

2

Obecnie emocje przed meczami z Realem są dużo bardziej toksyczne i żałosne aniżeli nawet te przed klasykami za czasów Mourinho. I oczywiście zawsze wszystko wytwarza ten żałosny klubik zwany realem madryt, obrzydliwy twór. Rzygać się chce widząc co oni odwalają i jakimi są pieprzonymi hipokrytami.

2

@blakkudium Pozostanie Seria A xd

0

@mekston Właśnie wtedy przed finałem LM dostaliśmy zimny prysznic, i nie graliśmy w nim z Realem więc nie wiem po co to przywołujesz. Real w następnym sezonie wtedy zrobił rekordową ligę, w meczach z nami radzili sobie coraz to lepiej, pomijając nawet ten wygrany SPH.

12

Pamiętam finał z Realem o Puchar Króla z 2011 roku. Przed meczem chodziliśmy dumni jak pawie, Rosell zapowiadał kolejną manite itd. A jak się skończyło? Zonk i porażka w dogrywce i to jeszcze po golu Ronaldo i uważam, że tamtym meczem zbudowaliśmy mentalność Realu w której znów byli topowa drużyną.
Także przed sobotą pokora i jeszcze raz pokora. Trzeba wyjść i gryźć trawę od początku do końca VAMOS!

1

@[Oli] 10 lat bez LM i Ty nie masz na nią ciśnienia gdy już jesteśmy w półfinale po 5 latach? Bez jaj. Jak dla mnie LM to priorytet.

2

@Coutinho007 Vitor Roque

1

Nie ma szans, że my nie przejdziemy tego Interu. No po prostu w to nie uwierzę. Robimy ich na miękko.
#pokora

1

Ten Inter to chyba do przerwy robimy z 3:0 luźno nie? Tylko w ataku bez samolubstwa i łatwiutko.

0

Bobby co za pipka XD

8

2 minuta, już trzech leżało na murawie XD. Definicja meczu z Getafe, obrzydliwa ekipa.

1

@fc20barca Hiszpania czy Włochy to zdecydowanie inny tryb życia. Tam ludzie żyją spokojnie, powoli, nigdzie im się nie spieszy. Pracę zaczynają później, mają sieste i tam nocą miasta dalej tętnią życiem.

1

@Tuc Jak piszesz, że rzucasz to ona nie zadziała.

1

@Who_you_mam No ja czytałem, że architekci Limaku byli aż w szoku, bo początkowo miało to wyglądać inaczej, a musieli się cofnąć do etapu który nie był nawet przewidywany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?