0

@cules100pro Sory mordko, źle oznaczyłem.
Chodziło mi o @Hasszz

1

@cules100pro Serio uważasz, potencjalny pył nie jest szkodliwy dla MURAWY PIŁKARSKIEJ? XD

4

@RoberDzik Podzielona jak zawsze na dwie części nie wiadomo po co?(tak naprawdę wiadomo)

0

Myślałem, że murawę to się kładzie pod koniec. Budowa nie wpłynie na jej stan? Mimo wszystko wciąż, będzie się pewnie kurzyć, pył i inne tego typu rzeczy. Plus też pewnie nie raz jeszcze będą musieli się poruszać jakimś pojazdem po płycie boiska.

0

@Crashynski To ma być twój argument?

2

@Crashynski Najgorsze lata za nami, czeka nas świetlana przyszłość. W Barcelonie już ma materiał z który jest gotowy do zdobywania trofeów.

1

@Comentateiro Zaimponował mi Arteta tym, że udowodnił iż jest elastyczny taktycznie. Wiedział, że na Bernabeu trzeba będzie wyjść defensywnie, ale i z pazurem z przodu. Czy Guardiola by tak potrafił? Oczywiście, że nie, co już nie raz i nie dwa z Realem udowodnił.

0

@negreanu To jest śmiech na sali. Jeśli tak miał wyglądać pożegnalny rok Ceny to mógł wcale nie wracać. Myślałem, że odda się temu na 100% ten ostatni raz, a tu żenada. A jeśli chodzi o The Rocka to szkoda gadać, ten gość potrafi popsuć wszelakie plany przez swoje potężne ego.

1

Niedługo WrestleMania, a podbudowa walki Cena-Rhodes to jakiś żart i kuriozum XD

0

Co się odwaliło w tym United XD

0

@Alfie Nie grałem od lat. Polecasz?

1

219 euro… Na Camp Nou też takie drogie były? Chyba niezbyt.

2

@blakkudium Poniekąd ma rację. Saka tym karnym mógł wszystko pogrzebać.

2

Nikogo nie obchodzi ten emeryt

3

@beter2 Jaki zarejestrowany kosztem Olmo, skoro normalnie Christensen oficjalnie widnieje jako piłkarz zarejestrowany? Skończ tworzyć bajki.

2

Jak przejdziemy Inter to w lidze na Real wejdziemy tak naładowani, że im 8 wciśniemy.

0

@KamQiX No to zajebiscie

1

@Gaucho Dałby tam rade. Taki człowiek od zadań specjalnych jak Roberto czy Valverde ;)

1

A takim dominatorem miał być ten Madryt ;)
Jak to się mówi, pycha kroczy przed upadkiem.

1

@AdrianFCB10 I Merino.

1

Kto by w ogóle pomyślał przed ćwierćfinałami, że ze wszystkich 8 drużyn najlepiej i najpewniej awansuje właśnie Arsenal? Piłka nożna, spać nie można

4

Arteta pokazał Guardioli jak dowieźć korzystny wynik na Bernabeu ;)

1

Poczytałbym komentarze na pewnej stronie, ale coś mi się nie chcą władować :/

1

XD ja jebe lecimy?

0

Oby Rudiger kiedyś połamał giry. Co za śmieć

1

@PatrychoO Na tej apce nawet tego nie da się znaleźć. Pewnie trzeba przez stronę szukać, a i tak jak wyżej sam prime za pewnie nie wystarczy. I trzeba pewnie dokupić i tak.

0

@PatrychoO Mam Prime, jestem we Włoszech. Jak tam niby znaleźć LM?

0

@dzefrej234 No tak jak myślałem. Jest niedostępny w kraju w którym jestem, więc nawet mi się nie pokazywał. Bez VPNa nie ogarnę.

0

@AduŚ07 Wpisuje na yt Canal+ sport i ostatni filmik od nich mam sprzed 2 dni XD
Może być tak, że bez VPN nie obejrzę

0

@dzefrej234 Dasz linka? Jestem poza krajem i kompletnie nie mogę wyszukać linka do żadnego skrótu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?