partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro Sory mordko, źle oznaczyłem.
Chodziło mi o @Hasszz
1
@cules100pro Serio uważasz, potencjalny pył nie jest szkodliwy dla MURAWY PIŁKARSKIEJ? XD
4
@RoberDzik Podzielona jak zawsze na dwie części nie wiadomo po co?(tak naprawdę wiadomo)
0
Myślałem, że murawę to się kładzie pod koniec. Budowa nie wpłynie na jej stan? Mimo wszystko wciąż, będzie się pewnie kurzyć, pył i inne tego typu rzeczy. Plus też pewnie nie raz jeszcze będą musieli się poruszać jakimś pojazdem po płycie boiska.
0
@Crashynski To ma być twój argument?
2
@Crashynski Najgorsze lata za nami, czeka nas świetlana przyszłość. W Barcelonie już ma materiał z który jest gotowy do zdobywania trofeów.
1
@Comentateiro Zaimponował mi Arteta tym, że udowodnił iż jest elastyczny taktycznie. Wiedział, że na Bernabeu trzeba będzie wyjść defensywnie, ale i z pazurem z przodu. Czy Guardiola by tak potrafił? Oczywiście, że nie, co już nie raz i nie dwa z Realem udowodnił.
0
@negreanu To jest śmiech na sali. Jeśli tak miał wyglądać pożegnalny rok Ceny to mógł wcale nie wracać. Myślałem, że odda się temu na 100% ten ostatni raz, a tu żenada. A jeśli chodzi o The Rocka to szkoda gadać, ten gość potrafi popsuć wszelakie plany przez swoje potężne ego.
1
Niedługo WrestleMania, a podbudowa walki Cena-Rhodes to jakiś żart i kuriozum XD
0
Co się odwaliło w tym United XD
0
@Alfie Nie grałem od lat. Polecasz?
1
219 euro… Na Camp Nou też takie drogie były? Chyba niezbyt.
2
@blakkudium Poniekąd ma rację. Saka tym karnym mógł wszystko pogrzebać.
2
Nikogo nie obchodzi ten emeryt
3
@beter2 Jaki zarejestrowany kosztem Olmo, skoro normalnie Christensen oficjalnie widnieje jako piłkarz zarejestrowany? Skończ tworzyć bajki.
2
Jak przejdziemy Inter to w lidze na Real wejdziemy tak naładowani, że im 8 wciśniemy.
0
@KamQiX No to zajebiscie
1
@Gaucho Dałby tam rade. Taki człowiek od zadań specjalnych jak Roberto czy Valverde ;)
1
A takim dominatorem miał być ten Madryt ;)
Jak to się mówi, pycha kroczy przed upadkiem.
1
@AdrianFCB10 I Merino.
1
Kto by w ogóle pomyślał przed ćwierćfinałami, że ze wszystkich 8 drużyn najlepiej i najpewniej awansuje właśnie Arsenal? Piłka nożna, spać nie można
4
Arteta pokazał Guardioli jak dowieźć korzystny wynik na Bernabeu ;)
1
Poczytałbym komentarze na pewnej stronie, ale coś mi się nie chcą władować :/
1
XD ja jebe lecimy?
0
Oby Rudiger kiedyś połamał giry. Co za śmieć
1
@PatrychoO Na tej apce nawet tego nie da się znaleźć. Pewnie trzeba przez stronę szukać, a i tak jak wyżej sam prime za pewnie nie wystarczy. I trzeba pewnie dokupić i tak.
0
@PatrychoO Mam Prime, jestem we Włoszech. Jak tam niby znaleźć LM?
0
@dzefrej234 No tak jak myślałem. Jest niedostępny w kraju w którym jestem, więc nawet mi się nie pokazywał. Bez VPNa nie ogarnę.
0
@AduŚ07 Wpisuje na yt Canal+ sport i ostatni filmik od nich mam sprzed 2 dni XD
Może być tak, że bez VPN nie obejrzę
0
@dzefrej234 Dasz linka? Jestem poza krajem i kompletnie nie mogę wyszukać linka do żadnego skrótu.