partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kozinho. To na pewno
7
@RosjaninBut Ju gołin dałn!
0
@ObiwanKenobi Ale ja nie napisałem, czy cytowanie Stalina to coś dobrego. Tylko, że on przedstawił cytat ze Stalina jako coś dobrego. To ty nie zrozumiałeś odpowiedzi ;)
0
Ej, też macie tak teraz, że jak piszecie z kimś na messengerze to dostajecie też powiadomienie od Facebooka? Co oni znowu wymyślili? XD
0
@ObiwanKenobi No to ci odpowiedziałem. Ty piszesz „oczywiście że nie”
1
@ObiwanKenobi Cytował Stalina jako cos dobrego.
0
Pierwsza mądra odpowiedź na to pytanie, brawo Pani Profesor!
3
@Hosh Nieraz pewnie musiał przecierać tego wąsa
3
Świetne pytanie, zaraz idę po sętkę na stacje ;)
0
Dla mnie ktokolwiek, kto powstrzymałby te lichwę w Polsce zwaną bankami, miałby mój głos z buta. Ale dobrze wiemy, że to niestety niemożliwe.
1
@FcPortoFan1999 Nonsens. Oczywiście, że ma.
0
"Proszę Państwa"
0
@Lukasz999 Witam pisowca
4
Ja pierd*** Nawrocki weź barana w ścianę walnij XD
0
@aspr1me Dobra beka jest
1
Nawet tutaj potężnie polityka dzieli. Dla jednych ta flaga LGBT "mocarna", dla drugich "żałosna" XD
0
@MesQueUnClub96 Nie lubisz takich kolorków?
1
@Hosh Stara szkoła! Przepijał każdego i wymuszał podpisy. Klasa
0
"Bezpartyjnym" XDDD jak można się tak pogrążać?
6
Krzesło ma więcej charyzmy niż Nawrocki XD
1
Co on pierd*** XDD
1
@PatrychoO Tak zwany "low blow"
0
@BorzyKrzys Do usług
0
Ojojoj Szympek, podniósł głos! UWAGA
6
Ten typ w okularach wygląda jak brat Andrzeja Piasecznego
0
Nie no Pani Joasia miażdży!
3
To mamy największą armię w Europie? Czy jednak nie? Bo wymienił jeszcze dwa kraje co mają więcej XD
3
Brzmi jak moja prababka, ma mój głos!
1
Widok tego tam Stanowskiego mnie rozwala XD
3
Mam rzut beretem do tych Końskich. Mogę jechać.