2

@Kozinho. To na pewno

7

@RosjaninBut Ju gołin dałn!

0

@ObiwanKenobi Ale ja nie napisałem, czy cytowanie Stalina to coś dobrego. Tylko, że on przedstawił cytat ze Stalina jako coś dobrego. To ty nie zrozumiałeś odpowiedzi ;)

0

Ej, też macie tak teraz, że jak piszecie z kimś na messengerze to dostajecie też powiadomienie od Facebooka? Co oni znowu wymyślili? XD

0

@ObiwanKenobi No to ci odpowiedziałem. Ty piszesz „oczywiście że nie”

1

@ObiwanKenobi Cytował Stalina jako cos dobrego.

0

Pierwsza mądra odpowiedź na to pytanie, brawo Pani Profesor!

3

@Hosh Nieraz pewnie musiał przecierać tego wąsa

3

Świetne pytanie, zaraz idę po sętkę na stacje ;)

0

Dla mnie ktokolwiek, kto powstrzymałby te lichwę w Polsce zwaną bankami, miałby mój głos z buta. Ale dobrze wiemy, że to niestety niemożliwe.

1

@FcPortoFan1999 Nonsens. Oczywiście, że ma.

0

"Proszę Państwa"

0

@Lukasz999 Witam pisowca

4

Ja pierd*** Nawrocki weź barana w ścianę walnij XD

0

@aspr1me Dobra beka jest

1

Nawet tutaj potężnie polityka dzieli. Dla jednych ta flaga LGBT "mocarna", dla drugich "żałosna" XD

0

@MesQueUnClub96 Nie lubisz takich kolorków?

1

@Hosh Stara szkoła! Przepijał każdego i wymuszał podpisy. Klasa

0

"Bezpartyjnym" XDDD jak można się tak pogrążać?

6

Krzesło ma więcej charyzmy niż Nawrocki XD

1

Co on pierd*** XDD

1

@PatrychoO Tak zwany "low blow"

0

@BorzyKrzys Do usług

0

Ojojoj Szympek, podniósł głos! UWAGA

6

Ten typ w okularach wygląda jak brat Andrzeja Piasecznego

0

Nie no Pani Joasia miażdży!

3

To mamy największą armię w Europie? Czy jednak nie? Bo wymienił jeszcze dwa kraje co mają więcej XD

3

Brzmi jak moja prababka, ma mój głos!

1

Widok tego tam Stanowskiego mnie rozwala XD

3

Mam rzut beretem do tych Końskich. Mogę jechać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?