partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro W końcu sam stracił jak junior
1
Z trudnych wyjazdów został nam Espanyol, bo to derby mimo wszystko, ale na nich też bardziej się spinamy. I w ostatniej kolejce Bilbao, ale wtedy możemy być już mistrzami więc luz, do tego z nimi gra się inaczej bo oni grają futbol, a nie antyfutbol.
0
@Who_you_mam Mnie
1
Dziś sędzia top, ale ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia notatnik?
1
Mecz do zapomnienia. Najtrudniejszy wyjazd do końca sezonu odhaczony.
6
Inigo MVP za to uffff…
3
Oni serio nie oddali piłki? Co za śmiecie…
1
Wiadomo, że to niewygodny rywal. Ale my jesteśmy dziś tak bardzo nijacy, niedokładni, wręcz tak jakby grali na wyjebce.
2
Fermin dziś gra po prostu tragicznie. Wszystko co proste to psuje
0
Mógł Fermin zabić mecz, ale nie umie strzelać. Teraz będzie sraczka.
0
Bez jaj! Jak można czegoś takiego nie trafić?
0
Own Goal powraca, po ostatnim słabszym sezonie.
15
W jednej sekundzie zjechałem Martina i pochwaliłem XD
0
Mamy ich! Vamooos
0
Czas zacząć biegać, na stojąco się to nie wygra.
0
@tbas A co nie tak zrobił niby Araujo? XD
0
Jest DRAMAT i masakracja
0
Nasi liderzy muszą więcej gry na siebie brać.
0
@Gibbon_FCB Byli niewygodni też i dla Atletico i dla Realu.
3
Trzeba podkręcić obroty. Łatwo zwycięstwo tutaj nie przyjdzie.
1
Słabiutki początek.
2
@gukwa Przecież to jeden z większych talentów w szkółce.
2
@Kozinho. To na pewno
7
@RosjaninBut Ju gołin dałn!
0
@ObiwanKenobi Ale ja nie napisałem, czy cytowanie Stalina to coś dobrego. Tylko, że on przedstawił cytat ze Stalina jako coś dobrego. To ty nie zrozumiałeś odpowiedzi ;)
0
Ej, też macie tak teraz, że jak piszecie z kimś na messengerze to dostajecie też powiadomienie od Facebooka? Co oni znowu wymyślili? XD
0
@ObiwanKenobi No to ci odpowiedziałem. Ty piszesz „oczywiście że nie”
1
@ObiwanKenobi Cytował Stalina jako cos dobrego.
0
Pierwsza mądra odpowiedź na to pytanie, brawo Pani Profesor!
3
@Hosh Nieraz pewnie musiał przecierać tego wąsa