0

@Faro W końcu sam stracił jak junior

1

Z trudnych wyjazdów został nam Espanyol, bo to derby mimo wszystko, ale na nich też bardziej się spinamy. I w ostatniej kolejce Bilbao, ale wtedy możemy być już mistrzami więc luz, do tego z nimi gra się inaczej bo oni grają futbol, a nie antyfutbol.

0

1

Dziś sędzia top, ale ciekawe co na ten temat ma do powiedzenia notatnik?

1

Mecz do zapomnienia. Najtrudniejszy wyjazd do końca sezonu odhaczony.

6

Inigo MVP za to uffff…

3

Oni serio nie oddali piłki? Co za śmiecie…

1

Wiadomo, że to niewygodny rywal. Ale my jesteśmy dziś tak bardzo nijacy, niedokładni, wręcz tak jakby grali na wyjebce.

2

Fermin dziś gra po prostu tragicznie. Wszystko co proste to psuje

0

Mógł Fermin zabić mecz, ale nie umie strzelać. Teraz będzie sraczka.

0

Bez jaj! Jak można czegoś takiego nie trafić?

0

Own Goal powraca, po ostatnim słabszym sezonie.

15

W jednej sekundzie zjechałem Martina i pochwaliłem XD

0

Mamy ich! Vamooos

0

Czas zacząć biegać, na stojąco się to nie wygra.

0

@tbas A co nie tak zrobił niby Araujo? XD

0

Jest DRAMAT i masakracja

0

Nasi liderzy muszą więcej gry na siebie brać.

0

@Gibbon_FCB Byli niewygodni też i dla Atletico i dla Realu.

3

Trzeba podkręcić obroty. Łatwo zwycięstwo tutaj nie przyjdzie.

1

Słabiutki początek.

2

@gukwa Przecież to jeden z większych talentów w szkółce.

2

@Kozinho. To na pewno

7

@RosjaninBut Ju gołin dałn!

0

@ObiwanKenobi Ale ja nie napisałem, czy cytowanie Stalina to coś dobrego. Tylko, że on przedstawił cytat ze Stalina jako coś dobrego. To ty nie zrozumiałeś odpowiedzi ;)

0

Ej, też macie tak teraz, że jak piszecie z kimś na messengerze to dostajecie też powiadomienie od Facebooka? Co oni znowu wymyślili? XD

0

@ObiwanKenobi No to ci odpowiedziałem. Ty piszesz „oczywiście że nie”

1

@ObiwanKenobi Cytował Stalina jako cos dobrego.

0

Pierwsza mądra odpowiedź na to pytanie, brawo Pani Profesor!

3

@Hosh Nieraz pewnie musiał przecierać tego wąsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?