0

@cules100pro A o co chodzi? Bo dziś cały dzień poza tematem.

0

Śmieciowy klub. Życzę wszystkiego co najgorsze.

0

@jamesbond6 No i Tebas powie, że był prywatnie szantażowany i może nawet to nagra. Włącz myślenie XD

1

@jamesbond6 Ty przeczytałeś co napisałeś? Zagrozić prywatnie? Czyli z pozycji ofiary przejść do pozycji napastującego? Przecież grożąc mu to my byśmy złamali prawo i on by to wykorzystał.

1

Boże błagam Laporta musisz, musisz! Składaj tę skargę! Czas uwalić tego wieprza i uzdrowić La Lige na nowo, bo obecnie jej poziom sportowy jest żałosny.

1

Widzieliście jak Matić zezłomował Onane na konferencji przed meczem? XD Piękne KO

2

Messi proszę cię o ten LAST DANCE...

0

Ale Kvara to jest genialny piłkarz. Zawsze mnie bawiło jak ktoś nazywał go przereklamowanym. Tak samo kibice PSG go cisnęli na początku gdy początek miał słaby. A teraz? ;)
Ogólnie uważam też, że to byłby najlepszy kandydat na lewe skrzydło dla Barcelony ze wszystkich piłkarzy. Świetny drybling, świetna technika, słabsza noga na odpowiednim poziomie, szybkość też wystarczająca i co najważniejsze to idealnie odnajduje się w grze kombinacyjnej, co według mnie w Barcelonie jest kluczowe patrząc na to ile zespołów przeciwko nam gra defensywnie.

1

@Ziemny Leganes w tym sezonie ograło nas u siebie, wygrali też z Atletico i sprawili ogromne problemy Realowi. Nie można ich lekceważyć i trzeba wyjść na nich najmocniejszym składem.

14

Przecież Ansu grał potem w pressingu tak jak i reszta zespołu. Czepianie się go jak zwykle na siłę…

5

@BARCA1899Messi Na swój sposób? Jak najbardziej. Nie każdy musi grać pięknie i ofensywnie.

50

Niektórzy z was to serio mają nasrane na bani. Po końcowym gwizdku zamiast się cieszyć z wygranej i pewnego już awansu, to pierwszy wpis jaki leci to atak w Fatiego, który wszedł na 7 minut, pierwszy raz od kilku miesięcy i w sytuacji gdzie już odpuściliśmy granie XD
Najlepszy wpis jak ktoś tu napisał, że „on dziwnie biega”. No litości XD

0

Można rzucić teraz siły na Leganes, a w rewanżu wyjść trochę rezerwowo.

0

@clyde Komentator też miał laga XD

2

Myślałem, że to nie wpadło XD

2

Największy problem w tym meczu to niechlujność. Brakuje też więcej Pedriego.

2

Ależ mnie irytuje ta nasza niechlujność.

7

Spalony czy nie, to było chamskie

1

Raphinha co to miało być? Żałosne zachowanie…

0

Brakuje dokładności

0

Canal+ serio aż tak tnie po kosztach, że drugi dzień z rzędu dają tych samych komentatorów? Bo pewnie na biletach samolotowych zaoszczędzają.

6

Jednak Fermin, wolałbym Gaviego ale wierzę w plan mistera ;) VAMOOOS

0

@Eqeminiv A co tu ma nick do rzeczy?

3

@stickie Vieira już tego używał z 20 lat temu ponad.

12

Serio to jest aż tak istotne żeby robić o tym artykuł?

0

@barteq ? Ustawił mur jak każdy bramkarz na długi słupek. Dostał okienko w bliższy róg. Bo przecież ten wolny drugi dużo ładniejszy.

1

Ależ ścisk na zachodzie w NBA. Po kilku latach posuchy ta konferencja wraca na swój peak.

2

@FCB_dimiC Dopiero jak im się zachce. Póki co im się nie chce.

1

Chciałem poczytać komentarze, ale coś się nie ładują :/
No nic, to dobranoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?