partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro A o co chodzi? Bo dziś cały dzień poza tematem.
0
Śmieciowy klub. Życzę wszystkiego co najgorsze.
0
@jamesbond6 No i Tebas powie, że był prywatnie szantażowany i może nawet to nagra. Włącz myślenie XD
1
@jamesbond6 Ty przeczytałeś co napisałeś? Zagrozić prywatnie? Czyli z pozycji ofiary przejść do pozycji napastującego? Przecież grożąc mu to my byśmy złamali prawo i on by to wykorzystał.
1
Boże błagam Laporta musisz, musisz! Składaj tę skargę! Czas uwalić tego wieprza i uzdrowić La Lige na nowo, bo obecnie jej poziom sportowy jest żałosny.
1
Widzieliście jak Matić zezłomował Onane na konferencji przed meczem? XD Piękne KO
2
Messi proszę cię o ten LAST DANCE...
0
Ale Kvara to jest genialny piłkarz. Zawsze mnie bawiło jak ktoś nazywał go przereklamowanym. Tak samo kibice PSG go cisnęli na początku gdy początek miał słaby. A teraz? ;)
Ogólnie uważam też, że to byłby najlepszy kandydat na lewe skrzydło dla Barcelony ze wszystkich piłkarzy. Świetny drybling, świetna technika, słabsza noga na odpowiednim poziomie, szybkość też wystarczająca i co najważniejsze to idealnie odnajduje się w grze kombinacyjnej, co według mnie w Barcelonie jest kluczowe patrząc na to ile zespołów przeciwko nam gra defensywnie.
34
I cyk fotka wysłana do tebasa XD
1
@Ziemny Leganes w tym sezonie ograło nas u siebie, wygrali też z Atletico i sprawili ogromne problemy Realowi. Nie można ich lekceważyć i trzeba wyjść na nich najmocniejszym składem.
14
Przecież Ansu grał potem w pressingu tak jak i reszta zespołu. Czepianie się go jak zwykle na siłę…
5
@BARCA1899Messi Na swój sposób? Jak najbardziej. Nie każdy musi grać pięknie i ofensywnie.
50
Niektórzy z was to serio mają nasrane na bani. Po końcowym gwizdku zamiast się cieszyć z wygranej i pewnego już awansu, to pierwszy wpis jaki leci to atak w Fatiego, który wszedł na 7 minut, pierwszy raz od kilku miesięcy i w sytuacji gdzie już odpuściliśmy granie XD
Najlepszy wpis jak ktoś tu napisał, że „on dziwnie biega”. No litości XD
0
Można rzucić teraz siły na Leganes, a w rewanżu wyjść trochę rezerwowo.
0
@clyde Komentator też miał laga XD
2
Myślałem, że to nie wpadło XD
2
Największy problem w tym meczu to niechlujność. Brakuje też więcej Pedriego.
2
Ależ mnie irytuje ta nasza niechlujność.
7
Spalony czy nie, to było chamskie
1
Raphinha co to miało być? Żałosne zachowanie…
0
Brakuje dokładności
0
Canal+ serio aż tak tnie po kosztach, że drugi dzień z rzędu dają tych samych komentatorów? Bo pewnie na biletach samolotowych zaoszczędzają.
6
Jednak Fermin, wolałbym Gaviego ale wierzę w plan mistera ;) VAMOOOS
0
@Eqeminiv A co tu ma nick do rzeczy?
3
@stickie Vieira już tego używał z 20 lat temu ponad.
12
Serio to jest aż tak istotne żeby robić o tym artykuł?
0
@barteq ? Ustawił mur jak każdy bramkarz na długi słupek. Dostał okienko w bliższy róg. Bo przecież ten wolny drugi dużo ładniejszy.
1
Ależ ścisk na zachodzie w NBA. Po kilku latach posuchy ta konferencja wraca na swój peak.
2
@FCB_dimiC Dopiero jak im się zachce. Póki co im się nie chce.
1
Chciałem poczytać komentarze, ale coś się nie ładują :/
No nic, to dobranoc.