1

Hahaha strzelają po wolnym widmo ja pierdole...

0

Czysto w piłke było XD

0

@takisobiektos Byle nie Raków. Legia to już dawno poza wyścigiem.

8

I zawsze ten wieśniak z anglii z takim fartem. Nie moge...

A ten z 22 stoi i się patrzy idiota

0

@Sulimo XD w Poznaniu bez zmian haha

2

Haha jaka drukarnia. Ten łysy zjeb z gwizdkiem to jest prze łeb

1

Nie da się słuchać komentarza Mirosławskiego.

1

Wracamy do normalności. Jeszcze tylko możliwość rejestrowania kogoś bez czekania do ostatniego dnia okienka i mamy spokój XD

1

I mi kupon. Stary "niezawodny" Lenglet...

2

Kiedy będzie decyzja w sprawie tego zażalenie od Osasuny?

0

@norbi77 Ale okropne audio XD

0

@Kamiloza91 Rekord to 186-184 pomiędzy Pistons a Denver, ale to po 3 dogrywkach. A bez dogrywek 162-158 pomiędzy Warriors a Denver.

0

@FcPortoFan1999 To swoją drogą. Wizards są beznadziejni.

0

Właśnie zauważyłem dopiero dziś ile punktów Pacers wrzucili z Wizards. 162 punkty, przecież to jest jakiś kosmos. WOW

1

@Danny Gaucho
Przyjemne z pożytecznym
Pasja życiowa, rap
Ja za ciebie nic nie zrobię
A Ty dziobem kłap kłap

1

@Eklerek Jeden z nielicznych ze starego pokolenia, który rzeczywiście dzięki swojemu talentowi by sobie poradził w dzisiejszej piłce.

1

@Marcelinho99 XDD ale odleciałeś teraz. Chętnie zamienię te ich męczarnie za swoją. Oczywiście pensje również.

2

@Keson Ale by się madrycioki zesraly XD

1

@Rupert_Haubica Weź leki

0

Balde nie był na kadrze, mógł grać 90 minut. Kounde już ledwo biega.

0

Znowu bez Forta mimo tylu minut Kounde? Nie rozumiem tego.

0

Gavi jaka cieszynka haha XD

0

Kounde już dawno powinien odpoczywać. Co ten Flick?

0

Torre jest dużo lepszy od Fermina.

3

Mógłby tego Ansu dziś dać :/

10

Co takiego niby robi Yamal, że według niektórych gwiazdorzy? XD
Leczcie się na łeb.

2

@JBgomeS Polecam Barana w ścianę

2

I cyk szluga teraz XD

0

Przecież to jest niedorzeczne

0

Jeśli Fati dziś nie dostanie minut przy pozytywnym wyniku, to już nie dostanie ich nigdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?