partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahaha strzelają po wolnym widmo ja pierdole...
0
Czysto w piłke było XD
0
@takisobiektos Byle nie Raków. Legia to już dawno poza wyścigiem.
8
I zawsze ten wieśniak z anglii z takim fartem. Nie moge...
A ten z 22 stoi i się patrzy idiota
0
@Sulimo XD w Poznaniu bez zmian haha
2
Haha jaka drukarnia. Ten łysy zjeb z gwizdkiem to jest prze łeb
1
Nie da się słuchać komentarza Mirosławskiego.
1
Wracamy do normalności. Jeszcze tylko możliwość rejestrowania kogoś bez czekania do ostatniego dnia okienka i mamy spokój XD
1
I mi kupon. Stary "niezawodny" Lenglet...
2
Kiedy będzie decyzja w sprawie tego zażalenie od Osasuny?
0
@norbi77 Ale okropne audio XD
0
@Kamiloza91 Rekord to 186-184 pomiędzy Pistons a Denver, ale to po 3 dogrywkach. A bez dogrywek 162-158 pomiędzy Warriors a Denver.
0
@FcPortoFan1999 To swoją drogą. Wizards są beznadziejni.
0
Właśnie zauważyłem dopiero dziś ile punktów Pacers wrzucili z Wizards. 162 punkty, przecież to jest jakiś kosmos. WOW
1
@Danny Gaucho
Przyjemne z pożytecznym
Pasja życiowa, rap
Ja za ciebie nic nie zrobię
A Ty dziobem kłap kłap
1
@Eklerek Jeden z nielicznych ze starego pokolenia, który rzeczywiście dzięki swojemu talentowi by sobie poradził w dzisiejszej piłce.
1
@Marcelinho99 XDD ale odleciałeś teraz. Chętnie zamienię te ich męczarnie za swoją. Oczywiście pensje również.
2
@Keson Ale by się madrycioki zesraly XD
1
@Rupert_Haubica Weź leki
0
Balde nie był na kadrze, mógł grać 90 minut. Kounde już ledwo biega.
0
Znowu bez Forta mimo tylu minut Kounde? Nie rozumiem tego.
0
Gavi jaka cieszynka haha XD
0
Kounde już dawno powinien odpoczywać. Co ten Flick?
0
Torre jest dużo lepszy od Fermina.
3
Mógłby tego Ansu dziś dać :/
10
Co takiego niby robi Yamal, że według niektórych gwiazdorzy? XD
Leczcie się na łeb.
2
@JBgomeS Polecam Barana w ścianę
2
I cyk szluga teraz XD
0
Przecież to jest niedorzeczne
0
Jeśli Fati dziś nie dostanie minut przy pozytywnym wyniku, to już nie dostanie ich nigdy.