1

Chciałem poczytać komentarze, ale coś się nie ładują :/
No nic, to dobranoc.

1

@Comentateiro Jak tam Bayernik?

0

@kuz Już wcześniej przy żółtej się wykartkował

0

Realowi się dziś nie chciało i przegrali 3:0. Ale pomyślcie co by było gdyby im się chciało? No cóż nigdy się nie dowiemy.

5

Wiadomo pierw trzeba ograć BVB. Ale w półfinale wolałbym znacznie bardziej ten Bayern, oni są mega mierni w obronie, gorsi w środku pola, no rywal skrojony dla nas? A ten Inter? Najgorsze co może być? Czekają nas męczarnie. A jakby strzelili pierwsi to katastrofa.

2

Bayern co za frajernia XD

0

Pamiętam drużynę co kiedyś wygrała u siebie 3:0, a potem w rewanżu przegrała 4:0 i odpadła.

0

Czy to się dzieje? Czy to ich koniec? Haha o panie

0

O skurwysyn co wsadził :O
Jak Payet kiedyś

1

Rzeczywiście dokręcił to jak Beckham. Czapki z głów

0

O ku*wa myślałem że obok

0

Ale Arsenal ma beznadziejne skrzydła

4

Arsenal się już wyszumiał i teraz problemy żeby wymienić dwa-trzy podania.

2

@tbas Co to jest Ars? Co robisz z tym zaoszczędzonym czasem żeby nie napisać Arsenal?

3

Ja jebe Kiwior XD

1

@Eklerek Strzał prosto w niego. Pena by to wyjął. Partey to zrąbał całkowicie.

0

W ogóle jakie to typowe, że na mecz z Realem akurat Arsenalowi posypała się im najlepsza formacja czyli obrona :)

0

Kiwior? No to gg. Gładkie 3-1 dla Realu.

0

@don'T.R.I.P.e Trump mysli, że jest Tonym Soprano, ale to nie ten level ;)

2

Kurs 2.15 na Arsenal to przesada jednak XD. Zdecydowanie zbyt mały.

0

@Lionel_Messi10 Czyli naginanie regulaminu, bo gra tam Messi. Mega słabe :/

0

@Lionel_Messi10 No to się wczoraj pytałem ciebie. Podaj info do tego czy mogą i też pytałem jaki interes miałyby w tym inne kluby żeby wzmacniać rywala?

0

@Barca_Big_Moment Odbijam piłeczkę. Zobacz co zrobiła Barcelona dwa razy z cofniętym na maksa Atletico gdy ich przycisnęła na maksa i gra im się kleiła. Mecz z Betisem to dość słaby wyznacznik, to było 4 spotkanie w odstępie 10 dni. Czuć było zdecydowane zmęczenie materiału.

0

@Lionel_Messi10 Co to znaczy „prawa”? W jaki sposób? Mają na ten moment 3 zajęte sloty. A jak znowu liga jednak idzie trochę na rękę Interowi, bo Messi to jest to mega słabe.

1

@blakkudium Kłopoty Jebasa

0

Napoli niby ma łatwiutki terminarz, ale to przecież klub który lubi się frajerzyć z najsłabszymi.

0

@July_6_BcN Mleczna

0

Jaką kawę polecacie do ekspresu?

0

@Lionel_Messi10 Nie chce ci się, bo pewnie takie coś nawet nie istnieje. Ale Ty tak pieprzysz jak zawsze i nie potrafisz przyznać, że nie masz racji. A nawet gdyby istniało, to jakiś biznes miałyby w tym inne kluby? Po co kogoś wzmacniać bardziej? Tam i tak mają równy podział hajsu.

0

@fart Z ciekawości. U jakiego brokera skupujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?