partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment W lidze u siebie przegraliśmy żeby wygrać na wyjeździe. Akurat twój argument tutaj to inwalida.
0
@Korsain Akurat Tebas w kwestii pucharu nie ma nic do gadania ;)
0
@RymsonPL A jak do tego dorzucimy jeszcze LM, to dziadzia chyba zejdzie na zawał.
3
Na krajowym podwórku zabiorą nam to jedno trofeum na 99%. Nie chce mi się nawet wierzyć, że nie. Z dwojga złego niech lepiej będzie to ten puchar jak coś.
2
W ogóle widziałem, że ostatnio podjarka o Mbappe była, że już wyrównał sezon strzelecki z pierwszego sezonu Ronaldo. Tylko, że on potrzebował 35 spotkań do zdobycia 33 goli. A Mbappe bodajże 44 do zdobycia 33. Ot mała różnica ;)
3
A jak wiadomo Araujo to specjalista od mentalu ;)
0
@Eklerek Gadasz głupoty. Jego ostatnie 4 mecze to 9G/A. Gość ma wszystko żeby być kozakiem.
1
Ale Isco to jest kocur
0
@mekston Ja wiem, ze Marquez nie jeździ w hondzie XD. Ale jeszcze niedawno jeździł i była równie beznadziejna
0
@mekston Słabszą yamahe, ale nie najsłabsza w stawce. Obecnie honda to taczka w motogp. Mają najgorsze motocykle.
0
@Ilovefcb_95 Poniosła go fantazja i to na jego ulubionym torze.
0
No i Marquez po wyścigu...
0
@mekston Spoko, Marc teraz wchodzi w swój drugi prime. Pobije wszelakie rekordy. Jakakolwiek dyskusja się skończy ;)
0
@mekston Zmieniło się dawno. Trzeba być ignorantem żeby twierdzić, że nie XD
0
@mekston Ale to już nie jest aktutalny GOAT
0
A już zaraz GOAT Marc Marquez rusza po kolejny triumf ;)
0
@4Fabregas4 Wygrywali przed wejściem tych co wymieniłeś tak czy siak.
1
@brd42 Nikt nie tęskni i nie tęsknił za Busquetsem. Tylko jedynie chyba Xavi.
0
@4Fabregas4 No pełna dominacja, czego chcieć więcej. Brakowało tylko wykończenia.
5
Jak tam nasz skład na stratę punktów? @4Fabregas4
1
@Rupert_Haubica Psychiatryk od Lewego w natarciu XD
0
@Lewangoooolsky Twój „samolub” ma najwięcej asyst w lidze. Jeszcze polecasz komentarz innego przyglupa który napisał że to cienias XD
1
@Sulimo Ten typ to jakiś psychol Lewego, szkoda mu nawet odpisywać w sumie
1
@Lewangoooolsky Dobrze, że twoj bozek Lewy mu podaje
0
@Jakchcesz Mi nic nie ścięło
1
Yamal ma takiego pecha do bramek, jak Pedri do asyst.
1
Często czytam, że Yamal nie lubi podawać do Lewego, a według mnie jest totalnie odwrotnie. To Lewy nie lubi podać młodemu.
1
@Lewangoooolsky A Lewandowski jak zawsze popsute okazje i spacerowanie.
2
Boże weźcie tego Martina. Co za tragiczny piłkarz.
0
Więcej marnowania sytuacji