0

@Barca_Big_Moment W lidze u siebie przegraliśmy żeby wygrać na wyjeździe. Akurat twój argument tutaj to inwalida.

0

@Korsain Akurat Tebas w kwestii pucharu nie ma nic do gadania ;)

0

@RymsonPL A jak do tego dorzucimy jeszcze LM, to dziadzia chyba zejdzie na zawał.

3

Na krajowym podwórku zabiorą nam to jedno trofeum na 99%. Nie chce mi się nawet wierzyć, że nie. Z dwojga złego niech lepiej będzie to ten puchar jak coś.

2

W ogóle widziałem, że ostatnio podjarka o Mbappe była, że już wyrównał sezon strzelecki z pierwszego sezonu Ronaldo. Tylko, że on potrzebował 35 spotkań do zdobycia 33 goli. A Mbappe bodajże 44 do zdobycia 33. Ot mała różnica ;)

3

A jak wiadomo Araujo to specjalista od mentalu ;)

0

@Eklerek Gadasz głupoty. Jego ostatnie 4 mecze to 9G/A. Gość ma wszystko żeby być kozakiem.

1

Ale Isco to jest kocur

0

@mekston Ja wiem, ze Marquez nie jeździ w hondzie XD. Ale jeszcze niedawno jeździł i była równie beznadziejna

0

@mekston Słabszą yamahe, ale nie najsłabsza w stawce. Obecnie honda to taczka w motogp. Mają najgorsze motocykle.

0

@Ilovefcb_95 Poniosła go fantazja i to na jego ulubionym torze.

0

No i Marquez po wyścigu...

0

@mekston Spoko, Marc teraz wchodzi w swój drugi prime. Pobije wszelakie rekordy. Jakakolwiek dyskusja się skończy ;)

0

@mekston Zmieniło się dawno. Trzeba być ignorantem żeby twierdzić, że nie XD

0

@mekston Ale to już nie jest aktutalny GOAT

0

A już zaraz GOAT Marc Marquez rusza po kolejny triumf ;)

0

@4Fabregas4 Wygrywali przed wejściem tych co wymieniłeś tak czy siak.

1

@brd42 Nikt nie tęskni i nie tęsknił za Busquetsem. Tylko jedynie chyba Xavi.

0

@4Fabregas4 No pełna dominacja, czego chcieć więcej. Brakowało tylko wykończenia.

5

Jak tam nasz skład na stratę punktów? @4Fabregas4

1

@Rupert_Haubica Psychiatryk od Lewego w natarciu XD

0

@Lewangoooolsky Twój „samolub” ma najwięcej asyst w lidze. Jeszcze polecasz komentarz innego przyglupa który napisał że to cienias XD

1

@Sulimo Ten typ to jakiś psychol Lewego, szkoda mu nawet odpisywać w sumie

1

@Lewangoooolsky Dobrze, że twoj bozek Lewy mu podaje

0

@Jakchcesz Mi nic nie ścięło

1

Yamal ma takiego pecha do bramek, jak Pedri do asyst.

1

Często czytam, że Yamal nie lubi podawać do Lewego, a według mnie jest totalnie odwrotnie. To Lewy nie lubi podać młodemu.

1

@Lewangoooolsky A Lewandowski jak zawsze popsute okazje i spacerowanie.

2

Boże weźcie tego Martina. Co za tragiczny piłkarz.

0

Więcej marnowania sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?