- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1860 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1860 Culés
0
A już zaraz GOAT Marc Marquez rusza po kolejny triumf ;)
0
@partymaker Valentino Rossi już skonczył karierę
0
@mekston Ale to już nie jest aktutalny GOAT
0
@partymaker nic sie nie zmienilo
0
@mekston Zmieniło się dawno. Trzeba być ignorantem żeby twierdzić, że nie XD
0
@partymaker trzeba byc ignorantem zeby uwazac ze sie zmienilo xd
Moge napisac w ten sam dziecinny sposob ;)
0
@mekston Spoko, Marc teraz wchodzi w swój drugi prime. Pobije wszelakie rekordy. Jakakolwiek dyskusja się skończy ;)
0
@partymaker jak mial najszybsza honde i musial poszukac najszybszego ducati to moze to zrobi ale niczego nie skonczy. To jest motorsport i kazdy kto ogarnia troche temat wie ze porównywanie zawodników z innych er jest bardzo trudne. Kategoryczne stwierdzenia to wlasnie xd
Ale wlasnie pokazales swoja ignorancje piszac w ten sposób.
Juz bez uszczypliwosci to wg mnie obaj genialni riderzy.
Rossi po zdobyciu kolejnego tytulu na hondzie przesiadl sie na slabsza yamahe i tez ogarnal tytuly. Wygodnie bylo mu wtedy zostac w hondzie a jednak zrobil taki krok na tamtym etapie kariery i niebywale ugotował. Cały Doctor :)
Marquez to tez znamy jego wyczyny. Wchodzil jak w maslo w kolejne kategorie i top klasa również.
Obaj natrzaskali mase tytulow MŚ i wygranych.
0
@mekston Słabszą yamahe, ale nie najsłabsza w stawce. Obecnie honda to taczka w motogp. Mają najgorsze motocykle.
0
@partymaker slabsza i to odejscie to wtedy szalenstwo bylo
Stracil tez kilka lat jazdy jak jezdzil bardzo slabym Ducati - choc to juz i tak po prime
Obecnie Marquez nie jezdzi w Hondzie, kiedy jezdzil byla top a jezdzi w top Ducati
Marquez tez mial wiemy jaka kontuzje ale Vale tez mial swojego pecha - Yamaha ktora zawodzila w 2006, czy kontuzja 2010 itp
0
@mekston Ja wiem, ze Marquez nie jeździ w hondzie XD. Ale jeszcze niedawno jeździł i była równie beznadziejna
0
@partymaker wlasnie dlatego tym bardziej ciezko porównywać ery i mimo ze to nie F1 i wiecej zalezy od zawodnika to wciaz motorsport.
Rossi jezdzil 2 lata na fatalnym Ducati i wiele lat wcale nie na top Yamasze